Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Smugg odpowiadający na moje pytania... jakie to uro... ekhem, miłe. Tak, miłe. :happy:

Smugglerze, jesteś wielbicielem jakiego typu filmów(bo filmy, jak sądzę, jakieś tam oglądasz)?

Takie, ktore mi sie podobaja. A podobaja mi sie rozne, uprzedzajac kolejne pytanie, nie mam ulubionego gatunku.

PS. Dla ciebie nadal PAN Smuggler, nie zycze sobie zeby taki klamczuszek mnie tykal. I nawet nie dlatego, ze klamiesz, ale ze robisz to paskudnie nieudolnie. A ja niecierpie partactwa.

Skoro nielubi Pan partactwa, to dlaczego nieuważnie Pan czyta? W końcu to też partactwo...

Nie zamierzam bawic sie w jakies dziecinne przepychanki. Koniec tego tematu.

A tak na marginesie: Gdybym sam dowiedział się jak pan Smuggler ma na imię i nazwisko to wcale moje życie nie straciło by sensu.

No to sie dowiedz, toz nie zabraniam.

Chodziarz są też wyjątki -

Khem...

Na kolejnym marginesie:

Czytał Pan ,,Żmiję" Sapkowskiego?

Gdybys wykazal ODROBINKE dobrej woli i zaangazowania, czytajac chocby pare postow w tym watku, mialbys odpowiedz. Ale po co, prawda? Licza sie TYLKO moje pytania, niech Smuggler w kolko odpowiada na to samo, jego problem...?

Czy gdy budzi się Pan w nocy i widzi pełnię księżyca, to chce się panu wyć???

Nie, JA jestem calkiem normalny.

PS. Nadal bedziesz szedl w zaparte, ze masz 25 lat i 13-letniego syna, czy tez pokazesz odrobinke klasy i przyznasz, ze sciemniales? Bo to takie zalosne jest, brnac w zaparte i robic z siebie posmiewisko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg odpowiadający na moje pytania... jakie to uro... ekhem, miłe. Tak, miłe. :happy:

Smugglerze, jesteś wielbicielem jakiego typu filmów(bo filmy, jak sądzę, jakieś tam oglądasz)?

Takie, ktore mi sie podobaja. A podobaja mi sie rozne, uprzedzajac kolejne pytanie, nie mam ulubionego gatunku.

A oglądasz teraz jakieś seriale? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie musze spierd... przed jakimis 15 zolnierzami (po rozmowie z bossem w TYM) i jak na razie tak 7:0 dla zolnierzy,,,

Och, ach! Ja wiem! Ja wiem! Wybierz mnie! Mnie wybierz!* :-D

Smugg, granat gazowy zanim się rozejdą z tego pięknego kółeczka na początku, niewidzialność i rurrrra do drzwi :-D.

Wiedźmin lepszy od DX? Chyba śnisz :tongue:.

*Żeby nie było, że nie mam pytania: z jakiego to filmu? :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to że się przyznam (do czegoś, czego nie zrobiłem) wniesie coś do tego wątku??? Być może podniesie Pańską samoocenę o kilka oczek, ale nic nie zmieni. Pan nie może mi udowodnić że kłamałem, ja panu nie mogę udowodnić że nie. Pragnę zauważyć że nasza rozmowa nic nie wniosła do tego wątku (nie licząc kilku niezbyt mądrych i niezbyt przemyślanych komentarzy) więc zakańczam swój udział w tym wątku.

Po drugie raczę zauważyć że nie każdy ma ukończone studia polonistyczne i ma czas i chęci na poprawianie słów poprawionych przez wgrany na to forum słownik. Korzystając z worda nauczyłem się ufać słownikom, ale skoro człowiek nie używajacy polskich znaków diakrytycznych poprawia mnie za błędy w polskich słowach, jedyne co mi pozostaje to przeprosić go za to. A więc: Przepraszam i żegnam się z Panem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to że się przyznam (do czegoś, czego nie zrobiłem) wniesie coś do tego wątku??? Być może podniesie Pańską samoocenę o kilka oczek, ale nic nie zmieni.

Stanowczo przeceniasz swoja role w mym zyciu. Ot, przylapany na klamstwie nastolatek, ktory sie stroszy i focha. Ani pierwszy ani ostatni. Gdyby kazdy taki jak ty podnosil ma samoocene, to juz bym sie uwazal za minimum archaniola.

Pan nie może mi udowodnić że kłamałem, ja panu nie mogę udowodnić że nie.

Stary, zostales przylapany ze spodniami w reku i twierdzisz, ze nie mozemy ci udowodnic, ze klamalismy? To jak wyjasnisz, ze masz 25 lat i syna w I gimnazjum?

Pragnę zauważyć że nasza rozmowa nic nie wniosła do tego wątku (nie licząc kilku niezbyt mądrych i niezbyt przemyślanych komentarzy) więc zakańczam swój udział w tym wątku.

>>>Tlumaczac na polski "spierd***am, poniewaz nie mam juz jak sciemniac."

Po drugie raczę zauważyć

Heh, to sie nazywa konsekwnecja... :laugh:

że nie każdy ma ukończone studia polonistyczne i ma czas i chęci na poprawianie słów poprawionych przez wgrany na to forum słownik.

Zeby pisac bez bledow nie trzeba miec nic wiecej poza powiedzmy 8 lat nauki.

Korzystając z worda nauczyłem się ufać słownikom, ale skoro człowiek nie używajacy polskich znaków diakrytycznych poprawia mnie za błędy w polskich słowach, jedyne co mi pozostaje to przeprosić go za to. A więc: Przepraszam i żegnam się z Panem.

Ale ja choc bez polfontow, nie pisze "chodziarz". A w ogole to naprawde nie bede plakal z powodu, iz raczysz mi juz ciemnot nie wciskac. Pozdrow 'synka'. :) Albo moze jego zapros do dyskusji. :laugh:

Witam, w numerze 9/2008 doradzałeś jak wybrać aparat cyfrowy i na koniec poleciłeś serię Canona A6XX. Niestety obecnie są prawie niedostępne. Jaki inny kompakt na dzień dzisiejszy polecasz tak aby budżet studencki na tym nie ucierpiał?

Kup uzywke na allegro, sam tak zrobilem i od 3 lat aparacik smiga. A jak nawali - mala strata, bo nieduzo wydasz. Ogolnie jesli idzie o "dobre i budzetowe" to z Canonow warty uwagi jest Canon SX120 (ok. 600 zl) i nieco drozszy SX130 - w kategorii "do wszystkiego ale foty jakies tam robi"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że robiłeś fotki w Bieszczadach, jak wrażenia z pobytu nad soliną? Też byłem w tym roku, niestety tylko na 2 dni :/ Zajechałem po Choppera ale grzech by nie skorzystać i nie zostać chociaż jeden dzień dłużej :D

Niestety nienajlepsze - tzn. glownie z winy pogody - lalo okrutnie, wiec wzprawy w gory odpaly, a w Solinie oprocz spaceru po zaporze nie da sie nic robic. Do tego fatalnie sie przejechalem na kwaterze, bo trafilem gdzies w ere wczesnego Gierka. Wiec glownie spalem i czytalem ksiazki... No ale jak czasem robila sie pogoda, to bylo fajnie. Pewnie tam wroce jeszcze raz, i oby pogoda dopisala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzył Pan mnie więc odpisuję. Co jest takiego nieprawdopodobnego w tym, że korzystam z konta mojego syna? W końcu: Dlaczego uważa Pan za niemożliwe to, że hasło zna jeszcze ktoś, kto najwyraźniej czasami go używa??? Jak zapewne sam Pan zauważył : życie to nie bajka, i nie wszystko można opowiedzieć za pomocą jednego zdania, które jest proste i prawdopodobne. Powiem może oklepane zdanie ale naprawdę pasujące do tego jak mi Pan odpisuje : Życie pisze najlepsze historie. Gdyby kolega z gimnazjum mojego syna nie korzystałby z tego konta zapewne uwierzyłbyś w to że mam 25 lat i nasza rozmowa byłaby skończona...

Czy osoba obeznana w odpowiadaniu innym musi odpowiadając przeklinać??? Nie można było napisać tej odpowiedzi odrobinę kulturalniej? Panu by to nie zaszkodziło, a ja miałbym lepsze zdanie o panu... Pozdrawiam!

Edytowano przez piramids
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytania do Pana Smugglera:

- potrafi Pan zablysnac cieta riposta podczas badania kolanoskopii?

- ile to jest 3+2x3

- goli Pan czy wyrywa wlosy w nosie?

- ponawiam pytanie o fotel do kompa ciagle szukam czegos, w weekend jade do iska ale moze cos jest lepszego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej saban01 zapytał o sport i w związku z tym też mam pytanie: jaki klub w piłce nożnej jest Tobie najbliższy? Czy kibicujesz jakiemuś zespołowi w Ekstraklasie? A może nie interesuje Ciebie polska liga? Bo wątpię w to, że kompletnie nie interesuje Cię piłka nożna - co by to było za życie bez tego sportu...

Jeśli już jesteśmy przy sporcie, to czy oglądasz czasami transmisje Formuły 1? Wiem, ze nie masz Polsatu, ale F1 leci też na obcojęzycznych kanałach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej saban01 zapytał o sport i w związku z tym też mam pytanie: jaki klub w piłce nożnej jest Tobie najbliższy? Czy kibicujesz jakiemuś zespołowi w Ekstraklasie? A może nie interesuje Ciebie polska liga? Bo wątpię w to, że kompletnie nie interesuje Cię piłka nożna - co by to było za życie bez tego sportu...

Jeśli już jesteśmy przy sporcie, to czy oglądasz czasami transmisje Formuły 1? Wiem, ze nie masz Polsatu, ale F1 leci też na obcojęzycznych kanałach :)

Zachodniemu klubowi - zadnemu. Po prostu siadam i ogladam, byle ladne akcje i gole byly.

Z polskich jako lokalny patriota - Slaskowi Wroclaw, a gdy nasze druzyny graja w pucharach - kazdej.

Formula 1 mnie nudzi.

Ze sportow to lubielm ogladac sumo, ale sie Japonczycy pozarli z Eurosportem i sie skonczylo. Ogolnie sztuki walki lubie ogladac, a ku wlasnemu zdziwieniu najbardziej MMA. Ku zdziwieniu to dlatego, ze kiedys wydawalo mi sie to zbyt brutalne i krwawe, ale nagle sie okazalo, ze to naprawde fajna sprawa.

Wkurzył Pan mnie więc odpisuję.

Spoko, ja tez oglosilem glodowke pomiedzy posilkami.

Co jest takiego nieprawdopodobnego w tym, że korzystam z konta mojego syna? W końcu: Dlaczego uważa Pan za niemożliwe to, że hasło zna jeszcze ktoś, kto najwyraźniej czasami go używa??? Jak zapewne sam Pan zauważył : życie to nie bajka, i nie wszystko można opowiedzieć za pomocą jednego zdania, które jest proste i prawdopodobne. Powiem może oklepane zdanie ale naprawdę pasujące do tego jak mi Pan odpisuje : Życie pisze najlepsze historie. Gdyby kolega z gimnazjum mojego syna nie korzystałby z tego konta zapewne uwierzyłbyś w to że mam 25 lat i nasza rozmowa byłaby skończona...

Masz 25 lat i 13 letniego syna. Ale spoko, zrob komorka fotke PESELowi na dowodzie i wrzuc. Proste. Bedziesz mial... DOWOD. hehe.

Czy osoba obeznana w odpowiadaniu innym musi odpowiadając przeklinać??? Nie można było napisać tej odpowiedzi odrobinę kulturalniej? Panu by to nie zaszkodziło, a ja miałbym lepsze zdanie o panu... Pozdrawiam!

Motyla noga to ja przeklinam :ohmy:

pytania do Pana Smugglera:

- potrafi Pan zablysnac cieta riposta podczas badania kolanoskopii?

- ile to jest 3+2x3

- goli Pan czy wyrywa wlosy w nosie?

- ponawiam pytanie o fotel do kompa ciagle szukam czegos, w weekend jade do iska ale moze cos jest lepszego!

pytania do Pana Smugglera:

- potrafi Pan zablysnac cieta riposta podczas badania kolanoskopii?

>>>"mam to w d...!" - moze byc. No i kolanoskopia i kolonoskopia to nie to samo, zebys sie przykro nie zdziwil. :)

- ile to jest 3+2x3

>>>Kiedy pozyczasz ode mnie to 15 zl, kiedy ja ci mam oddac to 9

- goli Pan czy wyrywa wlosy w nosie?

>>>Mam trymer

- ponawiam pytanie o fotel do kompa ciagle szukam czegos, w weekend jade do iska ale moze cos jest lepszego!

>>>Moze jest ale i kosztuje wiecej. Magnus jak na te 200 zl (a sa promocje) jest rewelacyjny. Ja mam w domu cos za 1500 a w Magnusie w pracy pomijajac to, ze nie ma ruchomego zaglowka, to siedzi mi sie rownie wygodnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz piąty Panu tłumaczę: Mój siedmioletni syn (którego spłodziłem w wieku lat osiemnastu, nie wstydzę się tego) dał hasło do swojego konta swojemu kuzynowi, z którym chodzi do tej samej szkoły (tj. budynku szkoły - gimnazjum w zatorze jest w tym samym budynku co podstawówka i liceum). I nie będę wysyłał Panu żadnego pesela, gdyż wnioskuje że Panu oraz czytelnikom tego bloga jest on niepotrzebny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ piramids - już nie wiadomo, czy z tego konta korzystasz Ty, Twój syn, kolega syna, czy kuzyn... Raz piszesz, że syn chodzi do gimnazjum, potem że jednak to jego kolega albo kuzyn. Nie wiadmo co jest prawdą. W każdym razie radzę założyć rzekomemu synowi osobne konto, bo siedmiolatek może dość szybko zarobić jakąś blokadę. Widzę, że Ty (albo Twój syn) ma spore problemy z ortografią. Może jeszcze się okaże, że z konta korzysta także Twój szwagier, siostra, żona syna i pies? Każdy w rodzinie powinien mieć osobne konto. To polecenie moderatora z troski o to, byś się kiedyś nie zdenerwował jeżeli z powodu działań którejś z osób korzystających z konta konto zostanie zbanowane/zawieszone. Siedmiolatkowie raczej nie są zbyt odpowiedzialni.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz piąty Panu tłumaczę: Mój siedmioletni syn (którego spłodziłem w wieku lat osiemnastu, nie wstydzę się tego) dał hasło do swojego konta swojemu kuzynowi, z którym chodzi do tej samej szkoły (tj. budynku szkoły - gimnazjum w zatorze jest w tym samym budynku co podstawówka i liceum). I nie będę wysyłał Panu żadnego pesela, gdyż wnioskuje że Panu oraz czytelnikom tego bloga jest on niepotrzebny.

Bardzo skomplikowane i zupelnie niewiarygodne. Ale mam to w sumie gdzies. Nie musisz zamieszczac PESELA, a ja nie musze odpowiadac na twoje posty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...