Jump to content

NomadP

Forumowicze
 • Posts

  131
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

NomadP last won the day on June 24

NomadP had the most liked content!

Reputation

53 Dobra

About NomadP

 • Rank
  Krasnolud
  Krasnolud
 • Birthday 08/03/1989

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

4,108 profile views
 1. Akurat zaświaty z anime Dragon Ball,a były super :) bo i tam można było stoczyć bój w tamtejszyn turnieju gdzie nagrodą był trening u wielkiego Kaio.
 2. NomadP

  0k0ń

  No i jeszcze jak mógłbym zapomnieć o sklepie z Postala 2 gdzie urzędują Islamscy terroryści na zapleczu gdy jeden pełni rolę kasjera a samo mleko co mamy kupić jest od kozy marki...Jihad.
 3. NomadP

  0k0ń

  :D GTA Vice City, chyba to prezentuje dosć ciekawie, bowiem Tommy jak odkupuje jakiś biznes ten chce przeprowadzić w nim legalną działaność, ale właściciel/ka go nakłania działania na boku. Akurat te dwa są ukazane najlepiej -Fabryka lodów = Dilerka narkotyków -Zaklad Drukarski = Drukarnia fałszywych pieniędzy No i salon samochodowy to tylko przykrywka do importowania i eksportowania kradzionymi samochodami, a klub Malibu jest centrum operacjnym do napadu na bank.
 4. Może dlatego że prawdziwi zwyczajni brytyjscy policjanci nie mają broni przy sobie, Fragment z wikipedii Most British police officers (except in Northern Ireland) are not routinely armed. Instead, they rely on specially trained Authorised Firearms Officers (AFO) to attend incidents where firearms are necessary.
 5. Może nie dodatek w dosłownym znaczeniu, ale Grand Theft Auto: Vice City przerosło trójkę bardzo wysoko. Czuć klimat lat 80, a to hity z tamych czasów w radiu, czy wielce popularne pastelowe stroje. Możemy też zasiąć za sterami rozmaitych helikopterów a także powracających z części pierwszej motocykli, lecz mimo tej rajskiej otoczki :P nasz bohater jak swój poprzednik nie umie pływać.
 6. Ech pamiętam jak nie raz wybierałem się do empiku to było pełno tych gier w tekturkach, i w 2008 roku na święta otrzymałem takiego Overspeed: High Performance Street Racing. Myślę aby o niej napisać na moim blogu ją jeszcze posiadam, wiem że moje wpisy nie są za dobre ale po prostu napiszę najlepiej jak mogę.
 7. W Far Cry 2 gdy się leczyli to nożem była wyciągana kula 2:46 -W Desperados Cooper mógł swoim nożem przecinać różne rzeczy np siodła na koniach i wróg korzystającego z tego wierzchowca spadał i tracił chwilowo przytomność dając nam czas na związanie go. -(UWAGA drastyczne) Soldier of Fortune nóż byl idealny do zobaczenia wnętrzności głowy wrogów Apropo Metal Gear Solid 3, Nóż jest idealną bronią na członka Cobry, The Fury, bowiem nożem mozemy rozerwać jego skafander, gdy w Resident Evil 4 dochodzi do epickiej walki na noże.
 8. NomadP

  Wyrobnicy

  Zaklinacze w TESach też po trochu mają brak kreatywności, po prostu trzeba mieć odpowiednie czary jeśli chcemy je dodać do naszej broni jeśli chcemy mieć ją zaczarowaną. Ale w dodatku Trójca do Morrowinda byl taki quest gdzie trzeba było robić krok po kroku. 1.Zdobycie odłamków 2.Przekucie odłamków w miecz u kowala 3.Zdobycie magicznej smoły 4.Zaklinanie smoły z mieczem u zaklinacza 5.Legendarny miecz odnowiony
 9. NomadP

  Kaboom?

  Pamiętam jeden z moich zestawów klocków Lego co był zamkiem z rycerzami, wszystko to stało przez jakieś dwa tygodnie od czasu zakupu i postanowiłem zbudować coś z tego zestawu innego. Akurat wtedy odwiedził mnie kolega i widząc mój zamek w połowie zniszczony mówi do mnie... -A cóż to się stało oblężenie? -Tak bestia Nuda wdarła się do środka wybiła rycerzy i teraz z ruin zamku zrobi coś innego -Oby to nie była baza na kołach(Śmieje się) Dziś już nie mam klocków lego ale w grach najbardziej pamiętną destrukcje pamiętam w Simcity 4, źle przeprowadziłem miasto że stałem się bankrutem i zamiast zbudować miasto od nowa to zniszczyłem je nasyłając na nie gigantycznego robota a zesłałem go wpierw w okolice przemysłowe bo one najbardziej zadłużyły moje finanse. Albo w Midnight Club 2 w jednym wyścigu w paryżu uciekamy przed jakimś tajnym agentem co ma wsparcie miejscowej policji, i jeden fragment trasy wiedzie przez paryskie katakumby i tak będzie nam rozwalać ściany z czaszek.
 10. Ciężkie pancerze chronią lepiej ale nie oszukujmy się noszenie wielkiego żelastwa nie zawsze ładnie wygląda, do dziś nie mogę zapomnieć Dwemerową zbroję z Morrowinda...ach ten kuper z tyłu. http://images.uesp.net/c/c2/MW-item-Dwemer_Armor_Male.jpg Tym bardziej jeśli zdecydujemy zagrać w Morrowinda Khajiitem albo Argonianinem to tracimy możliwość noszenia butów i hełmów(tylko te co zakrywają twarz)
 11. Akurat znam odpowiedzi ale jako ciekawostki warto to wprowadzić 1.Najniżej oceniona gra 2.Najdłuższa napisana recenzja
 12. Przepraszam że piszę pod swoim postem ale zamieszczam co wykrył CrystalDiskInfo. https://imgur.com/a/ijnX3X3
 13. Może ktoś mi wyjaśnić co jest grane z moimi dyskami/partycjami? Piszę tak bo nie wiem z poziomu mojego komputera co jest dyskiem a co jest partycją; a problem jest taki. https://imgur.com/a/hkqKDlP Po zalogowaniu się i wejściu w mój komputer widzę taki widok. https://imgur.com/a/vwhL4Vp Po czym następuje ładowanie...i po nim...zostaje mi tylko Dysk C, nie wiem co jest grane, bo w zarzarzadnie komputerem i MiniTool Partition Wizard jest wszystko widoczne https://imgur.com/a/oEWCtQ4 https://imgur.com/a/WGxpv7i Albo jeszcze inaczej, po zalogowaniu się mam czarny ekran poza kursorem i po odczekaniu już mam widok na mój pulpit ale w moim komputerze nie ma dysków i partycji. Zaczyna mnie to trochę niepokoić bo chcę zwolnić miejsce(!!nie chcę formatować!!) w tych miejscach a wszystko mi znika przed oczami, bo Dysk C powoli już jest oczyszczany i to nie muszę się martwić.
 14. Moi rodzice nigdy się nie czepiali o to w co gram, ale pamiętam jak kiedyś grałem w GTA Vice city to zjawił się w naszym pokoju mój brat z swoją kumpelą i gdy ta zobaczyła jak przez przypadek przywaliłem w jednego uczestnika ruchu drogowego na motocyklu że ten z niego wypadł. Ta powiedziała do mnie że jestem potworem jak mogłem spowodować taki wypadek...ech.
 15. Cześć Mam taki dziwny problem grając w te gry poniżej na pełnym ekranie sprawia że gra jest w małym oknie co jest otoczony czarnym obramowaniem Wcześniej tak nie miałem. -The Elder Scrolls III Morrowind -Silent Storm + Sentinels -Kingpin:Life of crime Zmieniałem w grze rozdzielczość i nic dalej to samo tylko okienko z grą robi mniejsze albo większe ale obramowanie pozostaje.
×
×
 • Create New...