Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Germanotta

Miłych wakacji :D

Polecane posty

Tak jak mówi Kiicek, już próbował wcześniej identycznego manewru, tyle, że wtedy nawet żeńskich zaimków nie stosował.

Ucinając spekulacje: tak, ta sprawa była dla nas jasna od dawien dawna. Ja się (chyba jako jedyny) upierałem przy niebanowaniu konta z tego powodu, że... 8azyliszek został odbanowany. W każdym razie - obaj się ubiegali o odbanowanie w dokładnie tym samym czasie, mając dość podobną sytuację (tzn. obchodzenie bana multikontem, co już powinno od razu wykluczać możliwość odbanowania). Bazyl został odbanowany, a on nie, co dla mnie było robieniem damy lekkich obyczajów z logiki.

No ale Bazyl bana dostał, drugi zainteresowany również, więc chyba wracamy do normalności.

//edit: tzn. upierałem się przy niebanowaniu, póki czegoś nie przeskrobie - żeby była jasność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro się wyjaśniło to może powiem dlaczego zależało mi na tej odpowiedzi. Otóż jak pewnie parę osób wie, razem z dżejmsem redaktorzymy sobie czasem na serwisie prowadzonym przez MasterThiefa. Był też i czas kiedy kręcił się z nami XeoN. Gdzieś tak parę miesięcy temu MT zbierał opinie na temat strony od przypadkowych ludków z internetów i tak się złożyło, że jedna z tych opinii należała właśnie do purpl. Teraz zagadka - jak myślicie, którzy dwaj redaktorzy zostali w świetle tej wypowiedzi całkowicie zmieszani z błotem, a który wyniesiony na ołtarze?

Odpowiedź może was zaszokować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...