Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

45 minut temu, Sermaciej napisał:

jak weźmiesz ślub to będziesz miał wesele i zabawę na nim

Nie polecam. Własne wesele to antyzabawa. Sam pamiętam, że nie miałem czasu odpocząć, zjeść, a każdy chciał tańczyć, pić, palić i rozmawiać w tym samym czasie. Do tego to ciągłe zawracanie gitary i chodzenie do pana młodego z każdą najmniejszą pierdołą. "Gdzie mogę przewinąć dziecko?", "w moim pokoju na górze nie ma papieru", "bimbru mocniejszego nie masz?", "jaką taksówkę polecasz?". W końcu każdy chce sobie zrobić zdjęcie, pomimo tego, że przy zapraszaniu jasno mówiliśmy, że będzie trzech fotografów i będziemy z podziękowaniami wysyłać każdemu również kilka fajnych fotek. No ale trzeba sobie zrobić mierne niedoświetlone selfie swoim telefonem za złotówkę z abonamentu. 

Koszmar.

Edytowano przez lubro
  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, lubro napisał:

Nie polecam. Własne wesele to antyzabawa. Sam pamiętam, że nie miałem czasu odpocząć, zjeść, a każdy chciał tańczyć, pić, palić i rozmawiać w tym samym czasie. Do tego to ciągłe zawracanie gitary i chodzenie do pana młodego z każdą najmniejszą pierdołą. "Gdzie mogę przewinąć dziecko?", "w moim pokoju na górze nie ma papieru", "bimbru mocniejszego nie masz?", "jaką taksówkę polecasz?". W końcu każdy chce sobie zrobić zdjęcie, pomimo tego, że przy zapraszaniu jasno mówiliśmy, że będzie trzech fotografów i będziemy z podziękowaniami wysyłać każdemu również kilka fajnych fotek. No ale trzeba sobie zrobić mierne niedoświetlone selfie swoim telefonem za złotówkę z abonamentu. 

Koszmar.

a były poprawiny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, lubro napisał:

Nie w tym tradycyjnym znaczeniu. W niedzielę poszliśmy tylko na obiad z rodzicami i rodzeństwem. 

Też spoko.

Byłem tylko na jednym weselu, ale to właśnie poprawiny okazały się być właściwą imprezą. A ogólnie myślałem, że poprawiny to po prostu kawa, ciasto i resztki z wesela.

Obudziłem się dwa dni później na innym kontynencie.

Spoiler

ps to prawda

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, 47 napisał:

A ogólnie myślałem, że poprawiny to po prostu kawa, ciasto i resztki z wesela.

Poprawiny są bardzo w porządku, bo jest luźniejsza atmosfera, jest mniej ludzi, a wszyscy są na potężnym kacu, dzięki czemu króluje kulturka i nikt nie szarpie tempa. Z mojego doświadczenia jednak poprawiny są coraz rzadsze. W tym roku byłem już na 9 weselach i tylko raz byłem na takim prawdziwym "drugim dniu". Z reguły ktoś idzie do fajnej knajpy z rodziną, robi jakiegoś grilla, w ostateczności spotyka się na śniadaniu z gośćmi. Mało kto się decyduje na koszt wynajęcia sali, zespołu/DJa i innych rzeczy na drugi dzień. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Sam nie wiem kto jest bardziej chory(That what she said) Ja czy pan Robin Hood z YouTube,a Tak czy inaczej w czym rzecz?

Nie zamierzam podawać w tym wątku jego nazwy ale to co zobaczyłem normalnie mnie zamurowało, pewny znajomy mojego kumpla na YT zrobił filmik mający pokazać jakie to pobieranie gierek opartych na prawach autorskich jest wspaniałe.

łupem padła gra Rayman 2, i do tego z GOGa! (Nie pobierałem jej ale można przed pobraniem zobaczyć co jest wrzucone no nie?) I tak MEGA z moją pomocą wywaliło pliczek :P.

Widać że jest sprytny i przeniósł go na Mediafire, i tam nie było mi tak po prostu go donieść, ale myślę że osoby na GOGu zrobią co trzeba gdy dałem im cynk na jego interes.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszedłem wczoraj z kumplem do salonu Apple'a w jednej ze Szczecińskich galerii handlowych, ot żeby sobie pooglądać Macbooki i cebulacko obadać ceny, a tam ku mojemu zaskoczeniu po chwili podbija do mnie ekspedient i mówi że z legitymacją studencką możemy pomyśleć o 12% zniżki.

Starałem się ogarnąć umysłem jaki procent studentów może sobie pozwolić na burżujstwo w stylu laptopa za 8000 zł xD 

Ja teoretycznie mogę, ale jeszcze nie zgłupiałem

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...