Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nomadsoul

Gry GFWL które można aktywować na Steamie

Polecane posty

A wyświetlają Ci się gry na profilu? U mnie podczas gry w Dead Rising 2 i dodatek nie widzę aktywności na profilu, a dodatkowo w bibliotece nie mam tych gier, mimo, że aktywowałem na koncie [Dead Rising 2 3P i Dead Rising 2: Off the Record 3P]. Wyświetla mi się poprawnie tylko Resident Evil 5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resident właśnie się ściąga i chyba wszystko z nim OK. Dead Rising nie posiadam więc ciężko mi coś powiedzieć, poza tym że może być to po prostu kolejny problem który pojawił się po przejściu z GFWL na Steam. W prawym górnym rogu masz nazwę użytkownika klikasz i wybierasz dane profilu, tam masz jakie gry dodałeś do konta. Jeżeli tam są to bym się nie martwił tylko sprawdził spójność plików gry.

A nakładka Steam w grze działa?

Jeszcze jedno czy komukolwiek udało się aktywować klucz edycji pudałkowej :Premiera, PKK, ed. Platynowa jeżeli taka była.

Jeżeli nie proponował bym pisać do supportu Capcom:

feedback@capcom.com

do maila dołączyć:

Zdjęcie Klucza

Zdjęcie paragonu jeżeli jest to możliwe

Oraz w celu potwierdzenia własności dobrze żeby na zdjęciu znalazła się informacja, np na kartce papieru

z datą, imieniem i emailem.

Duża liczba maili prawdopodobnie przyśpieszyła możliwość aktywacji kluczy z dystrybucji cyfrowej.

Powinniście dać znać Capcomowi że taki problem istnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zdjęcie, na którym było widać klucz, pudełko i kartkę z danymi. Wytłumaczyłem, że paragonu nie ma, bo kupiłem RE5 chwilę po premierze i paragon już dawno został wyrzucony. Odpowiedź z supportu?

"Potrzebujemy więcej informacji"

Co mam im jeszcze podać? Numer buta? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poczytałem temat na forum Steam, odpowiedź jaką otrzymał MrYoshi jest jedną z tych które pojawiają się często. Część ludzi dostała odpowiedź aby wpisywać z CAPSEM lub zainstalować Steam. Chyba część supportu chyba nie ogarnia tematu. Niektóre osoby piszą że otrzymały nowy klucz. Mój problem dotyczył klucza z dystrybucji cyfrowej więc wysłałem dodatkowo zrzuty ekranu ze Steamem nie akceptującym mojego klucza, jednak zanim support odpowiedział problem rozwiązał się sam następnego dnia. Może Capcom ręcznie dodaje klucze które dostali od ludzi w meilach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands GOTY z PKK wchodzi na steam (kod i Granting Tool)

Red Orchestra Ostrofnt 41 - 45 wchodzi

Resident Evil 5 z PKK wchodzi

Dead Rising 2 z dodatkiem z PG wchodzi

Wiadomo co z Resident Evil ORC z edycji premierowej? Kod nie chce wejść. Jak byłem sobie w sklepie to na pudełku z serii PKK było logo Steam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A red Orchestra nie była przypadkiem od razu na steama? Nie to żeby coś ale mam tę grę od jakiś czterech-pięciu lat i nigdy nie wymagała gfwl tylko steama :v

ale nie bylo logo Steam, tak przy okazji napisałem o tym jakby ktoś nie wiedział ;) Ale skoro tak to nie wiedziałem :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś od siebie na temat Red Faction: Guerrilla (mam wersje z Topseller)

Kod z pudełka co prawda nie działa na Steam, ale można napisać do supportu Nordic Games, a oni prześlą kod Steam.

Sprawdzałem ok 3 miesięcy temu i dostałem klucz. Co prawda coś tam psioczyli, że to nie standardowa czynność i mogę czuć się wyróżniony, ale po necie widzę, że wszystkim tak piszą.

Grę dodało mi do konta bez problemu, ale jeszcze jej nie uruchamiałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...