Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 03/2014 - zawartość

Polecane posty

Okładka nawet ładna. Podoba mi się miks 2 szablonów - gościu ze spluwą/mieczem + zbliżenie na twarz jakiegoś potwora/psychola. Wyszła niezła składanka. Dobrze, że w 2014 roku CDA coś robi by wyjść ze schematu: mięśniak z bronią/laska/logo/potwór z bliska.

Natomiast pełniaki to już takie sobie są. Sami ciągle powtarzaliście, że poza Lost Patrol nie ma dobrej gry o Wietnamie. No i pamiętam recenzję tego Splinter Cella - szału nie było. Kody do WoWp byłyby niezłe gdybym w to chciał grać. Ale jak ostatnio nawet czołgi odpuściłem, o co dopiero średniawe latadełko. Z recenzji ciekawi mnie Spell Force 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba okładka tego numeru - jest po prostu wyśmienita. Najbardziej ciekawi mnie, co to za tajemnicza gra o której nie wolno wam mówić przed 11 lutego? Można wiedzieć, czy to jakaś nowa marka, czy też kontynuacja znanej serii? Bo jeśli to nie jest GTA 5 na PC to być może faktycznie to jest najnowszy Batman, ewentualnie Metal Gear Solid Phantom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za tajemnicza gra o której nie wolno wam mówić przed 11 lutego?

Jutro można się spodziewać czegoś związanego z

oraz
. Niewykluczone, że przy okazji na growych portalach pojawi się jakiś preview blowout na temat jednej z tych dwóch gier.

inb4 it's something else

EDIT@down

Oh. Tego komentarza nie widziałem. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro

Może i można się czegoś spodziewać o Dying Light, ale nie w piśmie, gdyż

Embargo jest światowe. Gra nie jest polska i jest dość nowa, że tak się wyrażę. Reszta w dniu premiery pisma.

odnośnie tajnej zapowiedzi. Jeśli nie GTA V na PC lub next-geny, to może i oby nie nowe Call of Duty albo faktycznie nowy Batman o którym ktoś już wspominał. Zobaczymy jutro po 7 rano :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy mają te platformę.

W tych czasach jeszcze ktoś nie posiada Steama? Nawet jeśli gier nie posiadają, to konto raczej mają :)

Numer ciekawy, na pewno zaczynam od zapowiedzi Shadow of Mordor, potem przeskoczę od razu na Rust, bo mnie strasznie ta gierka ciekawi, tym bardziej, że wyrzucili z niej zombie. Z recenzji pewnie skrobnę tylko Final Fantasy oraz Might and Magic, reszta to tytuły, o których mało słyszałem, więc na początek sobie odpuszczę. Numer ciekawy, na bank trafi w moje ręce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jak zwykle świetny, a co do tego tajemniczego tytułu obstawiam GTA V na pc, a może to Fallout 4 xD - zwłaszcza że " Embargo jest światowe", tym czego trochę nie rozumiem jest sformułowanie że: "jest dość nowa, że tak się wyrażę", to znaczy że marka jest dość nowa, a może proces produkcji dopiero wystartował??? .

Nie wytrzymam do jutra, proszę o pierwzą literkę z nazwy pls biggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość numeru uważam za interesującą, jak większość jestem ciekawy tajemniczej gry. Raczej nie będzie to GTA V ani nowy Batman. Prędzej spodziewałbym się nieznanej jeszcze produkcji z uniwersum Mass Effect'a. Jak zawsze kupię pismo icon_wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny numer, który kupię ze względu na pełniaka. Tata gra obecnie w Deus Ex: Bunt Ludzkości, ale koniec produkcji jest bliski to zainstaluję mu SC: Conviction. A dodatkowo będzie po polsku to się tata ucieszy. Bo dla samego czasopisma już jakoś CDA nie kupuję. Chyba wyrosłem albo bardziej się zestarzałem. Ale do tego jest inny temat i może tam coś napiszę.

A z Małyszem to wyczuwam podpuchę. Być może błędnie, ale jakoś takie mam wrażenie, że to wkrętka jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie po przejrzeniu numeru: ale tej publicystyki daliście. icon_eek.gif Najlepszy dział w piśmie tak obszerny - miło. Poza tym sporo krytycznych ocen gier - nie ma tak dużo 8 i 9, za to sporo 7,6 albo not niższych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczą grą jest...

Evolve.

Numer ciekawy, nie ma zbyt dużo wysokich ocen, jak zawsze jest co poczytać w dziale "publicystyka" i jak mówisz Smugglerze, że w następnym numerze ma być sporo publicystyki to nie mogę się doczekać już :D

Okładka the Best.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jesli to problem, to odeslij ten egz. na nasz adres, wymienimy i pokazemy drukarni na dowod, ze cos schrzanili. Ale na pewno to nie jest norma, bo w naszych wszystko gra.

A da się tak zrobić jeszcze z numerem 13/2013, ze względu na datę wydania numeru? Bo w tym numerze jest podobnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer oczywiście zakupiony i z samego rana. O dziwo o tym czasie były już tylko 2 magazyny, więc zdążyłem z zakupem wink_prosty.gif. Kilka recenzji przeczytanych, publicystykę zostawiłem sobie do poczytania na dzisiejszy wieczór. Resztę przejrzałem tak na szybko. Splintera i świntucha* oczywiście wgrałem. Numer ogólnie bardzo dobry, ale za miesiąc pewnie będzie petarda, która przebije wszystkie poprzednie z tego roku tongue_prosty.gif.

*oczywiście, że Pan Laffer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś użytkowników ;q.

Ale swoją drogą muszę pochwalić Was za zmianę szaty graficznej działu z zwartością płyt, czyżby nowa szata graficzna od następnego numeru się szykowała? Oraz za zastąpienie "fragmentów recenzji" streszczeniem pełniaka, oraz co autorowi recenzji się (nie) spodobało w tej grze. Za zmiany :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...