Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

1 minutę temu, voda22 napisał:

Ale ten Terminator był słaby. Coś jak kaczki, ale z maszynami. A karabin był automatyczny, więc wystarczyło trzymać spust. Gra miała problemy z płynnością, no ale 2 zł ujdzie. W nocy pójdę na Tekkena. 

Czy ty jesteś nad polskim morzem? Idź w nocy na plażę, nie pożałujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKOK so od tygodnia mam telefon na Androidzie, Samsung Galaxy J3 2016, czyli taki mid tier na papierze minimalnie mocniejszy od mojej Lumii 635 (quad 1,5 vs quad 1,2 + nowszy arduino). Po tygodniu wrażenia są następujące:

  • cholerstwo żre baterię jak głupie, na pewno trochę jest winny Fallout Shelter w który pocinałem na urlopie, no ale góra 2 h sporadycznego pocinania nie powinno powodować codziennego ładowania
  • procek może mocniejszy, ale android jest rozbloatowanym bałaganem i efekt jest taki, że to Nokia jadąca na WP jest wyraźnie szybsza na analogicznych aplikacjach
  • efekt rozległej bazy softowej google play jest taki że pościągałem porty tego co miałem na Nokii (przede wszystkim nawigacja/mapa HERE jest dużo lepsza od wszystkiego innego w gplay) ze względu na lepszą jakość od rzeczy zainstalowanych domyślnie i znalezionych w sklepie
  • ustawienia są zamieszane i pokręcone, niektórych rzeczy nie można znaleźć, inne są w w kilku miejscach i gryzą się wzajemnie (np. moje konto pocztowe gmail pobierało dwa razy, raz przez apkę gmail, raz przez apkę ogólnie emailową, i to w różnych godzinach)
  • interfejs mimo moich wysiłków jest brzydki jak cholera i nie chce mi się póki co grzebać z rzeczami typu to co kiceg wrzucał w dekstopowym czy inne launchery

Poza tym jednak całkiem sympatyczny telefon; gdyby mój dostawca komórkowy (play) miał w salonie coś lepszego WP od Lumi 640 pewnie bym się nie przesiadał na androida, a tak pozostaje mi kiedyś porządnie przysiąść i gruntownie przedłubać telefon tak żeby chodził równo.

Edytowano przez Rankin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Rankin napisał:

góra 2 h sporadycznego pocinania

tyle wystarczy, Fallout Shelter jest akurat dość prądożerny

31 minut temu, Rankin napisał:

jadąca na WP jest wyraźnie szybsza

ja miałem dokładnie na odwrót gdy dostałem swój pierwszy telefon z WP na pokładzie

31 minut temu, Rankin napisał:

ustawienia są zamieszane i pokręcone, niektórych rzeczy nie można znaleźć, inne są w w kilku miejscach i gryzą się wzajemnie

kwestia przyzwyczajenia? Ja miałem to samo z WP

32 minuty temu, Rankin napisał:

Lumi 640

może to coś wyjaśnia, bo ja miałem 630. Straszny szajs moim zdaniem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy miałem felerny model czy co...

Działało to gorzej niż moja stara Xperia P, aplikacje notorycznie zaliczały crash, znalezienie jakiejkolwiek opcji to była jakaś porażka, wszystko się zacinało, samo dodawanie kontaktów to była jakaś porażka. Generalnie bardzo mnie ten telefon zniechęcił do WP i od tej pory unikam jak ognia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MasterKondi napisał:

Ciekawe co by zrobił Sebek jakby go spytać o przyczyny wybuchu powstania warszawskiego, albo o jakiś najprostszy historyczny fakt z dziejów Polski?

 

ciekawe co byś ty zrobił, jakby cię spytać o przyczyny wybuchu powstania warszawskiego, bo to nie jest taki prosty temat jak ci się wydaje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Sermaciej napisał:

ciekawe co byś ty zrobił, jakby cię spytać o przyczyny wybuchu powstania warszawskiego, bo to nie jest taki prosty temat jak ci się wydaje

Grzecznie bym odpowiedział, i nie mówię tu o ocenie powstania tylko o głównych przyczynach wybuchu. Nie wiem co widzisz w tym takiego trudnego? 

Edytowano przez MasterKondi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...