Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Wbrew pozorom King nie jest taki znany, jak Ci się wydaje. Ja dowiedziałem się o nim z forum, z Magazynu (Ręka mistrza), potem była rekomendacja kolegi a następnie okazyjna oferta na Allegro :happy:

W związku z tym, książek Kinga mam:

-Carrie

-Miasteczko Salem

-Misery

-Cujo

-Lśnienie

W jakiej kolejności poleciłbyś mi je przeczytać, żebym "wyssał" z nich jak najwięcej treści? Ja wiem, ja rozumiem, że to nie jest fabularna całość, ale niektórych smaczków nie da się wyłapać czytając w innej kolejności...

A był jeszcze ktoś (może z redakcji?) kto też czytał Kinga i "na bieżąco" wymienialiście wrażenia z lektury? :ninja:

Uh, ja bym raadzil tak

Carrie - bo krotka i pierwsza, a wiec stosunkowo jeszcze niekingowska

Lsnienie

Miasteczno Salem

a potem dwie horrorzaste w zupelnie inny sposob, bo nie ma zadnuch "nadprzyrodzonych", jest po prostu Zlo.

Cujo

Misery

dawno nie pisałem czas żebym nadrobił co nieco.

Drogi smugglerze pcha mi się na język pytanie:

skoro tak zaciekle mówisz o serialach typu św. wg. bundych lub kiepskich to czy je wogule oglądasz? i

>>Gdybym nie ogladal, tobym nie mowil. Bundych uwielbiam, Kiepskich nie trawie (ostatnio dowiedzialem sie, ze chyba do 20 odcinkow scenariusze pisal kumpel z klasy z LO... zabije, jak spotkam!)

czy zastanawiałeś się kto kiedyś cię zastąpi w AR (jeśli pytanie to juź padlo na forum to sory ale dawno mnie tu nie było)

>>>To juz nie bedzie moj problem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to pytanie powinienem kierować do Ciebie ale... co się stało z Czarnym Iwanem? Nagle przepadł jak kamień w wodę? Zero wyjaśnień, żadnych informacji? Jakie jest oficjalne stanowisko redakcji w tej sprawie?

To bylo juz wyjasniane - IWan pracowal dla Clicka, gdy Click padl... life is brutal

smuggler ile razy odpowiadałeś na listy w AR?

Nie liczylem, ale jest ze 165 edycji AR, w kazdym 10-20 listow...

Czytasz wszystkie wysłane maile? I czy adres do AR to cdaction@cdaction.pl? Odpowiadasz na te wszystkie maile? Jeśli tak to po jakim czasie mogę liczyć na odpowiedź?

Facet, 1200 postow i FAQ nie czytal? :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytasz wszystkie wysłane maile? I czy adres do AR to cdaction@cdaction.pl? Odpowiadasz na te wszystkie maile? Jeśli tak to po jakim czasie mogę liczyć na odpowiedź?

Facet, 1200 postow i FAQ nie czytal? :unsure:

Czytał ale teraz jakoś zapomniał że takie coś istnieje :ermm:

1472... :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi smugglerze pcha mi się na język pytanie:

skoro tak zaciekle mówisz o serialach typu św. wg. bundych lub kiepskich to czy je wogule oglądasz? i

>>Gdybym nie ogladal, tobym nie mowil. Bundych uwielbiam, Kiepskich nie trawie (ostatnio dowiedzialem sie, ze chyba do 20 odcinkow scenariusze pisal kumpel z klasy z LO... zabije, jak spotkam!)

Jako ciekawostkę zdradzę, że w paru odcinkach "Kiepskich" zagrał ojciec Tymona

http://www.filmweb.pl/o40712/Zdzis%C5%82aw+Smekta%C5%82a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler czy nie przygnębia Cię świadomość że i tak zostaniesz zjedzony przez jakieś robaki (chyba że się każesz spalić) i po 50'ciu latach nikt już nie będzie pamiętać tego co robiłeś?:D Ale tak na serio korzystając z okazji, czy opłaca się jeszcze iść do technikum informatycznego :D, z własnych oględzin wywnioskowałem, że jakieś 99.97 osób idzie w ten kierunek. hmm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O oglądasz świat według Bundych :) jaka jest Twoja ulubiona postać?

>>>Nie zastanawiam sie nad tym, po prostu lubie ten glupi humor.

SONY DSC-450 to dobry aparat czy byle co? Bo brat rozważa kupno, i chciałby zasięgąć fachowej poniekąd opinii :)

Nie bardzo. Kup uzywanego Canona A-610, na gieldzie za niecale 300 zl, a masz aparat duuuuzo lepszy.

Pozwolę sobie ponowić moje pytanie, gdyż w natłoku zostało pominięte. :ermm:

A więc, drogi Smugglerze, czy zdarzyło Ci się kiedyś żałować, że nie zabrałeś ze sobą aparatu i minęła Cię okazja na zrobienie świetnego zdjęcia?

Czesto, dlatego staram sie zwykle cos miec przy sobie.

Smuggler czy nie przygnębia Cię świadomość że i tak zostaniesz zjedzony przez jakieś robaki (chyba że się każesz spalić) i po 50'ciu latach nikt już nie będzie pamiętać tego co robiłeś?:D Ale tak na serio korzystając z okazji, czy opłaca się jeszcze iść do technikum informatycznego :D, z własnych oględzin wywnioskowałem, że jakieś 99.97 osób idzie w ten kierunek. hmm

Kazdy ma swoj kawalek zycia dany mu raz i na chwilke. Taka jest kolej rzeczy i ja to akceptuje.

1.Czy popierasz wydawanie mini dodatków na konsole przenośne np. PS2 God of War I i II God of War: Chains of Olympus PSP.

>>>Jest mi to doskonale oobjetne

2.Jak oceniasz gry: na podstawie fabuły, grafiki itp.

>>>Na podstawie tego, czy mam w to ochote grac.

3.Co jest dla ciebie w grze najważniejsze?

>>> Zeby byla dobra. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SONY DSC-450 to dobry aparat czy byle co? Bo brat rozważa kupno, i chciałby zasięgąć fachowej poniekąd opinii :)

Nie bardzo. Kup uzywanego Canona A-610, na gieldzie za niecale 300 zl, a masz aparat duuuuzo lepszy.

Oj ja posłuchałem Smugglera i kupiłem ten aparat....świetny, Smuggler to prawdziwy profesjonalista wię co mówi ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 10 latach znalazłem na płycie od czasopisma coś takiego jak FUQ(ck) czy Faq.

Piszesz w nim o komputerach. A pytanie nie jest o sprawy prywatne bo to było dawno a nie jest.

Jak dorobiłeś się takiej pokaźnej listy komputerów , rodzice notable , ciotka , wujek?

A pierwszy komputer to szmuglowałeś z Anglii? ,bo wiadomo pierwszy milion trzeba ukraść a potem jakoś idzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 10 latach znalazłem na płycie od czasopisma coś takiego jak FUQ(ck) czy Faq.

Piszesz w nim o komputerach. A pytanie nie jest o sprawy prywatne bo to było dawno a nie jest.

Jak dorobiłeś się takiej pokaźnej listy komputerów , rodzice notable , ciotka , wujek?

A pierwszy komputer to szmuglowałeś z Anglii? ,bo wiadomo pierwszy milion trzeba ukraść a potem jakoś idzie.

Na pierwszego kompa pozyczyli rodzice (6 moich mieisecznych pensji na ZX Spectrum 48 KB!), a potem... a potem kazdy juz zarabial na siebie. :)

Czy bycie incognito jest dla Ciebie czymś w rodzaju zabawy - takiej jak Stig w Top Gear? :)

Zawsze chciałem zadać to pytanie.

I zabawy i sposoby na to, zeby np. nie musiec odpowiadac na glupie pytania i zaczepki kiedy wracam do domu. Lubie miec SWIETY SPOKOJ, a nie "ty, patrz, Smuggler... kurde, myslalem, ze jest wyzszy..." itd.

To ja sie ciebie zapytam co masz do roboty (oprócz odpisywaniu na listy do AR) jako redaktor nacze...ekhmm :laugh: ''umilacz czasopisma''

Jeszcze jezdze na wielbladzie po redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...