Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Jak dla mnie takie stare dziadki jak np. Ty Smuggler, Enki powinniście zrezygnować z posady z CDA i zająć się czymś mniej ważnym i dzięki temu dacie szanse osobom mlodym wykazać się i nabrać doświadczenia

Edytowano przez PrzygodyMerlina
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie takie stare dziadki jak np. Ty Smuggler, Enki powinniście zrezygnować z posady z CDA i zająć się czymś mniej ważnym i dzięki temu dacie szanse osobom mlodym wykazać się i nabrać doświadczenia

enki to jest taki staruszek, że kurde rzeczywiście xDDDDD. W Twoim rozumowaniu nie widać żadnej logiki, serio.

Edytowano przez ARONEK128J
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie zawitałeś w Poznaniu na PGA?

A skad wiesz, ze nie bylem? :)

Często jeździsz służbowo na otwarte imprezy (targi, wydarzenia..) w Polsce?

Gdy musze. :)

Jak dla mnie takie stare dziadki jak np. Ty Smuggler, Enki powinniście zrezygnować z posady z CDA i zająć się czymś mniej ważnym i dzięki temu dacie szanse osobom mlodym wykazać się i nabrać doświadczenia

A co, szukasz pracy? :trollface:

Powiem tak - ja jeszcze daje rade, ale ten stary dziad Enki, ktory cala wiecznosc pracuje w CDA, faktycznie juz sobie powinien pojsc.

1. Co sądzisz o let's playach i w ogóle o zagrajmerach?

...Majonez?

2. Czy od teraz każdy numer cda będzie miał grę na Steam?

Nie. Ale moze byc, ze trafi sie taki, gdzie wszystkie gry beda na Steamie.

3. Czy jest inna możliwość obejrzenia ciśnieniomierza? Bo nie mam smartfona ani tableta, tylko PC...

Mysle, ze w kazdej aptece jest ich sporo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 2 małe pytanka.Kiedy wychodzi Zotac GeForce GTX 660?

A także zamierzam kupić nowy komputer ale nie wim jak dobrać komponenty tanio i dobrze(czytałem jak kupować PC ale jestem gimnazjalistą i nie rozumiem tego za bardzo)?Chodzi mi o to że chce odpalić Crisisa2,Star wars:The Force Unlashed2 i nowe produkcje w FULL HD i (co najmniej) wysokich detalach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie w planach recenzję Dead or Alive 5?

Nie, w ogole nie zamierzamy recenzowac juz zadnych gier (a juz na pewno tych znanych), a bedziemy zamieszczac przepisy czytelnikow na przetwory i ciasta. :trollface:

mam 2 małe pytanka.Kiedy wychodzi Zotac GeForce GTX 660?

A także zamierzam kupić nowy komputer ale nie wim jak dobrać komponenty tanio i dobrze(czytałem jak kupować PC ale jestem gimnazjalistą i nie rozumiem tego za bardzo)?Chodzi mi o to że chce odpalić Crisisa2,Star wars:The Force Unlashed2 i nowe produkcje w FULL HD i (co najmniej) wysokich detalach.

Dlaczego uwazasz, ze ja sie znam na sprzecie? Jak planuje jakis upgrade to sam sie pytam naszych sprzetowcow "co warto kupic". W najnowszym CDA bedzie megakonfigurator, tam znajdziesz na pewno sporo cennych rad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie w planach recenzję Dead or Alive 5?

Nie, w ogole nie zamierzamy recenzowac juz zadnych gier (a juz na pewno tych znanych), a bedziemy zamieszczac przepisy czytelnikow na przetwory i ciasta. trollface.gif

Szydera jest zbędna. Gra jest od września w sklepach i po prostu byłem ciekawy czy aby o niej nie zapomnieliście

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg

Ostatnio (nie pamiętam numeru) czytałem, że zakupiłeś X360. Co sądzisz o maksowaniu aczików tzw calakowaniu?

Tak, dwa lata wkrotce minie. Maksowanie aczikow to cos, czego nie rozumiem, ale rozumiem, ze komus moze na tym zalezec. Ja gram, zeby pograc, a nie "zabij 200 ludzi za pomoca nieswiezego oddechu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w waszej redakcji jest jakiś ochroniarz(nie Wania) ? :P

Bo zwykle trochę takimi osobami gardzę ale w końcu przestanę bo po świętach w grudniu dostaję umowę o prackę w ochronie na miejscu sklepu z zabawkami :D w niedawno wybudowanym centrum handlowym, a to dzięki mojemu kumplowi co mi załatwił taką miejscówkę poza tym mówił że bonus 100zł dostanę za każdego złapanego na gorącym uczynku złodziejaszka a sam mówił że takich paru zgarną.

nawet czas dostępnosci pracy też spoko nie wiem jakie godziny ale dni będe odbywać mniej więcej tak Pracuję(wolne)Pracuję(wolne) itd.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w waszej redakcji jest jakiś ochroniarz(nie Wania) ? tongue_prosty.gif

Bo zwykle trochę takimi osobami gardzę

Sorry ale musze to napisac - bos durny. Jesli ktos ciezko i uczciwie pracuje, nalezy mu sie szacunek. A nie kazdy z roznych powodow moze pracowac na jakims prestizowym stanowisku.

ale w końcu przestanę bo po świętach w grudniu dostaję umowę o prackę w ochronie na miejscu sklepu z zabawkami biggrin_prosty.gif w niedawno wybudowanym centrum handlowym, a to dzięki mojemu kumplowi co mi załatwił taką miejscówkę poza tym mówił że bonus 100zł dostanę za każdego złapanego na gorącym uczynku złodziejaszka a sam mówił że takich paru zgarną.

Czyli bedziesz kims, kim tak troszke gardzisz? Hm. To moze byc ciekawe. Praca nie jest latwa i na pewno zetkniesz sie z wieloma, ktorzy sepia od mamy kase, chos sa pelnoletni, ale maja sie za 100x lepszego od ochroniarza,

PS. Daaaawno temu tez bylem ochroniarzem, bo potrzebowalem pilnie dodatkowej kasy - caly miesiac. Lekko nie bylo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były tu tematy z pytaniami do Elda i Egma. Dlaczego nie mogę ich teraz przeglądnąć?

Bo sa archiwizowane? I dlaczego uwazasz, ze to jest dobre pytanie w watku "pytania do Smugglera" a nie "do redakcji"?

Dishonored - Godna skradanka w oczekiwaniu na nowego Thiefa ??

Nie wiem, na razie skonczylo Xcom, koncze Halo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest od Adriana Chmielarza z facebooka:

Niesamowity wywiad. Po raz kolejny ze zdumieniem widzę - choć powienien był przestać dziwić się temu już dawno - iż pisarz z teoretycznie nieokiełznaną fantazją i otwartym umysłem ma ów umysł tak naprawdę ciasny i ciemny. To nie jest kwestia tylko Sapkowskiego, ale ten wywiad to świetny przykład problemu.

http://www.eurogamer...-gra-w-wiedmina

Zgadzasz się z nim, jako fan Wiedźmina?

Edytowano przez Civril
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...