Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Germanotta

Miłych wakacji :D

Polecane posty

Jeśli maiłbym powiedzieć, kogo mi brakuje w /lj/ najbardziej to chyba byłby to Foshek.

Tja, a to szambo, które nieraz musiałem wywalać łopatą z czatu Sztima to się samo tak naniosło.

Dobrze rozumiem? Dodałeś Konugę do znajomych na Steamie? rozpacz.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu odczep się, nikt ci nie każe przecież czytać naszego narzekania na innych tongue_prosty.gif.

Jakoś nigdy cie nie było, kiedy 8azyl swoją głupotą zabijał nasze szare komórki na miliardy.

Nie obrażaj mnie. Kiedyś pisałem, że denerwuje mnie narzekanie na Bazyla. Napisałem też, że wkurzają mnie posty Bazyla w których cały czas narzeka na swoją sytuację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli maiłbym powiedzieć, kogo mi brakuje w /lj/ najbardziej to chyba byłby to Foshek.

Tja, a to szambo, które nieraz musiałem wywalać łopatą z czatu Sztima to się samo tak naniosło.

Dobrze rozumiem? Dodałeś Konugę do znajomych na Steamie? rozpacz.gif

Mam zbyt miękkie serce. A Foshka też bym chętnie zobaczył, bo przynajmniej lubił anime. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażaj mnie. Kiedyś pisałem, że denerwuje mnie narzekanie na Bazyla. Napisałem też, że wkurzają mnie posty Bazyla w których cały czas narzeka na swoją sytuację.

Nie obrażam cię. Mnie denerwuje twoja nastawienie do ludzi, którzy w zupełnie normalny sposób reagują na niemiłe zachowania innych. Tutaj nie ma niczego do leczenia, nie potrzeba nam psychiatry.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...