Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Chciałbym wspomnieć że czytam Cię (nieregularnie od 99r.)-ciekawisz mnie(bez skojarzeń) i chciałbym poznać Twoją opinię nt. Depenalizacji Marihuany w Polsce.

Coz, mysle ze mozna by ja sprzedawac legalnie.

Masz konsole?

Nie, nie mialbym czasu na niej grac...

Hmm miałem krótką przerwę w kupowaniu CDA (ponad rok) i widzę,że wiele się zmieniło (Gdzie jest gamewalker? Co się stało z AR?),więc w związku z tym pytanie dla Ciebie-Czy uważasz,że CDA idzie w dobrą stronę jeśli chodzi o zmiany,czy też nie,nie podobają Ci się zmiany jakie się dokonały w ciągu ostatniego roku?

O tym juz wiele razy pisalem - w skrocie: CDA musi isc z duchem czasu. Nie kazda zmiana, ktora jest tego efektem napawa mnie entuzjazmem ale ogolnie nie narzekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich kilka pytan do Smugglera:

1. Co sądziszo sytuacji, kiedy dowcipy/skecze stają się rzeczywistością? W tym roku były przynajmniej trzy takie zdarzenia: najpierw katastrofa samolotu prezydenckiego, potem kierowca 9w tym przypadku kobieta) jadący pod prąd, a niedawno wąż w toalecie. Można by sądzić, że tematy tych dowcipów podpowiadała Agnes Nutter (Pratchett/Gaiman "Dobry Omen").

2. Lubisz humor żydowski?

3. Lubisz muzykę irlandzką/celtycką?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich kilka pytan do Smugglera:

1. Co sądziszo sytuacji, kiedy dowcipy/skecze stają się rzeczywistością? W tym roku były przynajmniej trzy takie zdarzenia: najpierw katastrofa samolotu prezydenckiego, potem kierowca 9w tym przypadku kobieta) jadący pod prąd, a niedawno wąż w toalecie. Można by sądzić, że tematy tych dowcipów podpowiadała Agnes Nutter (Pratchett/Gaiman "Dobry Omen").

Jest takie powiedzonko "zycie przeroslo kabaret..."

2. Lubisz humor żydowski?

3. Lubisz muzykę irlandzką/celtycką?

2x tak

1.Masz zamiar kupic konsole?

Nie bardzo

2.Lubisz horrory?

Byle dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaję to pytanie tutaj, ponieważ zauważyłem, że covery CDA to najwyraźniej także Twoja działka :wink:

Czy na covery mogą być dawane gry powiązane ze Steamem? Po prostu chcę wiedzieć, jakie gry mogę kupować bez obaw, że trafią się na płytce. Czy np. gra Metro 2033 mogłaby (tylko przypuszczalnie i przykładowo), pomimo integracji ze Steamem, być dana na cover? Czy jednak gry powiązane z tą platformą nie mają żadnych szans u czasopism? :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaję to pytanie tutaj, ponieważ zauważyłem, że covery CDA to najwyraźniej także Twoja działka :wink:

Czy na covery mogą być dawane gry powiązane ze Steamem? Po prostu chcę wiedzieć, jakie gry mogę kupować bez obaw, że trafią się na płytce. Czy np. gra Metro 2033 mogłaby (tylko przypuszczalnie i przykładowo), pomimo integracji ze Steamem, być dana na cover? Czy jednak gry powiązane z tą platformą nie mają żadnych szans u czasopism? :huh:

na wszelkie pytania dotyczace tego moze/mogloby itd. byc na coverze dla zasady nie wolno mi odpowiadac, anwet jesli znam odpowiedz. So sorry. :sleep:

W nowym numerze CDA w odpowiedzi na list Oto Romdo napisałeś że ''zero nawet do milionowej potęgi i tak da zero'' a zero do potęgi to zawsze jeden. :wink:

Naprawde biore nic podnosze do potegi i mam cos?

No to mam sposob jak zrobic majatek. Biore zero zl, podnosze do potegi i juz mam zlotowke. I tak 10.000x dziennie.

Wiesz, ja z matmy dobry nie bylem ale cosik mu tu smierdzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42

1.A czy jak robicie sprzętu testy sprzętu to bierzecie te wszystkie karty, procki itp. do domu i tam testujecie czy normalnie w redakcji?

2.Czemu tak cię denerwuje jak ktoś kaleczy ortografie?

3.Udzielasz na jakiś innych forach internetowych nie związanych z grami, jakie jest twoje ulubione?

4.Czy zdarzyło ci się kiedyś trollować na jakimś forum, dokuczać moderatorom, zarobić ostrzeżenie, bana itp?

5.Jak wygląda prowadzenie AR ale tak bardziej od kulis?

6.Jak robisz że chce ci się czytać tyle listów, czy zdarzyło się czasami że nie zdążyłeś sprawdzić wszystkich?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym numerze CDA w odpowiedzi na list Oto Romdo napisałeś że ''zero nawet do milionowej potęgi i tak da zero'' a zero do potęgi to zawsze jeden. :wink:
Zero do potęgi to zawsze zero. Pomyliło ci się pewnie z tym, że cokolwiek do potęgi zerowej to zawsze jeden. Polecam powtórzyć matmę ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaję to pytanie tutaj, ponieważ zauważyłem, że covery CDA to najwyraźniej także Twoja działka :wink:

Czy na covery mogą być dawane gry powiązane ze Steamem? Po prostu chcę wiedzieć, jakie gry mogę kupować bez obaw, że trafią się na płytce. Czy np. gra Metro 2033 mogłaby (tylko przypuszczalnie i przykładowo), pomimo integracji ze Steamem, być dana na cover? Czy jednak gry powiązane z tą platformą nie mają żadnych szans u czasopism? :huh:

na wszelkie pytania dotyczace tego moze/mogloby itd. byc na coverze dla zasady nie wolno mi odpowiadac, anwet jesli znam odpowiedz. So sorry. :sleep:

No tak, rozumiem, ale ja nie chcę wiedzieć czy to przykładowe Metro 2033 mogłoby się pojawić na coverze. Chodzi mi tylko o to, czy gry powiązane z platformą Steam w ogóle da się jakoś wrzucać do czasopism (wszystkich, ogólnie)... Czy właśnie dlatego, że są zintegrowane ze Steamem, jest to po prostu niemożliwe :co: :co:

Czyli w największym skrócie, jaki potrafię wymyślić: czy w ogóle jest możliwe dawanie na covery gier integrujących ze Steamem? Czy ta platforma po prostu na to pozwala? Bo ja nie pamiętam żadnej gry w CDA, która do uruchomienia wymagałaby Steama :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej smuggler chce sobie kupic aparat cyfrowy z wymienną optyką (jak na razie mam aparat Sony DSC-H2) na razie oglądałem dwa aparaty Panasonic DMC-G2K i Panasonic DMC-G1K. Czytałem twoje teksty w CDA o wyborze aparatów ale trochę czasu minęło i pewnie trochę się zmieniło a więc pisze prosto do ciebie bo wiem że troche o tym wiesz. Więc może powiedz co sądzisz o aparatach które podałem lub podaj swoje propozycje. Najlepiej żeby aparat był prosty w obsłudze i kosztował maks. 2300zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.Jak wygląda prowadzenie AR ale tak bardziej od kulis?

Normalnie wygląda , a jak ma niby wyglądać ... Smuggler siedzi z kawą i z pączkiem przy biurku loguje sie na e-mail i przegląda listy i te które mu się spodobają kopiuje i wkleja do WordPada po czym odpowiada na niego , i jak nazbiera dostatecznie dużo materiału to zapisuje go na dyskietce i niesie ją szefowi który zazwyczaj pływa w basenie który wybudowano z podatków czytelników CD Action .

6.Jak robisz że chce ci się czytać tyle listów, czy zdarzyło się czasami że nie zdążyłeś sprawdzić wszystkich?

Oj widać ktoś nie rozumie psychologii człowieka , każdy lubi coś innego , jeden masło z chlebem drugi jajka z bułką , niektórzy tak jak np. smuggler lubią czytać listy czytelników i przy czym rozwalać swoją myszkę do klawiatury z nerwów , ja osobiście bardzo lubię AR i czytałbym go godzinami w porównaniu do recenzji gier które w cda są stanowczo za długie i wcale nie skierowane do zainteresowania nią czytelnika , oby była długa i jest git treść nie ważna taka pewnie jest reguła pisania recenzji w naszym ukochanym czasopiśmie ;) sorki smuggler że odpowiadam za ciebie ale pomyślałem że przyda ci się urlop

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Mam 2 pytania: A co byś zrobił gdyby miał nadejść koniec świata?

Czy lubisz jeść kotlety z psa zmielone razem z budą? Moja babcia robi je bo moja babcia jest kucharką-robi kluski betoniarką więc jeśli lubisz kotlety to ci może ich parę wysłać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej smuggler chce sobie kupic aparat cyfrowy z wymienną optyką (jak na razie mam aparat Sony DSC-H2) na razie oglądałem dwa aparaty Panasonic DMC-G2K i Panasonic DMC-G1K. Czytałem twoje teksty w CDA o wyborze aparatów ale trochę czasu minęło i pewnie trochę się zmieniło a więc pisze prosto do ciebie bo wiem że troche o tym wiesz. Więc może powiedz co sądzisz o aparatach które podałem lub podaj swoje propozycje. Najlepiej żeby aparat był prosty w obsłudze i kosztował maks. 2300zł.

Te moga byc, jesli priorytetem ma byc prostota obslugi. Choc jak dla mnie kazdy sprzet jest prosty w obsludze, jak sie poswieci troszke czasu na jego obcykanie.

Najbliższe miesiące zamierzam poświęcić na czytanie książek Stephena Kinga. Ale z racji, że moja kolekcja jest uboga, zamierzam kupować książki, a nie wypożyczać. Czy w jego dorobku są książki, które można śmiało pominąć z powodu ich miałkości?

Odradzam "Komorke", jak dla mnie zupelnie niekingowska. Wszystkie inne sa mniej lub bardziej ale czytelne, bo Mistrz calkowitej chaly nie odwala. Przy czym Mroczna Polowa i Stukostrachy sa IMO slabawwe, King pisal je w dolku tworczym i uzalezniony od wody i prochow, co da sie wyczuc, szczegolnie w Mrocznej Polowie. W Buick 8 mial pomysl - ale nie wiedzial co z nim dalej zrobic, wiec ksiazka pozostawia duzy niedosyt po swietnym poczatku.

Ale nawet slaba ksiazka kogos takiego jak King daje rade...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...