Skocz do zawartości

Temat growy


Rankin

Polecane posty

  • Odpowiedzi 23,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie skończyłeś i wiesz, że jest dobra?

Jo? Dokładnie tak. Skyrima też nie skończyłem, Neverwinter Nights 2 też (chociaż tu PC zepsuł mi się tuż przed ostatnią walką), ale myślę, że to dobre gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rip załatwiony i obsłużony, 1-70 w godzinę, jak ktoś chętny to proszę wziąć numerek

Miałem tam do tej waszej wesołej zabawy dobić, ale złapałem dzisiaj flow na rysowanie i nie chciałem tego tracić. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;_;7

Nie, żebym się jakkolwiek interesował tworami RP, po tym jak przerzucili się z Polan 3 na Two Worlds, ale jednak trochę szkoda. Earthy i Polanie 2 to był kawał dobrych strategi i dobry produkt eksportowy, szkoda, że poszli za trendem i się na czyste RPGi przestawili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego...

To normalna tendencja przy WoWie że ilość subskrypcji wzrasta na kilka miesięcy po premierze dodatku albo większego content patcha a później spada do okolic 7-8 mln. Nie doszukiwałbym się w tym jakichś głębszych teorii. 7 mln. nadal jest poza zasięgiem jakiegokolwiek MMORPG, nawet nie rozdzielając na płatne i darmowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie Maple Story nie liczy graczy tylko ilość stworzonych kont (w tym nieaktywnych, tych które nie logowały się od x lat itd.). Do tego jest to free 2 play, więc odejmij sobie od tego boty, gold spamerów itd. Nie twierdzę że MS nie ma graczy, jednak Blizz jasno mówi że mają tyle subskrybentów (tylu ludzi płaci co miesiąc abonament), w przypadku Nexona to takie przechwalanie się pustymi liczbami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...