Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 03/2014 - zawartość

Polecane posty

Nie wiem czy to incydentalny przypadek ale w moim egzemplarzu jest dziwnie przesunięty grzbiet. U góry zachodzi w połowie na okładkę by wyrównać się u dołu.

U mnie to samo :P Ale odsyłał nie będę, to mi nie przeszkadza, no i to zawsze jakiś "unikat" w kolekcji :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę spory kawałek publicystyki powoduje, że numeru nie da się wchłonąć i to BARDZO DOBRZE. Wiele artykułów można sobie rozłożyć na czas wolny, a po przekartkowaniu wszyskie wydają się interesujące. Jeśli ma być więcej jeszcze publicystyki w 04/14 to chyba prześcignie ona w objętości dział recenzji.

Co do recenzji samych w końcu M&M X zebrało solidne cięgi, bo gra od pierwszych chwil wydawała mi się jakimś retro-potworkiem, a jednak zbierała łagodne recenzje, moim zdaniem napisana na kolanie staroświecka gra z elementami graficznymi kopiuj-wklej z M&M:VI (jednostki) i to jeszcze z niezłą dawką bugów. Solidna ocena dla Liberation, która jeszcze mnie nakręciła na świeżo nabytą kopię AC4:BF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze cztery spostrzeżenia odnośnie tego numeru, mając 15 minut czasu przed seansem LEGO Przygody (polecam szczerze - świetne przesłanie dla osób, które uważają, że klocki to tylko ozdoba i mają stać tak jak pokazano na opakowaniu - mały offtop ;)).

Po pierwsze - bardzo dobrze wyglądający odświeżony dział newsowy

Po drugie - zajechało trochę retro (ale to bardzo dobrze) na samym końcu pisma czyli w zawartości DVD - podoba mi się to niesamowcie

Po trzecie - list odnośnie nekrofilów - istny LOL, bo nie mam słów, aby to opisać ;)

Po czwarte i ostatnie - ogrom publicystyki i aż ślinie się na myśl, że za miesiąc będzie jej jeszcze więcej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem na szybkiego nr i ...

1) Od kiedy Evolve jest grą tylko online chytry_prosty.gif Przecież twórcy wyraźnie powiedzieli (a przynajmniej tak piszą na kilku konkurencyjnych portalach), że gra ma mieć singla, ale objęty jest on tajemnicą, więc tym czerwonym napisem TYLKO ONLINE mylicie graczy, a ja czekam na tą grę głównie dla singla spodziewając się połączenia Crysisa z L4D i głównie to mnie przekonało do kupna numeru licząc, że dowiem się w końcu szczegółów odnośnie singla. Niestety pomyliłem się (tyle, że nie odnośnie tego, że nie ma singla tylko tego, że o nim nic się nie dowiedziałem) sad_prosty.gif Oczywiście wiedziałem o tym, że tajemniczą grą jest Evolve gdyż wygadano się o tym na początku komentarzy (w spoilerze na pierwszej stronie) i zaraz po tym, jak to przeczytałem ostatecznie pobiegłem do Żabki po CDA tongue_prosty.gif

2) Ocena dla Castlevanii 2 ? Nie wiem czemu, ale zastanawiałem się czytając tą reckę czy autor w ogóle przeszedł jedynkę ? Syndrom nie wiem gdzie iść - dla mnie to właśnie plus, ale co kto lubi

3) Dużo publicystyki, to akurat na plus smile_prosty.gif

4) Dziękuję za SC:C smile_prosty.gif

After Edit 5) Jak w grach na automaty mogliście nie wymienić takich gier jak Toki czy Dark Seal ? Szczególnie ta druga to klasyka, bijąca wszelkie do tamtej pory istniejące gry. Pamiętam, że jako pierwszy w moim mieście przeszedłem ją na jednym żetonie i chyba z 50 typa mnie obserwowało, by zobaczyć zakończenie. Piękne czasy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda ten numer po długich miesiącach nie kupowania. Niezły pełniak, interesująco wyglądająca publicystyka. O dwóch najciekawszych rzeczach w zapowiedziach (Dark Souls 2 (x milion) i Evolve) pisze enki - wymarzona sytuacja i mój hype na DS2 wzrósł nieprawdopodobnie. Szkoda, że recenzje ubogie, ale cóż poradzić.

Na dokładkę prześliczna okładka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tekst o Pomocy Technicznej. I w sumie mam trzy uwagi. Po pierwsze w tabelce wymieniony jest CD-Projekt. Jeżeli już to powinien być CD Projekt (bez myślnika), bo tak się ta firma nazywała. Po za tym teraz nazywa się CDP.pl, a nie CD Projekt. Dziwne, że w tabelce wylądował CD-Projekt, szczególnie, że w tekście firma jest już nazywana prawidłowo czyli CDP.pl.

Druga uwaga. CDP.pl zostało wytknięte, że jego pomoc techniczna jest tylko w określonych godzinach. Szkoda tylko, że autor nie posilł się na odrobinę rzetelności w tekście. Skoro jedna firma została za to skrytykowana to w takim układzie inna, która występuje w tekście za ten sam występek powinna być tak samo skrytykowana. O tym, że telefoniczna pomoc techniczna firmy Ubisoft jest dostępna w godzinach od 16 do 20 jakoś w tekście ani słowa.

Inna sprawa, że mamy w Polsce dostępną pomoc techniczną dużej, bardzo znanej, światowej firmy, której gry w Polsce także sprzedają się bardzo dobrze. Mowa o Blizzardzie. Szkoda, że nie została przetestowana pomoc techniczna tej firmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej z całego CDA zirytowała ocena Castlevanii. Założę się, że to najniższa ocena z sieci (teraz jak i po premierze gry). A potem przez takich jak Berlin (nie bierz tego do siebie), ludzie omijają takie gry szerokim łukiem (mam na myśli kierowanie się oceną tylko jednym źródłem jakim jest CDA, a tak może być zważywszy na fakt, że CDA praktycznie nie ma konkurencji jeśli chodzi o pismo dla graczy). Praktycznie na siłę wolą szukać erpegów, sandboxów zamiast np dobrych platformerów (tu pattrz Castlevania, przynajmniej jedynka)[czytając reckę pamiętam zarzut na "platformera po sznurku" Remember me :P], które na prawdę rozluźniają np po ciężkim dniu pracy/stresów. Zagadki środowiskowe to też jedne z najlepszych elementów jakie lubię w grach. Niestety twócy w tym roku mają jakąś dziwną przypadłość tworzenia gier iście multiplayerowych zapominając o poczciwych singlowcach. Szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tekst o Pomocy Technicznej. I w sumie mam trzy uwagi. Po pierwsze w tabelce wymieniony jest CD-Projekt.

True, było poprawiane, ale mimo to przeszło ;(.

W tekście jednak jest dobrze - zawsze to jakies pocieszenie.

Szkoda tylko, że autor nie posilł się na odrobinę rzetelności w tekście. Skoro jedna firma została za to skrytykowana to w takim układzie inna, która występuje w tekście za ten sam występek powinna być tak samo skrytykowana. O tym, że telefoniczna pomoc techniczna firmy Ubisoft jest dostępna w godzinach od 16 do 20 jakoś w tekście ani słowa.

Gdyby pomoc techniczna Ubi była wówczas dostępna przez dwie godziny dziennie, jak, CDP.pl, to na pewno bym o tym wspomniał. Nie moja wina, że ta ostatnia wypadła najgorzej. Inna sprawa, że na ich stronie już jest inna informacja. A wstawki o "odrobinie rzetelności" możesz sobie darować, bo w kontekście pracy włożonej w powstanie tekstu są jednak są nieco obraźliwe.

Mowa o Blizzardzie. Szkoda, że nie została przetestowana pomoc techniczna tej firmy.

Wydawcą gier Blizzarda w Polsce jest CDP.pl - a tam dzwoniłem. Można było zrobić jak sugerujesz, ale wówczas do kompletu musiałbym dorzucić pomoce z innych popularnych MMO. Tym niemniej dzięki za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej z całego CDA zirytowała ocena Castlevanii. Założę się, że to najniższa ocena z sieci (teraz jak i po premierze gry).

No tak, bo nie wolno stawiac niskich ocen grom...

A potem przez takich jak Berlin (nie bierz tego do siebie), ludzie omijają takie gry szerokim łukiem (mam na myśli kierowanie się oceną tylko jednym źródłem jakim jest CDA

Bo juz recke Cormaca oleja i nie przeczytaja? No chyba, ze to tacy, co nie czytaja a tylko patrza na koncowac ocene, ale wtedy dobrze im tak. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym, jak moja najbliższa biedronka nieźle mnie wkurzyła z tym Giermaszem (same gry dla dzieci :/ ) od razu postanowiłem, że kupie nowe CDA. Gier na razie nie instalowałem, a gazetkę tylko przekartkowałem. Będzie jednak coś dla mnie, ponieważ uwielbiam krytykę, i niskie oceny gier. Numer jest na prawdę bardzooo dobryy. Polecam, jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawcą gier Blizzarda w Polsce jest CDP.pl - a tam dzwoniłem. Można było zrobić jak sugerujesz, ale wówczas do kompletu musiałbym dorzucić pomoce z innych popularnych MMO. Tym niemniej dzięki za uwagę.

I tu Cie mam. Otóż CDP.pl jest wydawcą gier Blizzarda na tej samej zasadzie jak Cenega jest wydawcą gier Ubisoft. Że co? Że Cenega i Ubisoft to osobni wydawcy? Otóż nie, o czym zresztą świadczy plan wydawniczy Cenegi, który znajdziesz pod tym adresem: http://cenega.pl/plan-wydawniczy i jeszcze screen na dowód: https://dl.dropboxusercontent.com/u/25187149/cenega_ubisoft.jpg A jakoś w przypadku gry Ubisoftu nie dzwoniłeś do Cenegi tylko do Ubisoftu.Podsumowując dla Ubisoftu i Cenegi przyjmujesz inne kryteria oceniania dla CDP.pl i Blizzarda inne. I to moim zdaniem jest nie rzetelne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka jest świetna. Serie Splinter Cell uwielbiam więc z Conviction strasznie się ciesze. Jeśli chodzi o resztę pełniaków to mogą być.

Z samej zaś zawartości to ciekawi mnie zapowiedź Middle-earth: Shadow of Mordor, Dark Souls II i Nosgoth'a.

Z recenzji na pewno przeczytam o Castelvania: Lords of Shadow 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo nie wolno stawiac niskich ocen grom...

Oczywiście, że można, a nawet trzeba, ale ludzie, po prostu w niektóre argumenty aż nie da się uwierzyć, a poza tym po nich na prawdę ciężko by wystawić grze (szczególnie tej grze)

Nie musisz wierzyc, mozesz sam sprawdzic czy autor mial racje, {smg]

ODP- sprawdziłem na razie demko i ... tym bardziej nie jestem w stanie uwierzyć. Jeśli miał bym oceniać tylko demko wystawił bym mocne 9+ chytry_prosty.gif

Bo juz recke Cormaca oleja i nie przeczytaja? No chyba, ze to tacy, co nie czytaja a tylko patrza na koncowac ocene, ale wtedy dobrze im tak. smile_prosty.gif

Uwierz mi (zresztą akurat o tym sam za pewne wiesz), że tacy są i jest ich więcej niż nam się wydaje tongue_prosty.gif Natomiast recka CormaC'a jest w ramce i ją też niektórzy mogą przegapiać sugerując się oceną pod artykułem only chytry_prosty.gif

Ich problem wtedy. {smg]

ODP - Gorzej, jeśli potem takie oceny zaprzestaną wydawania tego typu gier

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tak mnie nie ubawiło AR, oby więcej takich perełek z prof. S. Jonalistami, sam nie wiem z czego bardziej się śmiałem, z fragmentów tej książki, czy celnych komentarzy Smg i Mr Jedi. Ogólnie cały nr świetny, tak trzymać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem w temacie, a więc zadam pytanie. Czy kody do gier Wargamingu da się zrealizować w World of Tanks XBOX edition? Poza tym pytankiem numer świetny (mimo tego, że mój egzemplarz miał wypadek wpadając do wanny eh..- teraz wygląda jak encyklopedia- btw. niezła jakość atramentu- nic nie pofarbowało).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano też tak uważam. Zaczekaj Pan chwilę to sprawdzę biggrin_prosty.gif

Edit. A jednak nie działa. :) Skontaktowałem sie z wargaming i oto odpowiedź:

Witaj,

dziękujemy za ponowny kontakt ze zdjęciami!

Niestety, jest to kod zaproszeniowy - czyli nie może być użyty na istniejącym już koncie. Dodatkowo, kod można wykorzystać jedynie w Europejskiej wersji World of Warplanes na komputera (PC). Nie można więc go wykorzystać na edycję XBox 360. :(

W Twojej sytuacji polecamy kod bonusowy oddać znajomej osobie, która jest zainteresowana grą World of Warplanes.

Życzymy powodzenia na polu bitwy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy numer. Miło mi się czyta ostatnio actiony, W najnowszym numerze szczególnie spodobała mi się, powiedzmy publicystyka monotematyczna, czyli w najnowszym CDA Splinter Cell. Mam nadzieję, że nie jest to tylko jednorazowa akcja związana z Conviction na płycie? Szkoda by było. To dobra droga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To świetnie! Rzeczywiście Deus Ex mi umknął. W publicystyce przewijał się już nie raz, więc trochę o nim zapomniałem. A co do Splintera to jednak w redakcji wysyłacie Sama na emeryturkę i zastępuje go, np. dieselpunkową Grimm, czy nie możecie się z nim rozstać? Brak jednomyślności i zdecydowania u enkiego zaczyna być zastanawiający...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...