Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Cytat: "Tak w ogóle jakie to jest uczucie gdy czyta Cię niemal że cała Polska"

No tuś troszkę przesadził.

Nakłada cda - ok. 200 tys. (jak mi się wydaje). Załóżmy, że wszystkie egzemplarze wykupione i każdy czyta nawet 5 osób. Mam 1 mln. Troszkę brakuje do (nawet "niemal") całej Polski, nie?

A ludzie, dla których Smuggler jest "największą, najbardziej znaną, najinteligentniejszą istotą ludzką" - no cóż. Żal mi ich. Zapewne Smugglerowi też. Jest tylu ludzi, których można podziwiać, a oni wybrali akurat jego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Polaków myśląc o Tobie ma w głowie jakieś... silne uczucia i nie może przestać o Tobie myśleć (negatywnie czy nie, anty-fani przecież też tylko Smuggler i Smuggler.. czasami myślę "Czy to nie spisek?")?"- cytat

Jaki spisek? Co masz na myśli?

Edytowano przez McMumble
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem jeden z dawnych numerów, kiedy opisywałeś przygodę z Proline i zamawianiem kompa. I zaciekawiło mnie czy później firma jakoś zareagowała na tę opowieść czy też wolała milczeć?

Olali. Ja ich tez. :) Nigdy wiecej tam nic nie kupie. Łaski bzzzz.

Jaką miałeś konfigurację Amigi za czasów scenowania?

Najpierw A500 z 1 MB, Potem A1200 2 MB + 4 MB FAST Ram + HDD 120 MB.

Jak skomentujesz podpisy na zdjęciu redakcyjnym w cda 4/10 na których zasugerowano że ksywka Smuggler jest nazywany niejaki Zbyszek Bański???

Ze to prawda...

Albo ze to nieprawda.

W zaleznosci od nastroju.

:rolleyes:

Jak skomentujesz tak nagły skok rejestracji na FA?

Nijak...

No i jakie filmy lubisz?

FAQ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niektóre swoje zdjęcia z działu "fotosmuggler" obramowujesz ramką ? To troszkę dziwnie wygląda. Ale ogólnie są fajne. Jakim aparatem robisz fotki ? Też mam cyfrówkę ale nie mogę złapać ostrości i zdjęcia jakoś mi nie wychodzą :)

Odpowiesz ? Może coś byś mi doradził :)

Bo lubie ramki :)

Jakim aparatem? FOtograficznym, lustrzanka.

Jak to "nie moge zlapac ostrosci"? Toz aparat to robi automatycznie. Poza tym powiem bez zlosliwosci, ze nalezy zaczac od UWAZNEGO przeczytania instrukcji, oraz poszukania w necie o tym co to jest przyslona, ogniskowa, czas naswietlania, ISO itd. To naprawde pomaga.

Wiem, że pytania osobiste są objęte tabu, ale proszę Cię o odpowiedź.

Czy zmarł Ci ktoś bliski (ojciec, matka, albo ktoś z rodzeństwa)?

Mam drobny problem i chcę o coś spytać... :sad:

Ojciec. W razie czego pisz na priv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że ujawnił się Pan w CD-A ? Czy to był tylko taki żart ? [jeśli Pan nie wie o co chodzi - Najnowsze (4/2010) CD-Action 'Ankieta Redakcyjna']. Szukajcie, a znajdziecie.

GRRRR... przeczytaj dokładnie ten podpis pod screenem!

Czytaj uważniej, a zrozumiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem poznać twoja tozsamosc i zdobyc twoje zdjecie.Poszperalem i znalazlem w tixomaniaku :wink: .Twoje dane jeszce ustalam , ale nie wyobrazasz sobie drogi Smg mojej radosci po odkryciu twojego oblicza :D .A tak pozatym najlepsze zyczenia Wielkanocne dla ciebie i calej ekipy CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kittie - Co Ty masz z tymi kotami? ^^

grzesiek, naprawdę, jeśli nie jesteś pewny swojej książki, to nie wysyłaj. To co oceniał Smugg ostatnio, to porażka.

icecube -Z tego co wiem, to Smugg nie gra w żadne MMO, a co do multi to pewien nie jestem.

Smugg - Jaki alkohol preferujesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja moją lustrzanką w 2 dni. Jestem hardkorem. ^^ Instrukcje (i nie tylko) zdziałają cuda.

Z aparatem jak z szachami - zasady obslugi czlowiek moze poznac w 1 dzien, ale pomiedzy "wiedziec jak sie gra" a "dobrze grac" zwykle uplywaja LATA.

Smuggler - miałeś kiedykolwiek w rękach pismo 'Kot'? Jeśli tak, co o nim sądzisz?

Hm... "Kocie sprawy" na pewno, "Kot" - byc moze, zona czasem cos "kociego" kupuje...

grzesiek22, nie radzę... Jeżeli przeczytałeś całe na luzie w najnowszym CDA, to powinieneś wiedzieć czemu...

Smuggler, odpowiesz ?

Raczej nie - potem sie zacznie szukanie na n-k itd. Wole zebyscie jak najmniej o mnie wiedzieli :P

Mam pytanko, czy jakbym wysłał Ci jeden rozdział mojej książki oceniłbyś go?

Poczytaj najnowsze Na Luzie i przemysl sprawe :rolleyes:

Smugg - Jaki alkohol preferujesz?

Ten sam co w FAQ, ten sam co mowilem 2-3 strony temu,,,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że też jesteś zajestrowany na makolfie ?

A dlaczego nie?

Jeśli tak czemu właśnie tam ? czyżbyś dawał tam przekazywał jako pierszy informacje na temat pełniaków złączonych do CD-A ?

Bo tam jest forum o pelniakach w grze. A info ZAWSZE dla zasady idzie pierwsze na forum FA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ostatnio na wykopie kolesia , który szczycił się rozpoznaniem twojej tożsamości . Z początku chciałem ominąć go wielkim łukiem , ale zaciekawiło mnie jakie ma "dowody'' . Ogólnie rzecz biorąc koleś mnie rozwalił . Nie wiem czy dostrzegłby jakąkolwiek ironię czy żart , gdyby sama mu się pokazała i przedstawiła .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...