Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

@Akron - a wcale nie... "Jak przyznał pisarz - powstaje książka pokrewna, nawiązująca do świata Wiedźmina."

@civril - to, ze ktos potrafi tworzyc swietna proze, a w reaiu byc np. bucem, to zadna dla mnie nowosc. Andrzej Sapkowski nie jest wyjatkiem od tej reguly, wiele razy pokazujac, ze jako czlowiek jest - hm - nieporazajacy wielkoscia i ma przerost ego, a nadmiar alkoholu mu nie sluzy. Przy czym akurat z tego wywiadu to nie wynika. :) Tu bronilbym jego prawa do NIEgrania w gry, i olewaniu rzeczywistosci w niej wykreowanej. To on jest bogiem owej rzeczywistosci i ma swiete prawo ja kreowac i nie przejmowac sie tym, co wymyslono w grach. Na tej samej zasadzie gdym ja np. udzielil praw do uzycia "Smugglera" w jakiejs grze, to naprawde nie przejmowalbym sie tym, co ow Smuggler w grze gada i jak tam wyglada. Bo niby czemu?

Jak przyznał pisarz - powstaje książka pokrewna, nawiązująca do świata Wiedźmina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak przyznał pisarz - powstaje książka pokrewna, nawiązująca do świata Wiedźmina."

Za pomocą wyszukiwarki znalazłem ten tekst tylko w komentarzu jako cytat z Polconu, w podlinkowanym wywiadzie pisze natomiast:

Sapkowski nie zdradza, kiedy ukaże się kontynuacja sagi o wiedźminie. Czy bohaterem nowej powieści będzie Geralt? - Jak najbardziej. On we własnej osobie - kończy.

Wiec wygląda to tak jakby Sapkowski dawał sprzeczne komunikaty.

Edytowano przez Civril
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy raz... Oczywscie nie obrazilbym sie gdybys to ty mial racje, bo wole cos z Geraltem, niz cos w swiecie Wiedzmina. Pytanie tylko jak to bedzie wygladac - oczekiwania spore, a forma pana AS wyraznie od lat dolujaca. A czegis, co by bylo jak Phantom Menace w stosunku do pierwszej trylogii SW, bym nie chcial...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję, że będzie coś z Geraltem. Byle tylko nie spierdzielił tak tej sagi, jak spierdzielił (moim zdaniem) TROSZECZKĘ 2 część trylogii husyckiej i jak spierdzielił na całej linii część trzecią tejże... No cóż, czekamy w napięciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg ty to jesteś człowiekiem, który się normalnie chyba wszystkim niezwykle interesuje, bo każdy się Ciebie pyta co o czymś sądzisz. :trollface:

Co sądzisz o...? :trollface:

Masz jakieś zdanie na temat tego kto wygrał w wielkim pojedynku hack'n'slashy w tym roku? :D

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to ludzie uwazaja, ze sie wszystkim interesuje, wszystko widzialem, sluchalem, czytalem i gralem oraz mam wyrobiony poglad na kazda sprawe.... sadzac z tych pytan w stylu "co uwazasz/sadzisz o nowej plycie rapera z Bangladeszu"... A ja pierwsze slysze, ze tam sa raperzy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP żeby Cię nie obrażać: Czy postanowiłeś zmienić swój mózg na sałatę, czy na prawdę myślisz że Smuggler ma wpływ na to co piszą w newsach? Ja pierdziele, czekam naprawdę na posty w stylu "Smugg, jaka będzie jutro pogoda? - Będzie padać. - Smugg, dzisiaj u mnie nie padało, postanowiłeś się skompromitować?". Ogarnij się chłopie.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Akron Żeby mnie nie obrażać postanowiłeś mnie obrazić? :D Moja wina, bo szczerze mówiąc dopiero teraz się dowiedziałem, że Smuggler nie jest naczelnym. Jestem w szoku :D :D Przez te wszystkie lata myślałem, że dowódca CDA to właśnie on :) Dlatego napisałem tutaj - za redaktorów odpowiada naczelny... czasami własną głową :P Czyli z ludzi, którzy pisują na forum, pozostaje zastępca, Qn'ik?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...