Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

513M4 5MuGgL3R, y3573$ $w137nY, w135z ? :*:*:* ;)

Rozumiesz coś z tego ?

Nie i jestem z tego powodu dumny :cool:

Czy czasami od durnoty naszych pytań nie załamują Cię ręce ?

Moje rece mnie nie zalamuja...

Czy lubisz filmy Stanleya kubricka? Jeśli tak to jakie?

2001 Odyseje - moze nie tyle "lubie" co doceniam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie czy w pewnej reklamie banku, w ktorej pan z autobusu podziwia pana na skuterze, osoba w tle czyta CDA ? :icon_lol:

A nie zwrocilem uwagi...

Jakiego polaka uznawanego za bohatera narodowego cenisz najbardziej? Chodzi mi o królów itp.

Nie znam "polaka", znam Polakow rozmaitycgh ale znow mi kazesz ich szeregowac i katalogowac. Nie wiem ktorego cenie najbardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką książkę Kinga polecisz mi na początek przygody z jego twórczością ? ^^

Kuzwa, te sama co 1000000 razy polecalem juz wczesniej :sick:

Dlaczego wam sie nie chce sprawdzic watku 2-3-4 strony wstecz? Ten temat powraca jak bumerang i naprawde niedobrze mi sie robi jak widze zadane po raz n+1 pytanie. A do teg owiem, ze nawet jak odpowiem, to i tak za strone-dwie kolejny "ja tam nie czytam cudzych postow, bo po co" zada mi je po raz kolejny :wallbash:

Czy chodzenie do sklepów typu Biedronka jest czymś dziwnym, uwłaczajacym ludzkiej godności ;p ? ( Mam znajomych, dla których to wręcz przestępstwo ;/ )

Niby dlaczego? Bo "porzadny" czlowiek nawet maslo kupuje w pudelku "od Armaniego"? Phew.

Mam takie dziwne pytanie ;jak np. byla u Ciebie awaria i nie było wody to sikałeś do umywalki ?

Nie ale moge ci nasikac na glowe, to moze zadasz w efekcie jakies sensowniejsze pytanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za olewke ^^

Dałbyś chociaż notkę ,że nie odpowiesz na moje pytanie -.-

Naprawde to takie trudne ?

[...]

...

Zadajesz pytanie na ktore po prostu nie odpowiem i tyle. Formule coca-coli tez chcesz znac?

Skoro chcesz sensowne pytanie to proszę bardzo

-Jeżeli pamiętasz w ogóle to czy w okresie np. szoly sredniej czy gimnazjalnym jeżeli w ogóle były w twoim okresie gimnazja to czy byles typem nastolatka zamkniętego i cichego na lekcjach czy poprostu lubiłeś porozrabiać itp ?

Nie bylem rozrabiaka. Ale tez nie siedzialem w kaciku cichutki. Typowy przecietniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w trakcie trwania praktyki w szkole podstawowej podczas przerwy usłyszałem taki dialog pomiędzy uczniami 4 klasy (10lat):

- grałeś już w Alien versus Predator?

- nooo a jakie zaje***te finishery predatora są!!!

Słuchając tego zacząłem się zastanawiać co się dzieje z obecnymi rodzicami (w przyszłości z resztą będę z nimi walczył, bo mam zamiar zostać nauczycielem języka angielskiego; póki co wniosek jest taki, że więcej walki nauczyciele mają z rodzicami aniżeli z uczniami). Mam wrażenie, że interesuje ich tylko to, żeby mieli święty spokój a dziecko niech sobie gra w co chce. A potem jak się coś stanie wszelakie media będą miały kolejny "dowód" na szkodliwość gier a rodzica jak zwykle będą oczywiście niewinni. Nie przeraża Cię to co się dzieje z rodzicami?

Inna sprawa to, że tak powiem, poziom ortograficzny. Jeżeli co piąte dziecko pisze mi Polska (albo nazwę innego kraju) z małej litery to mam ochotę się załamać. Za parę lat zamiast języka polskiego będzie język polskawy chyba (nie chcę tu urazić nikogo z dysleksją czy innym tego typu problemem. bo owych ludzi oczywiście rozumiem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler to ze przecieki beda pozniej to znaczy ze zapowiedz numeru bedzie dopiero w poniedziałek przed premiera czy moze ukazesz ja w tym dniu co ghost zrobi przecieki do głownego pełniaka?

PS.Co miesiąc tak pozno zawsze beda przecieki czy to tylko tak raz w tym akurat miesiacu?

Zapowiedz raczej w poniedzialek bo weekend mam pracowity :P

Przecieki tym razem pozniwej ale to nie bedzie norma, nastepne beda znow wczesniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zaprzestane spamu w tym temacie,ale ...

Na przyszłość nie olewaj ludzi bo oni będą olewać Ciebie...

No dzieki za oryginalna rade. A ja tobie dam rownie oryginalna - a poczytaj FAQ zanim zadasz pytanie... to znacznie zwieksza prawdopodobienstwo mej odpowiedzi

Tren post już możesz sobie olać,nie potrzebuje komentarza.

Moze to ja decyduje na co odpowiadam, a na co nie, OK?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchając tego zacząłem się zastanawiać co się dzieje z obecnymi rodzicami (w przyszłości z resztą będę z nimi walczył, bo mam zamiar zostać nauczycielem języka angielskiego; póki co wniosek jest taki, że więcej walki nauczyciele mają z rodzicami aniżeli z uczniami). Mam wrażenie, że interesuje ich tylko to, żeby mieli święty spokój a dziecko niech sobie gra w co chce. A potem jak się coś stanie wszelakie media będą miały kolejny "dowód" na szkodliwość gier a rodzica jak zwykle będą oczywiście niewinni. Nie przeraża Cię to co się dzieje z rodzicami?

Po pierwsze: zastanów się, jakim rodzicem będziesz, gdy już spłodzisz własne dziatki. Zarzekanie się, że "ja będę lepszy/milszy/fajniejszy od mego ojca/matki" nie do końca jest takie proste i ma sens. Wiem z doświadczenia, że mimo usilnych starań zmiany siebie na lepsze, to środowisko, w jakim wyrastamy, determinuje to, kim będziemy i jak będziemy wychowywać własne dzieci. Ale tego to już Cię życie nauczy. Oczywiście są odstępstwa od reguły, ale nie aż takie częste ...

Po drugie: jest bardzo wiele gier (fps-y, hack'n'sklashe itp) w które nie pozwolę grać moim dzieciom (2 i 5 lat), ale dlaczego mam zabraniać inteligentnemu dziecku (5 lat) granie np w plants vs. zombies (też nie jest zbyt edukacyjna, bo zombiakom odpadają główki :) ), kiedy owe dziecko skończyło ją samo, bez najmniejszej pomocy z mojej strony i to w wersji angielskiej... Mój syn potrafi wymyślić strategię przejścia planszy nie gorszą niż niejeden dorosły. Jest gro gier, które mają pegi znacznie wyższe, niż +5, ale na pewno nie skrzywdzą psychiki grającego w nie dziecka. Zadaniem rodzica jest zwrócić uwagę na pegi i wybrac samemu, czy ta gra jest ok, czy raczej dziecko nie powinno do niej zasiadać. Dlatego w FPSy gram od 22 gdy dzieci już dawno śpią...

Edytowano przez Seeker2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego tak rzadko piszesz recenzje? Ja np. wolałbym poczytać twoją niż innych redaktorów (bez obrazy oczywiście :smile: ).

Kiedy ja wole pisac publicystyke raczej niz recenzje. A i rzadko sie obecnie trafia gra, ktora by mnie powlalila - czekam na Wiedzmina 2... to wtedy, moze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler:

to może jeszcze ja, tak miło było ubiegłym postem:

1. Wspominałeś o fascynacji filmami Kurosawy. Wolisz bardziej jego filmy poświęcone feudalnej Japonii i samurajom ("Siedmiu samurajów", "Straż przyboczna"), czy jego wersję "kina moralnego niepokoju", jak "Sny", czy "Rudobrody"?

2. Przy okazji jednej z kingowych dyskusji stwierdziłeś, że w "Mrocznej wieży" jest sporo odniesień do jego poprzedniej twórczości. Na pewno pisałeś o "Czarownicach z Salem". Co jeszcze jest dla ciebie must-read, nim będę mógł przeczytać tę sagę? (czaję się na kupno, bo kiedyś czytałem "Rewolwerowca" i bardzo przypadł mi do gustu, ale cała saga to, gdzie bym nie szukał wydatek pomiędzy 150 a 200 zł).

3. Czego słuchasz obecnie? W kwestii klasycznego rocka nasz gust jest mocno zbieżny, ale co z "nowszych" brzmień?

I'll see you on the dark side of the moon :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler:

to może jeszcze ja, tak miło było ubiegłym postem:

1. Wspominałeś o fascynacji filmami Kurosawy. Wolisz bardziej jego filmy poświęcone feudalnej Japonii i samurajom ("Siedmiu samurajów", "Straż przyboczna"), czy jego wersję "kina moralnego niepokoju", jak "Sny", czy "Rudobrody"?

Zdecydowanie klasyczne filmy samurajskie, choc 'Tron we krwi' tez byl dobry.

2. Przy okazji jednej z kingowych dyskusji stwierdziłeś, że w "Mrocznej wieży" jest sporo odniesień do jego poprzedniej twórczości. Na pewno pisałeś o "Czarownicach z Salem". Co jeszcze jest dla ciebie must-read, nim będę mógł przeczytać tę sagę? (czaję się na kupno, bo kiedyś czytałem "Rewolwerowca" i bardzo przypadł mi do gustu, ale cała saga to, gdzie bym nie szukał wydatek pomiędzy 150 a 200 zł).

Im wiecej przeczytasz, tym bedziesz czesciej spotykal dawnych znajomych, znajome miejsca itd. Ale tak naprawde to "Miasteczko Salem" jest najwazniejsze w tym momencie.

3. Czego słuchasz obecnie? W kwestii klasycznego rocka nasz gust jest mocno zbieżny, ale co z "nowszych" brzmień?

Zony slucham. :) Jesli idzie o "nowe" brzmienia, to ja sie wlasnie cofam w czasie. Odkrywam zespoly (Refugee chocby) i plyty, ktore kiedys, za komuny jeszcze, mnie ominely, odkrywam nowe - dla mnie - brzmienia (funky, jazzrock) itd. Natomiast "nowa" jako "aktualna" muzyka to tak srednio na jeza, choc - Dream Theather, Porcupine Tree, Tori Amos, Type'o'negative... A ostatnio kupilem sobie to, co chcialem od zawsze: Iron Buterfly "In-a-gadda-da-vida" z 1968, czyli cos, co poniekad jest klasyka rocka psychodelicznego (polecam nagranie tytulowe, znaczy tyle co "In the garden of Eden" ale jezyk sie platal od pejotlu, czy LSD i tak wyszlo :P). To z tego czerpal potem Pink Floyd w swym psychodelicznym okresie.

I'll see you on the dark side of the moon :)

Carefull with that axe, Eugene...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...