Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym chwalimy się swoimi rysunkami

Polecane posty

Ooook... Oto rozwinięcie mojego pomysłu z postacią w kłębach dymu. Wyszła mi z tego rzecz jasna Asuka, lekko 18+. Mam nadzieję, że nie będzie problemów szanowni panowie moderatorowie?

18+

uUO0xhj.jpg

Chcę nad tym jeszcze troszkę popracować, więc wszelkie uwagi jak zawsze mile widziane.

Podrzucam wam także coś co zmotywowało mnie do tego by się wziąć w garść, usiąść na (_!_) i zacząć rysować. Płakałem przy oglądaniu. ;____;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się, ale dla mnie kolory faktycznie są dobre. Tylko z jej twarzą jest coś... W ogóle nie przypomina Asuki z samych rysów, przynajmniej tak jak ja ją pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie pomalowane, rób tak więcej. :) Tylko z włosami jest coś nie tak, niby są spięte, ale wszystkie tak samo się unoszą. I te kłęby dymu wyglądają raczej jak krzaki albo jakąś maź w morzu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłęby dymu wyglądają raczej jak krzaki albo jakąś maź w morzu.

I bardzo dobrze, bo to tekstury tuszu w wodzie. :]

BTW, nad samą Usaką jeszcze pracuję, ale kurczę, jak tak na to patrzę, to zastanawiam się, czy tło nie wygląda fajniej bez tej postaci. XD

9shEX2q.jpg

xTCABkA.jpg

Taki abstrakt, który z jakiegoś powodu automatycznie kojarzy mi się ze Ślepowidzeniem.

Ok, a czy teraz twarz Asukowa jest bardziej Asukowa? Bo szczerze, to robię z pamięci i nie chce mi się sprawdzać. tongue_prosty.gif

jak poprzednio 18+

ADq616x.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że mnie jednak bardziej podoba się design Usaki z Rebuilda (czapka i bluza w połączeniu z plug suitem to absolutny majstersztyk imo). Opaskę skasowałem, bo po prostu, jak zauważył też Sztill, brzydko wyglądała przy takim ujęciu. tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...