Skocz do zawartości
Lord Nargogh

#nfaircc7

Polecane posty

Wyjaśnię dlaczego nie jest tak, jak myślisz.

To co myślę, nie ma znaczenia. Faktem jest, że nabluzgałaś mi w twarz bez żadnego powodu. Ani nie wiedziałem, że nie chcesz być nazywana "Michałem" (w związku z czym nie zrobiłem tego celowo), ani nie znałem przyczyn takiego stanu (nie wiem skąd pomysł, że miałbym czas albo chęć przeglądać całą LJ albo wszelkie wypowiedzi jakiegokolwiek użytkownika czy użytkowniczki na bieżąco), ani taka reakcja nie byłaby IMO uzasadniona, nawet jeśli chciałbym być lekko humorzasty (a jeśli chcesz dowodów, że nie nabijam się z takich osób, to możesz poszukać kilku niedawnych przypadków, gdzie poprawiałem osoby, które celowo przekręcały nazwisko znanej osoby zasiadającej w parlamencie). Faktem jest też to, że po przeczytaniu słowa z twojego adresu, zostałem uznany za "tego złego".

Wyjaśnienia dotyczące procesów technologicznych ani tego, w jaki sposób miałaś taki adres nie mają znaczenia, bo nie o to mam pretensje.

Jakieś trzy lata później, podczas próby wejścia na irc zainstalowałam chyba najpopularniejszego klienta na OS X jakim jest Colloquy. Colloquy automatycznie pobiera nazwę użytkownika z folderu użytkownika, i jest ona niezależna od nazwy wyświetlanej podczas logowania się na IRC. Dlatego mogłam sobie nazwę użytkownika w kliencie ustawić na cokolwiek (zazwyczaj było to 'sylwiabukato', dla zachowania łączności), ale adres logowania wciąż byłby michalbukato@cośtamcośtam.pl, łapiesz?

I to jest powód, żeby osobie, która to przeczytała, rzucać błotem w twarz?

Co chcę powiedzieć, to to, że zmiana adresu była znacznie trudniejsza, niż myślisz, i definitywnie nie była tego warta tylko dlatego, że Behemorty mnie chcą nazywać Michałem.

Jak wyżej - moja chęć (której zresztą nie ma, nazywam ludzi tak jak są podpisani - nie będę się trzydzieści razy pytać osoby w urzędzie czy mogę się do niej zwrócić tak jak ma wpisane w dowodzie albo pytać osoby na konwencie, czy imię wpisane przez nią samą na identyfikatorze może z wypłynąć z mojego gardła) nie ma tu żadnego znaczenia. Przeczytałem to, co było napisane. Jeśli ktoś ma w adresie Mateusza, Mariusza, Danutę czy Genowefę, to się zazwyczaj do tego odniosę. Chyba tego, że odpowiadasz za to, jak jesteś wyświetlana, nie muszę mówić (chyba jednak muszę, skoro przeczytanie tego zostało uznane za "wbijanie szpil")?

Nawet jakby ktoś takiej osobie celowo zmienił taki podpis, zapomniałaby o jego poprawieniu czy, w zasadzie, z jakiegokolwiek innego powodu byłoby to odmienne od tego, jak ona chce, by się do niej zwracało, to chyba nie jest to uzasadnienie, by na dzień dobry strzelać komuś w twarz przekleństwami, nie sądzisz?

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Musiałam zaakceptować moje niesłuszne ostrzeżenie, żeby to napisać. sad_prosty.gif

Was it worth it?

W ogóle ta cała zmiana wydaje mi się przegięta i niepotrzebna, ale skoro już chciałaś się tyle z tym męczyć, to okej... :D

Była

Zwłaszcza że na co dzień używam IRCClouda, Collowuj jest na wypadek kiedy przekroczę transfer :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[13:03] <@LordNargogh> ku mojemu rozczarowaniu, zablokowano wydanie pierwszego rapowego singla mojego psa

[13:03] <@LordNargogh> nie rozumiem o co chodzilo

[13:03] <@LordNargogh> album miał się nazywać 'In Da Hau'

[13:04] <rane> czy ten pies to owczarek niemiecki

[13:04] <@LordNargogh> ooh

[13:04] <@LordNargogh> ooooooh

  • Upvote 13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla ziomka który wpadł z tora i wystalkował mnie na facebooku

A zaprosił do znajomych?


[11:33] <@LordNargogh> jest pewien niebezpieczny sposob ktory moze Ci ulzyc w cierpieniu
[11:33] <@Kath> jaki?
[11:33] <@LordNargogh> zaczyna sie na 'moj p' i konczy na 's'
[11:33] <@fedoran> pejs?
[11:33] <@yojc> pies?
[11:33] <@Teb> panoramiks?
[11:33] <@fedoran> pomidor fiks?
[11:34] <@Kath> pilates?
[11:34] <@yojc> PHILIPS

[11:38] <@yojc> kath wyjdz
[11:38] <@Kath> czemu :<
[11:38] <@yojc> idzse
[11:39] == yojc [~yojo2@194.29.130.10] has quit [Quit: idese]

  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...