Skocz do zawartości

Czat - rozmowy o pupie maryni


deBug

Polecane posty

Byłem na targu i na chwilę zatrzymałem się przy jednym stanowisku.

Były tam gry na Pegazusa i nawet było ich sporo. Widziałem np. Goal3 czy Contrę. Nawet chciałem kupić albo wymienić, ale nie miałem przy sobie żadnych dyskietek :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Devius

A masz elektryczny czajnik w pracy, by móc sobie zalewać zupkę chińską, gorący kubek albo danie w 5 minut? Zdarzało ci się zamawiać jakieś jedzenie na wynos do kanciapy?

Apropo tabletek Trepliev... Posłanka Grodzka próbuje przepchać do końca tej kadencji, kompleksową ustawę o zasadach zmiany płci. Ciekawe czy to wyjdzie. Trep mogłaby na czymś takim skorzystać.

Mogłabym! Ale szczerze wątpię, żeby to przeszło, nawet po poprawkach. Senat odrzuci. sad_prosty.gif

A i tak za kazdym razem jak o tym mowią to widzę stos komentarzy, że państwo nie może finansować zachcianek i chce mi się płakać.

Bo same zagwarantowanie refundacji przy obecnych liczbach operacji będzie kosztowało 1,6 miliona rocznie państwo + ~ tysiąc rocznie na leki + pochodne. Mniej niż 0,1 grosza na podatnika

0,1 grosza by bylo gdyby nagle wybito 2,5 miliona placacych i przez zgode na gender 25 razy wiecej ludzi szloby pod noz

Wiesz... Za ułatwieniami i likwidacją przeszkód biurokratycznych jestem jak najbardziej. Ale finansować leki, terapię i ewentualne operacje z tego samego budżetu NFZtu który nie daje na podstawowe badania i zabiegi ratujące życie? Raczej nie. Ale nie wiem jaka jest opinia innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku 6000 Polaków popełniło samobójstwo. Więcej niż zginęło w wypadkach samochodowych. Ja byłem przerażony tymi liczbami. A NFZ znowu obciął fundusze na psychiatrię/psychologię w tym roku. Ludzie są pozostawieni sami sobie i robią sobie krzywdę. To jest naprawdę zatrważające i przykre że z tym nikt nic nie robi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

front antydepresantowy i front zmieniający płec - likwiduje powód i skutki

slyszalem kiedys ze ludzie po SRS częściej popełniaja samobójstwo takze ten

Nom, to.

Poza tym, SRS mnie nie interesuje, póki nie wymyślą metody lepszej niż to co jest teraz. ^^"

I tu z pomocą przychodzi włoski naukowiec. Otóż ma on w planach przeszczepienie głowy do nowego ciała. Gdyby taka rzecz była możliwa, byłoby to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób transseksualnych. Bo nie oszukujmy się, obecnie chirurgiczne przerabianie ciała męskiego na kobiece, albo kobiecego na męskie a potem faszerowanie się hormonami, przynosi najwyżej średnie rezultaty pod względem wyglądu.

http://www.tvp.info/19047402/wloski-naukowiec-twierdzi-ze-przeszczep-glowy-jest-mozliwy-to-fantastyka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...