Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nomadsoul

Gry GFWL które można aktywować na Steamie

Polecane posty

Uwaga, uwaga. Ogłaszam że pudełkowe klucze od Bulletstorm'a (przynjamniej z wersji limitowanej) działają na Originie (na Steam nie :( ale dobre i to). Choć martwię się o samą zawartośc dołaczoną do wersji limitowanej bo po dodaniu gry na Originie nigdzie nie pisze że mam do tego jakieś DLC czy coś...

Btw sposób tokenów w przypadku Bulletstorma nie działa, pobrałem tego felernego Microsoft Games for Windows i nawet mi sie klucze nie wyświetlają...

Nie ma za co ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym w maju :P Bulletstorma (oraz Gears of War) raczej nie przeniosą na Steam, bo Epic od ponad roku rozpatruje taką możliwość. No niestety, rozpatrywanie a działanie to dwie różne sprawy, aczkolwiek mam nadzieję, że w końcu się zdecydują przenieść.

No i jak ktoś ominął informację o Dark Souls, to niech wie, że w listopadzie będzie można przenieść swoje zapisy z GFWL na Steam (terminu jeszcze nie podano). Instrukcja jest jednak podana dla graczy, którzy kupili grę przez Marketplace (a ten jak wiadomo od 22 sierpnia 2013 jest zamknięty), takoż trzeba czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Faction Guerilla przeszło na Steamworks. Dla graczy posiadających pudełkowe wydania gry, możliwe jest uzyskanie klucza.

http://www.nordicgames.at/index.php/contact (Wybieramy Support). Podajemy swój klucz GFWL, prosimy o klucz Steam i czekamy.

Uwaga, występują problemy z odblokowywaniem osiągnięć. Jeśli nie odblokowało wam osiągnięcia po ukończeniu samouczka, to trzeba zrobić sprawdzanie spójności plików i potem jeszcze raz przejść samouczek. Wtedy już wszystkie osiągnięcia powinny wpadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz chciałam się wypowiedzieć tu w temacie. Wie ktoś jaka sytuacja jest z RE5, ponieważ dostałam tą grę w wersji Premium Games na Urodziny i chciałam dowiedzieć się czy to używa GFWL i można to aktywować na Steamie jak coś ?? Prosiłabym o odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Resident Evil 5 zostanie przeniesiony na Steamworks w 2015 roku. Nie znamy dokładnej daty (możliwe, że gdzieś od Stycznia do Marca, ale mogą nawet później, bo jednocześnie ma wejść także Dead Rising 2 z dodatkiem Off Record). No a póki co, to gra korzysta z GFWL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ogóle w jakimkolwiek polskim wydaniu F3 był klucz do GFWL?

Właśnie z ciekawości ściągam na Steam'a F3 (prawie 1/10 miesięcznego transferu) żeby sprawdzić czy wymaga GFWL bo wydawało mi się że całkiem go wycięli.

@rogut

nie tylko się pojawiły - podobno są to acziki do wersji gold (wszystkie DLC, wcześniej nie dostępne na PC), wszystko rozbija się o to czy będzie można aktywować klucz GFWL na Steam, czy raczej kupić od nowa. Możliwe że osoby które kupiły grę wcześniej przez Steam otrzymają DLC za darmo, lub czeka je sytuacja podobna jak z DeusEx HR. Niestety wszystko to na razie domysły CAPCOM milczy - podobna sytuacja jest chyba z Dead Rising 2, jednak ta gra interesuje mnie nieco mniej więc nie zagłębiałem się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ogóle w jakimkolwiek polskim wydaniu F3 był klucz do GFWL?

Właśnie z ciekawości ściągam na Steam'a F3 (prawie 1/10 miesięcznego transferu) żeby sprawdzić czy wymaga GFWL bo wydawało mi się że całkiem go wycięli..

Parę razy się o to pytałem dla pewności i nie. Polska wersja Fallouta 3 nie zawiera klucza GFWL.

A co do Residenta, to jeszcze Dead Rising 2 i dodatek dostały już osiągnięcia. Teraz testy i pewnie w marcu oficjalne przenosiny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ogóle w jakimkolwiek polskim wydaniu F3 był klucz do GFWL?

Właśnie z ciekawości ściągam na Steam'a F3 (prawie 1/10 miesięcznego transferu) żeby sprawdzić czy wymaga GFWL bo wydawało mi się że całkiem go wycięli.

Nie, wersja na nasz rynek nie zawiera. Ale mam ją z bodajże hiszpańskiego sklepu. Jest to także wersja PL, ale klucz GfWL (co odkryłem dopiero później, bo nigdzie takiego info nie zamieszczono).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim oczekiwaniu wreszcie udało się Codemasters przenieść Dirta 3 na Steam. Obecnie trwają ostatnie poprawki i prawdopodobnie w tym lub następnym tygodniu Dirt 3 oficjalnie przejdzie na Steam.

Klucz z pudełkowej wersji powinien zadziałać i będzie się dało aktywować go na Steam, co da nam Kompletną Edycję gry oraz karty kolekcjonerskie do zdobycia.

Resident Evil 5 ma na Steamie 70 osiągnięć. Wersja na PC zawierała tylko 50 (w stosunku do konsolowej, w której było właśnie 70 dzięki aczikom z DLC), a to oznacza, że Gold Edition będzie na PC. Póki co jeszcze trwają przenosiny (twórcy czekają na akceptację patcha przez Microsoft. Ma to trwać od minimum dwóch tygodni do miesiąca).

Będzie upgrade, będzie do kupienia DLC Untold Stories, a więc prawdopodobnie zero darmowego upgrade'a dla posiadaczy RE 5 czy to z klucza, czy już na Steamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Z tego co dobrze wiem to będzie można użyć klucze do aktywacji RE 5 na Steamie, tylko że na razie Microsoft wycofał certyfikację patcha który usuwa GFWL z RE 5, więc jeszcze na razie musimy czekać na ponowny patch, a to trochę potrwa, z forów Steama czytałam że może to trwać jeszcze 1 albo 2 tygodnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...