Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LaserGhost

Fred w którym piszemy na co nie mamy pieniędzy

Polecane posty

Zawsze byłem fanem Monopolu, do momentu aż sobie kupiłem i dopiero teraz do mnie dotarło, że to się zdecydowanie za bardzo dłuży, a zabawa banknotami na dłuższą metę jest zbyt uciążliwa (są chyba też wersje z elektronicznym bankiem co prawda, ale takiej nie mam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem fanem Monopolu, do momentu aż sobie kupiłem i dopiero teraz do mnie dotarło, że to się zdecydowanie za bardzo dłuży, a zabawa banknotami na dłuższą metę jest zbyt uciążliwa (są chyba też wersje z elektronicznym bankiem co prawda, ale takiej nie mam)

Miałem kiedyś wersję z terminalem do kart kredytowych - bankier wbijał na karty liczbę pieniędzy, a później odejmował/dodawał kasę w zależności od sytuacji. Mocno przyśpieszało to grę, ale nie zmieniało to faktu, że

monopoly ogolnie jest malo fajne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do tej pory w Monopol grałem głównie w wersjach elektronicznych (edycja na SNES jest w domu klasykiem) i było bardzo fajnie. Być może to wynika dlatego, że tak to komputer chociaż pilnował zasad i wszystkiego, przez co gra szła dużo szybciej. W realnej, planszowej wersji coś jest nie halo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na okienku trafiłam do dziwnego sklepu, w którym są miliony pierdółek do malowania, rysowania, wycinania i wszelkich innych plastycznych czynności. Oprócz tego są akcesoria kuchenne. Przeogromna ilość rzeczy DIY. I włóczki. I cudne papeterie. I notesy. I mnóstwo różnych innych przedmiotów codziennego użytku, wieszaki, magnesy, świece, kubeczki, pudełka. Widziałam stojaki na biżuterię. Gumki do gumowania wyglądające jak kamienie. Ogromne ołówki i długopisy z wąsami. Chcę wykupić to wszystko. W s z y s t k o.

;___;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...