Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym chwalimy się swoimi rysunkami

Polecane posty

lol DM XD

>patologiczny brzuch

Nie napiszę, co ty masz patologicznego, bo szkoda mi mojego czystego konta.

Ogólnie życzę ci powodzenia w prawdziwym życiu. Będzie bardzo potrzebne, jeśli nie chcesz skończyć jako singiel/gej (choć może facetów też tak będziesz "oceniał"?). Poziom 8azyla osiągnięty, brawo. xD

A takiego bólu tyłka to jeszcze nie widziałem, ciekawe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Methanolus, ale zasłanianie się "bólem tyłka" jest tak samo słabe jak krzyczenie "bait". Faktem jest, że postać na tym rysunku ma figurę, za którą sporo dziewczyn by zabiło. Większym problemem są nogi i biodra dziwnie niepasujące do reszty (takie mam wrażenie). Ogółem jest ustawiona odrobinkę dziwnie i o ile cały rysunek mi się podoba, tak coś mnie w nim gryzie. Ale zamiast jakoś opisać swoje uwagi lepiej rzucić "hehe, grubaśny brzydal" a potem iść w zaparte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DM, słońce ty moje. Gdzie widzisz ból tyłka, to ja naprawdę nie wiem. Ale kontynuuj. Śmieszą mnie te twoje pseudo profesjonalne opinie i oceny na tematy różne, o których masz tak wielkie pojęcie. :D

Ale zmienił się troszkę twój ton wypowiedzi. :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Methanolus, ale zasłanianie się "bólem tyłka" jest tak samo słabe jak krzyczenie "bait". Faktem jest, że postać na tym rysunku ma figurę, za którą sporo dziewczyn by zabiło. Większym problemem są nogi i biodra dziwnie niepasujące do reszty (takie mam wrażenie). Ogółem jest ustawiona odrobinkę dziwnie i o ile cały rysunek mi się podoba, tak coś mnie w nim gryzie. Ale zamiast jakoś opisać swoje uwagi lepiej rzucić "hehe, grubaśny brzydal" a potem iść w zaparte.

Nom, powinienem był popełnić wyczerpującą recenzję, z omówienie perspektywy, światłocienia i odniesień do twórczości słynnych malarzy.

Nie mam pojęcia, dlaczego pozwoliłem sobie na tego luźnego i niezobowiązującego posta. Przecież trzeba ważyć swoje słowa, gdy używa się frazy takiej jak "grube :<". Oczywiście każdy ma uzasadnione prawo, by zamieszczony w Internecie, w Luźnej Jeździe dwuwyrazowy komentarz brać do siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam jeszcze 'I WAS ONLY PRETENDING XD' i arsenał świetnych ripost będzie kompletny

I jeszcze "go back to tumblr, filthy SJW".

@DM

Nie uciekaj w hiperbole. Jak rzucasz głupie, prowokatorskie komentarze, to się nie dziw, że cię traktują jak głupka i prowokatora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nerv0 narysował tylko rubensowską mango laskę z cycami. Brawo prezydencie.

Wciąż nie kompiluję, co tu się odwaliło przez ten rysunek mangowej laski.

Nie uciekaj w hiperbole. Jak rzucasz głupie, prowokatorskie komentarze, to się nie dziw, że cię traktują jak głupka i prowokatora.

Aidsen, ten post rzeczywiście nie wybrzmiał tak, jak powinien, ale wciąż najbardziej absurdalna wypowiedź w tej dyskusji należy do ciebie. Porównywanie ogólnych proporcji ludzkiego ciała i pragnień współczesnych kobiet, dotyczących własnej sylwetki, do tego rysunku nerva, jest jakąś piramidalną głupotą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nerv0 narysował tylko rubensowską mango laskę z cycami. Brawo prezydencie.

Wciąż nie kompiluję, co tu się odwaliło przez ten rysunek mangowej laski.

Nie uciekaj w hiperbole. Jak rzucasz głupie, prowokatorskie komentarze, to się nie dziw, że cię traktują jak głupka i prowokatora.

Aidsen, ten post rzeczywiście nie wybrzmiał tak, jak powinien, ale wciąż najbardziej absurdalna wypowiedź w tej dyskusji należy do ciebie. Porównywanie ogólnych proporcji ludzkiego ciała i pragnień współczesnych kobiet, dotyczących własnej sylwetki, do tego rysunku nerva jest jakąś piramidalną głupotą.

rozpoczynam tworzenie piramidki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...