Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Byłbyś w stanie :D opiekować się(jakby był prawdziwy) Garfieldem ?

PS Do odpowiedzi do mojego osatniego tutaj postu, czemu gardzę ? no bo czuję sie śledzony :P a ja nie lubię jak ktoś mnie śledzi, rozumiem że bezpieczeństwo.

Ale raz parę lat temu przez jakiegoś klienta spadły jakieś towary z półki więc je chciałem odstawić na miejsce aby przejachać wóżkiem dalej a tutaj koleszka z ochrony sie bużył że je zamierzam ukraść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz skoki narciarskie?

Czy będziesz oglądał transmisje z zawodów Pucharu świata,

A może Kowalczyk będziesz oglądał?

Nie bałdzo...

Czytałeś może artykuł o CD-A na nonsensopedii ? Przy okazji małą wzmiankę o sobie lub cały artykuł?

Czytal, czytal. Takie se.

Byłbyś w stanie biggrin_prosty.gif opiekować się(jakby był prawdziwy) Garfieldem ?

A jakby Mount Everest sie zmienil w Nicolasa Cage i po bulgarsku poprosil o dyche na flaszke, to dalbys mu? Uwielbiam takie pytania.

A co do kota, to mam w domu kawal wrednego kociego sukinkota, ktory gryzie, drapie i szcza po katach i jakos ciagle go mam.

PS Do odpowiedzi do mojego osatniego tutaj postu, czemu gardzę ? no bo czuję sie śledzony tongue_prosty.gif a ja nie lubię jak ktoś mnie śledzi, rozumiem że bezpieczeństwo.

Ale raz parę lat temu przez jakiegoś klienta spadły jakieś towary z półki więc je chciałem odstawić na miejsce aby przejachać wóżkiem dalej a tutaj koleszka z ochrony sie bużył że je zamierzam ukraść.

Ale ossssochozzzi?

PS. KoleSZka, buŻył. Litosci, k****! Oczy mi pekaja....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę cie przekonywał do trybów sieciowych, ale zaciekawiło mnie to, że nie grasz w multi. Robisz czasami jakieś wyjątki? Bo ja np nie wyobrażam sobie np Call of Duty 4 czy Battlefielda 3 bez trybu sieciowego

Edytowano przez Ultraczesiek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Do odpowiedzi do mojego osatniego tutaj postu, czemu gardzę ? no bo czuję sie śledzony tongue_prosty.gif a ja nie lubię jak ktoś mnie śledzi, rozumiem że bezpieczeństwo.

Ale raz parę lat temu przez jakiegoś klienta spadły jakieś towary z półki więc je chciałem odstawić na miejsce aby przejachać wóżkiem dalej a tutaj koleszka z ochrony sie bużył że je zamierzam ukraść.

Ale ossssochozzzi?

To jest ten, co gardzi ochroniarzami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz grę Charnobyl: Terrorist Attack (Jedną z najgorszych gier wszechczasów). Dzisiaj jest premiera drugiej części. Z tym jest związane moje pytanie. Dlaczego wydają kontynuację takich niewypałów? Bo sądzę że zbyt dużo pieniędzy za to nie dostaną (Chociaż gra została ciepło przyjęta w Rosji)

P.S Mam nadzieję że w kolejnym numerze będzie recenzja, bo fajnie jest się pośmiać z nieudolności niektórych twórców (chociaż czasem bardziej należałoby płakać:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Jako, że bardzo podobała mi się Twoja recenzja Mass Effecta 3 kilka miesięcy temu w CDA i sam jestem wielkim fanem tej serii chciałbym zapytać jakie są Twoje odczucia co do dzisiejszego DLC do tej produkcji? Czy w ogóle jesteś zainteresowany tym dodatkiem i czy spodziewasz się po nim czegoś większego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, 21 grudnia - koniec świata. W związku z tak poważnym wydarzeniem, co byś chciał jeszcze zrobić przez te kilkanaście dni, czego jeszcze nigdy nie zrobiłeś, a o czym marzysz? I jak sobie wyobrażasz ten kataklizm ?

PS. Z przymrużeniem oka oczywiście.. Nie jestem raczej zwolennikiem takiej teorii .. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42

Czy będziecie pisali o konferencji WCIT-12 http://di.com.pl/news/47098,0,Y2770_-_Majstrowanie_przy_inwigilowaniu_internetu_juz_ruszylo_Nadchodzi_przeswietlanie_e-maili-Marcin_Maj.html To według mnie i wszystkich szanujących swe prawa użytkowników komputerów to ważne że Rosja, Chiny i reszta państw komunistycznych i wszelkich dyktatur chcą grzebać ludziom w prywatnych sprawach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...