Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Zabierasz ze sobą cos do czytania, czy może kupisz na miejscu? A może zamierzasz odpocząć od czytania?

Sporo biore, nie wyobrazam sobie 2 tygodnie NIE CZYTAC :huh:

Dlaczego Czarny Iwan odszedł bez słowa?

1. A czemu u diabla MNIE o to pytasz?

2. Bylo juz wiele razy wyjasniane dlaczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, dlaczego mam czuc wyzszosc. Ciesze sie, ze mam troche wolnego i tyle.

Nie chodzi mi o to, że czujesz się lepszy od wszystkich, których nęka obowiązek szkolny. Po prostu wiele razy w czerwcowych wydaniach AR pisałeś, że młodzież ma wakacje, a ty masz zapierdziel w redakcji jak zwykle, to pewnie pojawił się jakiś złowieszczy uśmiech, że teraz role się odwróciły... :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie w robocie i potwornie się nudzę, a wpadło mi do łba całkiem konkretne pytanie.

Jesteś wielkim fanem Garfielda. Nie tak dawno oglądałem Garfield: Festyn Humoru - najnowszy animowany film z leniwym kotem w roli głównej. Oglądałeś? Jeśli tak, co sądzisz o tej produkcji?

Moim zdaniem bez rewelacji - brak tego specyficznego humoru znanego ze starych kreskówek i komiksów. Film ma nawet ciekawy morał, toteż nie uważam żebym stracił czas na jego oglądanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro bundych uwielbiasz to ktory odcinek, odcinki najbardziej przypadły ci do gustu.

-czy jeśli miałbyś zrezygnować z CDA i pisania w AR na rzecz innej pracy (ciężkiej, ba, a nawet hardkorowej roboty) dobrze płatnej przypuśćmy...

56.411zł miesięcznie na rękę(lub o rękę ;P)to czy byś przystał na taki układ?

Jak zakumplowałeś się z Wanią?

nie chcę cię smucić, ale mr. Wania jakby ci to powiedzieć...

o mam!

jest jak św. mikołaj dzieci w niego wierzą, ale on NIE ISTNIEJE!

mówiąc krótko nie ma go z nami.

pytanie.

powiedz, do ktorej podstawówki chodziłeś

Powiedz, jak długi urlop od forum chcesz. Mogę Ci to załatwić. Jeszcze jeden taki wyskok i nie zobaczymy się dłuuugi czas.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:

1)Co sądzisz o LEGO?

2)Gdyby ktoś zaproponował Ci jakąś dobrze płatną pracę fotografa to porzuciłbyś pracę w CDA? (Wiem, że były podobne pytania, ale takiego chyba nie)

3)Co byś zrobił, gdyby ktoś odkrył Twoją tożsamość?

4)Wolisz "Latający Cyrk Monty Pythona" czy filmy pełnometrażowe (np.: Monty Python i Święty Graal; Żywot Braina itd.)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, słyszałem, żę od jakiegoś czasu masz dostęp do internetu. I w związku z tym moje pytanie, co cię skłoniło do jego założenia, czy była to twoja samodzielna decyzja albo miało na nią wpływ pewne czynniki, np. wpływ osób trzecich? Bardzo mnie to ciekawi, bo jak sam pamiątam z któryś twoich wypowiedzi z AR, że internetu w domu nie chces mieć z wielu powodów i wygodnie ci z tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju... Przestańcie powtarzać fotki w NL! Myślicie, że się nie połapiemy? Ten facet, który śpi z koniem... Słodkie, ale mogliście dać coś innego... Poza tym was pochwalę: MEGApełniaki, tylko Jade Empire instalował się długo... Ale jestem przyzwyczajony, jako że (dawno temu, już się nawracam, mam 5 oryginałów, nie chcę warnaaa...) ripy ściągane z torrentów mi się wypakowywały po 3h z okładem. Tu coś jeszcze dodam o piractwie: No więc, tak naprawdę CDA z tobą na czele zaczęło mi uświadamiać, że piractwo jest zueee... Najpierw mi zaczęło być przykro... Potem ściągnąłem GRID-a... Zagrałem... Znienawidziłem się, że okradam twórców z takiej zajefajnej gierki... Skasowałem, kupiłem pełniaka w sklepie... Fajnie było nawet. Potem kupiłem Turoka... Zawód, zawód! Potem Fallout 3, rany, jaka podnieta, kocham tą grę! I to jeszcze mogłem wybrać między polską wersją a angielską! (wybrałem angielską, i głos, i napisy, ale to akurat przechwałka) Potem kupiłem GTA IV... Zawiodłem się... 120 zł za taką konwersję?! Wybłagałem matkę żeby mi xboxa na raty wzięła za świadectwo... I kupiłem GTA IV na xboxa... Też oryginał. Potem bylo ArmA II na PC... Co za zawód!!!! na mojej wcale średnio ok konfiguracji (crysis wszystko max prócz cieni, 1024 na 800) się cięło jak chlera na minimalnych... Nie wiem, co sie działo... No ale ja tu ci przynudzam, żeby nie mieć warna, a to mają być pytania. No więc, pytanko do ciebie: Kto jest odpowiedzialny za fotki do NL?! I, skoro już piszę to prośba: Zrób więcej fotek twego kiciusia! Tylko trzy? A poza tym, na tej, gdzie kot tak syczał na ciebie... Greenpeace cię nie pozwał za męczenie zwierząt? I kolejne pytanie mi do pustego łba zawitało... Lubisz kabarety? To pytanie jest bardzo ważne! Aha, przytoczę jeszcze jedną historyjkę sprzed chwili... Otóż czytam AR, czytam, czytam, i nagle natrafiłem na pewien list. W trakcie czytania owego listu zacząłem się tak głosno brechtać, że mama nie usłyszała dialogów z nowej reklamy biedronki... Wiesz, jaki to był list? Wiesz? Wiesz. To był list "Nie jestem dzieckiem!!!". No, to było zabójcze! xD Naprawdę, przydało by się, żebyś drukował więcej takich "gópih listuf", bo 1. można się pośmiać, 2. Więcej Stron AR będzie, i 3. Eee... No... Więc... Wtedy mnie uszczęśliwisz. O. Skoro już piszę, to jeszcze dodam, że Ramzes przesadził z tym, że gry nie powinny mieć otwartego świata... Ale to tylko moje zdanie... No, to na pożegnanie gratuluję zdjęć, pełniaków, filmików i w ogóle dzięki za fajne pismo. Ja to ostatnio zawieruchę po sklepach z osiedla wszystkich robiłem, bo nie wiedziałem, że będzie poóźnienie... Ale nie interesuje cię moja gadka szmatka na pewno, więc nie będę kontynuował tego w nieskończoność, i tak już za dużo napisałem.

PS: Zapraszam na mój blog, może znajdziesz nowe hobby :) link w sygnaturce...

Edytowano przez MatrixOneBNR
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu redaktorów CDA miało już ksywkę Smuggler? Nie, nie jestem złośliwym detektywem, po prostu wystarczy wziąć skan pierwszego numeru CDA, drugiego (ten, w którym pierwszy raz mieliśmy okazję zobaczyć ksywkę "Smuggler"), oraz najnowszy do ręki, porównać stopki redakcyjne, i już wiem, że Smuggler to albo...

a nie powiem

:)

, albo ksywka ta przechodzi z redaktora na redaktora, przez co tożsamość Smugglera jest nie do wykrycia. Może urządzacie coroczne wybory na Smugglera? Jeśli tak, to jak to się odbywa, głosowaniem, czy po prostu ktoś krzyczy "teraz ja, teraz ja!", i inni redaktorzy się zgadzają?

#edycja

Gwoli ścisłości - skany starszych numerów dodawaliście kiedyś na Cover DVD.

Edytowano przez Diex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...