Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Smugg zawsze chwalicie się, że jakąs grę zrecenzowaliście pierwsi w Polsce (a czasem nawet pierwsi w Europie), co jest oczywiście zrozumiałe. Chciałem zapytać czy to co pisze na okłdce PLAY 9/2010 jest prawda i czy naprawdę ich recenzja Mafii II była pierwsza w Polsce i jeśli tak jak się z tym czujesz. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc smuggg takie male(ogrooooomne) pytanko dlaczego w cda zlikiwidowalicsie kaszanka zone, był to jeden z fajniejszych pomysłów na te 2 kartki,pokazać jak nie powinno sie robić gier i się z nich pośmiać bo prawdopodobnie dla tego je wymyślili.I jak tak patrze na cda to mi sie wydaje ze powoli sie zamieniacie w takie zwykłe czasopismo o podkręcaniu kompów i różnych możliwych gadżetach do kupienia a nie czasopismo o grach (jest ich coraz mniej!) chociaż w ostatnim nr pokazaliscie na co was stac, o by wiecej takich akcji(no wiem było E3 no ale co z tego jest wiele innych gier których na nim nie pokazano)i więcej takich rzeczy typu ,,Obciach w kinie".Ogólnie jest super ale co takiego sie stanie jak bedzie o ciupinke jeszcze bardziej supcio.Pozdrawiam i życze powodzenia.

P.S

Co ty na to żeby w cda zrobić taki koncik GKNPI(gry które nie powinny istniec)coś jak kaszanka tyle że jeszcze bardziej mięśnie.

Edytowano przez Droho
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te fakty o tobie są prawdą (nie mojego autorstwa, znalazłem je w internecie)?

* Twoje ręce leczą raka, w szczególności piersi oraz szyjki macicy.

* Jak sam mówisz zarabiasz godnie (34 000 zł miesięcznie).

* Na listy wazeliniarskie odpowiadasz ?jakie to wazeliniarskie?, ale w głębi siebie uwielbiasz, gdy tak się ktoś do ciebie zwraca.

* Ten kto cię zobaczy ma 24h aby pokazać twoją twarz komuś innemu, inaczej zginie

* Piszesz poprawnie po polsku.

* Lubisz poprawiać innych i debilnie wytykać im błędy ortograficzne.

* Wszystko zostało stworzone na twój wizerunek, dlatego nie można cię poprawiać.

* Twój nastrój ma odzwierciedlenie na stany atmosferyczne.

* Zawarłeś układ z Lordem Vaderem że nie będziecie pokazywać swoich twarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo uśmiałem się przy lekturze obecnej edycji AR :) Staroszkolnie, absurdalnie i zabawnie jak kiedyś ;) Gratuluje i oby tak dalej! Poziomem absurdu i abstrakcji przegoniłeś nawet Mr Jediego (!!) i pod koniec nawet mu słów zabrakło. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o Wrestlingu?

2. Jakie kierunek studiów odebrałes?

3. Czemu nie opublikowałes moich dwóch listów?

4. Czy dacie jeszcze kalendarz? (No co? Fajny jest)

PS: Nie piszcie więcej postów. Wiem czemu Smuggler nie odpowiada. Pewnie go teraz palą na stosie.

--------------------

350x19.jpg

You can see me!! 619!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dobrałem się do ostatniego CDA i w związku z tym:

Chwała i szacunek za Twój tekst na 25-cio lecie Amigi!!! My o niej pamiętamy i nie zapomnimy, ale każdy taki tekst przybliża ją też czytającej CDA młodzieży. Moim zdaniem warto, bo świat raczej drugiego takiego kompa jak Ami nie widział i nie zobaczy.

A na forum Amigowym ruch jak na Marszałkowskiej. I sporo starej gwardii jest. min Chaser, Voyager, Dagon i inni. Zaglądnij kiedyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...