Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 03/2014 - zawartość

Polecane posty

Z mojego doświadczenia wiem, że trzeba będzie się śpieszyć z kupnem nadchodzącego numeru (przynajmniej jeśli chodzi o moje miasto) smile_prosty.gif Podobnie jak kilka miesięcy temu były kody do WoT, tak i teraz czasopismo szybko zniknie z półek smile_prosty.gif A do tego reklama w TV zrobi swoje wink_prosty.gif Tak więc do zobaczenia we wtorek!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer bardzo fajny i jak zwykle kupię kolejne CDA (moja kolekcja niedługo będzie wyższa ode mnie, a ja niski nie jestem ;)

Co do gościa:

Czy to mężczyzna?

Czy jest osobą powszechnie znaną w Polsce w mass mediach?

Czy ma więcej niż 40 lat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Bagiński ?

Normalnie jak w ZiZ smile_prosty2.gif

Jakbym nie zgadł to oto pytania:

Czy jest on blondynem?

Czy jest wysoki?

Czy nosi okulary?

Właśnie obejrzałem reklamę nowego numeru i jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Bagiński ?

Normalnie jak w ZiZ smile_prosty2.gif

Jakbym nie zgadł to oto pytania:

Czy jest on blondynem?

Czy jest wysoki?

Czy nosi okulary?

Właśnie obejrzałem reklamę nowego numeru i jest ok.

Nie Baginski, nie jest wysoki, a z okularami to ciezka sprawa, bo odpowiedz brzmi "zalezy" a okulary sa bardzo rozne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo ciekawie ;). No, a tak na marginesie to bez żadnych Steamowców? Bo w Splinter Cell'a chętnie zagram, a takie mam szczęście, że z moimi kodami dzieją się dziwne rzeczy....

Z pewnością kupię, co może skończyć się lekkim spóźnieniem na wtorkowe lekcje, ale co tam, ważne, że będzie co czytać (min. na lekcjach :D).

Pozostaje tylko czekać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja teoria co do ,,Tajemniczej Gry" ? Uważam, że to może być nowy Batman. Pewnie nie tylko ja pamiętam newsa, w którym pewien redaktor Game Informera zamieścił zdjęcia z siedziby Rocksteady i powiedział, że nie może nic mówić o ich projekcie przez embargo? Raczej wszystko pasuje, gra dosyć nowa(Batman może być next-genowy), pamiętam tylko, że news jest jakoś z początku tego tygodnia, a nie wiem kieyd ukańczany jest numer CDA, chodź nie znamy daty, z której pochodzą zdjęcia, redaktor mógł być tam nawet miesiąc temu, a zatwittował dopiero teraz. Chociaż to tylko domysły i teorie, konkretów dowiemy się we wtorek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że będzie Małysz w 04, ale co do 03 też nie mam większych zastrzeżeń. Cieszę się na pełniaki, ale to w sumie mało istotne. Prawdziwy hype mam na wszystkie informacje o Dark Souls 2 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś musiał mieć powód, aby was odwiedzić :). Może jego córka czyta CDA i poprosiła tatę o autografy od waszej ekipy? Albo po prostu będzie opisany w następnym numerze jego wywiad z wami. Można zgadywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpię z powodu braku czegokolwiek na steam'a, żal i smutek które krążą w moim sercu znowu zmuszają mnie do brania środków przeciwbólowych, przestańcie proszę was.

A ja się cieszę, że nie wszystko dają na Steama. Nie wszyscy mają te platformę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]A ja się cieszę, że nie wszystko dają na Steama. Nie wszyscy mają te platformę.

Dla mnie steam, to zło konieczne wink_prosty.gif Jeśli gra była wydana w pudełku zawsze wybiorę właśnie taką wersję, a jeśli nie, to cóż, pozostaje steam. Choć bywa i tak jak w przypadku np. Dungeon Siege 3 z Premium Games, że gra jest na płycie, ale i tak wymaga steama smile_prosty.gif Przynajmniej nie trzeba ściągać.

Zapytajcie Małysza czy grywał w DSJ wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...