Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LaserGhost

Fred w którym piszemy na co nie mamy pieniędzy

Polecane posty

@Kath widziałam pracoholika, mam jednego w domu. I on i James pracują czasem o bardzo nienormalnych porach :D

Ale powód tego że pracuje o dziwnych porach jest zazwyczaj spowodowany że wcześniej się uspołeczniałem, więc nie wpisuje się w definicje pracoholika ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Germa ja mam metalowe pudełko śniadaniowe i Vault Boya. Oba w stanie 'jak nówka' + kurz; z kolekcjonerki Fallouta 3.

Dokładnie takie jak tutaj: http://allegro.pl/fallout-3-edycja-kolekcjonerska-pl-xbox360-lodz-i5791670614.html

(swoją drogą nie wiem skąd gościu wytrzasnął taką cenę).

Możemy się jakoś dogadać, jeśli chcesz, bo mi to w sumie do niczego niepotrzebne (ten artbook i soundtrack też mam, więc w sumie mógłbym całość sprzedać, wyłączając grę, bo Xboxa360 chyba nie masz). :P

Ech, gdzie te czasy, gdy fajną kolekcjonerkę można było dostać za mniej niż 200zł (takowe kupiłem np. z Bioshocka 2, Gears of War, Halo:ODST). A teraz kolekcjonerka kosztuje 350-500zł i z reguły dają tam jakieś śmieci typu "dodatkowy kolorek broni, 1000000 dolarów w grze, jakiś inny badziew omg!!!one11!!!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za takie pieniądze, to mi też szkoda hajsu.

Chciałem kupić kolekcjonerkę F4 z Pip boyem, ale cena jest jednak astronomiczna, a sama zabawka wcale nie jest taka super (gdyby to był faktycznie mini-komputerek, a nie tylko pokrowiec na telefon, to bym kupił).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem, ale znowu - tego nikt na większą skalę nie zrobi, a taki jegomość, który to robi w prywatnym czasie jako hobby, chciałby pewnie za to bardzo konkretne pieniądze, idące już w czterocyfrowe kwoty :<

Swoją drogą co do 'plastik-fantastik z Chin' to pamiętam, jak się powstrzymywałem przed zakupem kolekcjonerki z Dead Space, w której miałą być 'działajaca replika plasma cuttera". Oj jak dobrze, że nie kupiłem, to był taaaki badziew...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Germa ja mam metalowe pudełko śniadaniowe i Vault Boya. Oba w stanie 'jak nówka' + kurz; z kolekcjonerki Fallouta 3.

Dokładnie takie jak tutaj: http://allegro.pl/fa...5791670614.html

(swoją drogą nie wiem skąd gościu wytrzasnął taką cenę).

Możemy się jakoś dogadać, jeśli chcesz, bo mi to w sumie do niczego niepotrzebne (ten artbook i soundtrack też mam, więc w sumie mógłbym całość sprzedać, wyłączając grę, bo Xboxa360 chyba nie masz). tongue_prosty.gif

diabelek.gif

Jeśli w najbliższej przyszłości nie masz zamiaru ich sprzedać, dam Ci znać. :D Na razie mój portfelik piszczy z nieszczęścia po utracie ~200zł na ACU.

K-kolektorka B-bioshocka 2 była za 200zł? ;_;

Matko i córko, co się dzieje z tym światem, że teraz za byle co życzą sobie 550zł? (tak, patrzę na ciebie TPP)

I nic nie wskazuje na to, że ma być lepiej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaciekFPS To ukradnij.

Nie mam na te wszystkie kolekcjonerki od Nintendo w tutałzendandsikstin. No ale nic, może będę kupował zwykle edycje, sprzedawał i uda mi się uciułać na PS4, bo jednak Wiedźmin 3, nowa Syberia, Fallout 4 i tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...