Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Nie mam za bardzo czasu na śledzenie igrzysk olimpijskich, ale dzisiaj trochę poczytałem, pooglądałem i posłuchałem. Żałuję, że to zrobiłem...

- Ciężarowiec przyłapany na dopingu. Nie wierzy.

- Zaraz wypłynie kolejny koksiarz.

- Jakiś działacz zapomniał zapisać pływaka na zawody.

- Szablistka obwinia za swoją porażkę sędziów pomimo tego, że poziomem była ze dwa układy słoneczne za swoją rywalką z Rosji.

- Inny pływak tak się zapomniał, że nie jest na urlopie, że odpadł w eliminacjach pomimo tego, że był faworytem (trener mu nie powiedział?).

- Radwańska ma tak [beeep] sztab, że leci z Australii do Brazylii prawie 3 dni. 

- Piłkarze ręczni grają piach pomimo wielkich zapowiedzi przed imprezą.

Szukanie spisków, nieogarnięcie, nieprzygotowanie, doping. Polski sport lol. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lubro napisał:

Nie mam za bardzo czasu na śledzenie igrzysk olimpijskich, ale dzisiaj trochę poczytałem, pooglądałem i posłuchałem. Żałuję, że to zrobiłem...

- Ciężarowiec przyłapany na dopingu. Nie wierzy.

- Zaraz wypłynie kolejny koksiarz.

- Jakiś działacz zapomniał zapisać pływaka na zawody.

- Szablistka obwinia za swoją porażkę sędziów pomimo tego, że poziomem była ze dwa układy słoneczne za swoją rywalką z Rosji.

- Inny pływak tak się zapomniał, że nie jest na urlopie, że odpadł w eliminacjach pomimo tego, że był faworytem (trener mu nie powiedział?).

- Radwańska ma tak [beeep] sztab, że leci z Australii do Brazylii prawie 3 dni. 

- Piłkarze ręczni grają piach pomimo wielkich zapowiedzi przed imprezą.

Szukanie spisków, nieogarnięcie, nieprzygotowanie, doping. Polski sport lol. 

rio-2016-olympic-b-i-n-g-o-government-ev

Kilka już się sprawdziło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, JamesVoo napisał:

Dzięki komentarzom emqiego i Shakera na Steamie, dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak aktywność znajomych na Steam. 

Człowiek uczy się całe życie

Ty nie wiedziałeś o aktywności :O

Co ja takiego napisałem że usunąłeś mój komentarz?

 

 

Chyba na Steamie też wszystkich ,,znajomych,, powywalam...

Edytowano przez stach122
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, stach122 napisał:

Co ja takiego napisałem że usunąłeś mój komentarz?

Nic nie usuwałem, nie widziałem zupełnie Twojego komentarza :)

18 minut temu, stach122 napisał:

Ty nie wiedziałeś o aktywności :O

Niet, nie wiedziałem. Jakoś nigdy nie miałem parcia na korzystanie ze Steama inaczej, niż miejsca do uruchamiania gier :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie w kawiarnii dzisiaj i jakaś para obok prowadziła intensywną dyskusję. Dość normalna sytuacja, gdyby nie fakt, że średnio co dwie minuty zmieniali język którym się posługiwali. Czyli co chwila mówili albo po polsku, albo po angielsku. Z czego czasami potrafili zmieniać ten język w połowie zdania. Z czego rzucali także takie ciekawe informacje, że kobieta zostawiła gdzieś dziecko i uważa że Wrocław to drugi Kraków. 
A do tego mieli akcent mniej więcej tak dobry jak mój, czyli mógłbym z marnym skutkiem rywalizować w konkursie czytania po angielsku z uczniami 4 klasy podstawówki.
Po 10 minutach chciałem ich zabić.
Ale chociaż kawa i deser były smaczne

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś noc spadających gwiazd, a ja wracając z roboty, przez całą drogę mogłem je podziwiać w doskonałych warunkach. Świetna sprawa, zwłaszcza, że jedna leciała na tyle blisko i spalała się tak długo, że w jej dogasającym świetle widać było piękną wstęgę dymu, którą pozostawiła za sobą na niebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...