Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Fabularny rozmach tej serii przy jednocześnie niesamowitej dbałości o detale, szczegóły i spójność całej historii do dziś mnie zachwyca. I IMO nadal da się w to wszystko dzisiaj grać, Defiance sobie odpalam od czasu do czasu żeby pozabijać wampiry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac, ze w FC4 gra mi sie duzo przyjemniej niz sie spodziewalem. Klimat Kyratu, masa znajdziek, przyjemne chociaz nie bez wad strzelaniny (wrogow przyjezdzajacych znikad mogli sobie darowac). Podoba mi sie tez wybor fabularny miedzy misjami Sabala i Amity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

@skyrim nie odbiłem się od skyrima dlatego, że mi się nie podobał czy nudził, ale dlatego, że mnie przytłoczył tym wszystkim

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skyrim nie odbiłem się od skyrima dlatego, że mi się nie podobał czy nudził, ale dlatego, że mnie przytłoczył tym wszystkim

Ja dokładnie tak miałem na początku z Morrowindem. Robiłem chyba ze trzy podejścia zanim wreszcie porządnie do niego usiadłem i dałem się oczarować temu światu. Ale Skyrim to nie Morek, jest znacznie bardziej przejrzysty i efekt ewentualnego przytłoczenia mija gdy już się chwilę pogra i ogarnie co i jak. Morek zaś ciągle jest dla mnie pewną zagadką...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam w Skyrimie zaczynać grę, dobijać tak do 25-30 poziomu, zaczynać się nudzić, zaczynać innego sejwa, dobijać tak do 25-30 poziomu...

Nie to że bym się chwalił, ale ja mam już 89 poziom w Skyrimcool_prosty.gif . A do Wiedźmina 3 jeszcze kawałek, więc może dobiję do 95.

Gdyby Skyrim w podstawowej wersji, miał choć połowę tych najlepszych modów, był by najlepszą grą po wsze czasy. A gdyby miał jeszcze multi...lol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...