Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Mainstreamowy rock to w gruncie rzeczy to, co istnieje w świadomości masowej, czyli to, co leci na co dzień w radiu - klasyka, obecnie popularne zespoły itp. A jak komuś się to nie podoba (jak mi na przykład), to trzeba poszukać gdzie indziej - wśród tych mniej znanych lub podziemnych wykonawców ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak jest z Deep Purple, ale też bardzo popularny zespół. Metallica to mainstream, Led Zeppelin też mainstream, Nirvana to mainstream i tak mogę wymieniać dalej. Pal licho to, wkurzają mnie narzekania nastolatków, którzy znają kilku klasyków wręcz leżących na ulicy i jojczących, jak to z muzyką dzisiaj jest źle i inne takie. Podobnie jak szufladkowanie "to jest dobra muzyka, a to nie jest muzyka, bo nie jest prawdziwa".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało nie być o polityce i (mam nadzieję) nie będzie ale tak czytam sobie wywiad z czlowiekiem i mnie kusi zeby spytac: co sadzisz o Jerzym Urbanie jako czlowieku i jako dziennikarzu?

Zanim (mam nadzieje x 2) sie uzewnetrznisz wydam swoja opinie - to cholernie inteligentny zly czlowiek. Chce poznac Twoja opinie bo masz na niego szersze spojrzenie jako ktos kto zyje jakies dwa razy dluzej niz ja.

Link do wywiadu dla zainteresowanych:

http://wiadomosci.wp.pl/title,Jerzy-Urban-Tusk-nie-ma-za-co-przepraszac-a-Ewa-Kopacz-to-biedna-kobieta,wid,14984205,wiadomosc.html

Edytowano przez Zyzio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wkurza cie odpowiadanie kilka razy w miesiącu na te same pytania? W której grze grafika jest ładniejsza? W drugim "Wieśku" czy drugim Crysisie? Nie jest dla ciebie trudne w AR pisać przykładną polszczyzną a na forum "tak"? Polska język trudna język?

Edytowano przez SlashRevenge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o to ktora grafika jest ladniejsza jest bez sensu - powinno brzmiec "ktora ci sie bardziej podoba" bo to subiektywne. Odpowiadam - nie widze sensu i mozliwosci porownania grafik tych gier. Zeby obie byly RPGami osadzonymi w swiecie fantasy, to mozna by kombinowac czyj elf wyglada lepiej.

Na forum rowniez pisze poprawna polszczyna ale bez polskich fontow :) I nie jest to dla mnie problem. Polska jezyk trudna jezyk ale jak sie czlowiek troszke wprawi, to daje rade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać Ciebie jako człowieka który wiele spraw historycznych (choćby status Łysiaka) zna niejako od 'tylnych drzwi'. Mianowicie na pewnej stronie internetowej publicysta którego bardzo szanuje strzelił teorię że represje Żydów zaraz po zakończeniu 2 wojny były wywołane tym, iż Żydzi popierali teorię że to Niemcy byli odpowiedzialni za Katyń. Ten reporter od dluższego czasu nie popełnił żadnej gafy, otwierał oczy ludziom na wiele spraw (np. to co naprawdę się dzieje w Syrii, czy to że komory gazowe w obozach zagłady to mit) lecz ostatnio jego styl pisarski zgnił to poziomu nawiedzonego alkoholika. Wierzyć mu czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ocen... jak dla mnie Lysiak (podobnie zreszta jak Ziemkiewicz) jakis czas temu przestal byc pisarzem, a stal sie publicysta, szpade zamienil na sztachete wyrwana z plotu, dialog na walenie po glowie. O ile cenie jego wiedze o Napoleonie i jego epoce, to jego diagnozy wspolczesnoci sa dla mnie absolutnie niestrawne i nacechowane fanatyzmem w bardzo kiepskim wydaniu. Nadal szczerze polecam np. wspaniala ksiazke "Flet z mandragory", ale od jego tworczosci z ostatnich 15 lat odbijam sie z hukiem i niesmakiem. Nawet nie dlatego, ze prezentuje niekoniecznie podobajace mi sie poglady - ale dlatego, ze prezentuje je w sposob absolutnie dla mnie niestrawny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o Urbanie, jego poglądach itd. Czy myślisz o nim jak o panie Ł. - nie lubisz go choć czasem sie zgodzisz z czymś co powie, czy może nie warto zawracać sobie nim głowy? Facet jest może i obrzydliwy, lecz jako jeden z niewielu nie próbował wybielać sie po upadku komuny, zaprzeczać o wspólpracy z aparatem..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o Urbanie, jego poglądach itd. Czy myślisz o nim jak o panie Ł. - nie lubisz go choć czasem sie zgodzisz z czymś co powie, czy może nie warto zawracać sobie nim głowy? Facet jest może i obrzydliwy, lecz jako jeden z niewielu nie próbował wybielać sie po upadku komuny, zaprzeczać o wspólpracy z aparatem..

Zes sie uparl. Uwazam Urbana za znakomitego (kiedys) dziennikarza i czlowieka z ciagle bystrym umyslem i ostrym piorem, ktory jednak na wlasne zyczenie rozmienil sie na drobne i dal ogarnac Ciemnej Stronie Mocy.

Mógłbyś mi powiedzieć co myślisz o aparacie kompaktowym Panasonic DMC - S2? Opłaca się go kupić za 300 zł?

Kompletnie wypadlem z rynku "nowosci kompaktowych" ale z doswiadczenia wiem, ze cos za 300 zl to raczej dobre nie bedzie. Masz moje poradniki w CDA to sprawdz czy spelnia warunki (nie za duzo mpix, jakas nie za mala matryca, tryby polautomatyczne). Jak tak, to bierz.

lubisz esport?

W ogole mnie on nie interesuje. Tak samo jak cybersex. Jak juz cos uprawiac, to w realu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Bezedura!

Ten Smuggler jest już naprawdę stary jak świat (jak się człowiek przypatrzy może go dostrzec w filmie o odsieczy wiedeńskiej :P) i nie pamięta co sam pisał. Podwójną ksywkę i ukrywanie tożsamości zaplanowałeś sobie od początku. Chciałeś być tylko głosem. No chyba, że to co pisałeś w tych tekstach urodzinowych/odpowiedziach do AR to było kłamstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...