Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Jo, na pewno ma. Nie dość, że dostaje zdjęcia ślicznotek, to jeszcze ich numery gadu gadu i adres zamieszkania. Takiemu to dobrze :rolleyes:

Nie ma, a jakby mial to i tak nie mialby prawa go nikomu dac.

Czy obciachem jest przeczytanie Garfielda w wieku 13. lat?

Tak. Lektura Garfielda jest bowiem dozwolona od 94 roku zycia, po pisemnym zezwoleniu obojga rodzicow i minimum jednej babci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do ciebie pytanko dość nietypowe, czy myślisz, że w przyszłości na kompy nie beda wychodzily dobre tytuły, tylko niestety ma konsole? Pytam sie poniewaz nurtuje mnie to pytanie od dawna, a nie lubie konsol i nie chce sie na nie przerzucać! A nie wiedziałem do kogo się z tym zwrocić. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do ciebie pytanko dość nietypowe, czy myślisz, że w przyszłości na kompy nie beda wychodzily dobre tytuły, tylko niestety ma konsole? Pytam sie poniewaz nurtuje mnie to pytanie od dawna, a nie lubie konsol i nie chce sie na nie przerzucać! A nie wiedziałem do kogo się z tym zwrocić. ;)

Wiem, żem nie Smuggler, ale się wtrące. Tylko na chwilkę, więc bez bicia, proszę.

W ostatnim numerze CDA w AR było conieco odnośnie nurtującego cię zagadnienia. I zdaje się, że myster S. się z tym zgadzał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznać się z zasadami i regulaminami panującymi na forum. Nauczyć się poprawnie pisać. Udzielać się i czekać, aż będzie potrzebny nowy moderator.

P.S. Jak jesteś wierzący - dodatkowo modlić się.

P.S.2. Jak jesteś realistą - odwiedzić redakcję pukając do drzwi nogą, chyba wiesz dlaczego? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg szkoda że nie odpowiedziałeś na żadne z moich 6-7 pytań ( w tym 3 poważne :P) ale trudno, widocznie nie przypadły ci do gustu :( :( no dobra, ale po krótkim namyśle, muszę ci zadać jedno pytanie, czy dział AR jest tylko twój? Znaczy, czy ty sam go tworzysz czy tylko mówisz jakie maile mają wziąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznać się z zasadami i regulaminami panującymi na forum. Nauczyć się poprawnie pisać. Udzielać się i czekać, aż będzie potrzebny nowy moderator.

P.S. Jak jesteś wierzący - dodatkowo modlić się.

P.S.2. Jak jesteś realistą - odwiedzić redakcję pukając do drzwi nogą, chyba wiesz dlaczego? ;)

Tak wiec pisać poprawnie pisze, udzielać też się udzielam. Ale też czekam na odpowiedz od Smugglera. Ale dziękuje za odpowiedz Ghost

Edytowano przez Bartek92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec pisać poprawnie pisze, udzielać też się udzielam. Ale też czekam na odpowiedz od Smugglera. Ale dziękuje za odpowiedz Ghost

Wiesz jak czytam post gdzie jest napisane:

Jesteś tu szefem tak wiec co trzeba zrobić by mieć ten zasztyt i pełnić funkcje moderatora tego forum

to chyba mam prawo zwątpić czy ktoś pisze poprawnie?

A udzielasz się jeszcze ciut za mało. Jak będziesz miał kilkaset postów, sensownie i rozsądnie napisanych to wtedy może przy kolejnym naborze moderatorów zostaniesz wzięty pod uwagę.

A Smuggler ci odpisze, że moderatorzy to nie jego działka. :)

A przy okazji. Funkcja moderatora na tym forum to nie zaszczyt, ale naprawdę ciężka praca, w dodatku obarczona ciężkim brzemieniem obowiązku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smugg masz pierwsze numery CDA? ja dziś sprzątałem i za szafą (nie przesuwaną od 20 lat!) znalazłem świetnie zakonserwowany 2/96 (2!) Sprzątanie kosztowało trochę wysiłku, przesunięcie szafy kosztowało bardzo dużo wysiłku + browar dla kumpla za pomoc, ale przeczytanie recenzji Duke Nukem 3D by Bluthund i ABC Sceny komputerowej by Smuggler bezcenne ;)

http://grono.net.s3.amazonaws.com/gallery-61560488.jpg

Matko, nie wrzucaj takich kobylastych grafik na forum, podawaj tylo linka - Pzkw

Edytowano przez Pzkw VIb
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie SuperBeton zadał dobre pytanie. Miałeś świadectwo z wyróżnieniem jeśli tak to ile razy

Nigdy nie mialem i to mnie akurat nie martwi. Uczylem sie dla siebie, nie dla ocen.

Smugg szkoda że nie odpowiedziałeś na żadne z moich 6-7 pytań ( w tym 3 poważne :P) ale trudno, widocznie nie przypadły ci do gustu :( :( no dobra, ale po krótkim namyśle, muszę ci zadać jedno pytanie, czy dział AR jest tylko twój? Znaczy, czy ty sam go tworzysz czy tylko mówisz jakie maile mają wziąć?

Sam go tworze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...