Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Co Byś zrobił gdyby w Polsce wybuchła bomba atomowa, a potem jakiś kraj by nas najechał?

Pewnie by się zmył, ja bym tak zrobił. A kontynuując wątek histerii, myślisz, że CD-Action przetrwa ostatnie wydarzenia: wybuch wulkanu, pandemię nowej grypy, drożejące

p(al)iwo, atak kosmitów i upadek elit . Czy dotrwamy do 2012? Jak się z tym czujesz, radzisz sobie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Byś zrobił gdyby w Polsce wybuchła bomba atomowa, a potem jakiś kraj by nas najechał?

Podskoczylbym trzy razy na lewej nodze, a potem odpowiedzial pierdem odwetowym...

Ludzie, kuzwa, co za pytania wymyslacie... :huh:

Cytałeś może coś z tego?:

Troy Denning - Księgi szkarłatnego słońca,

Timothy Zahn - cykl Kobra

Gordon R. Dickson - Taktyka błędu?

Zdaje sie, ze Dicksona dawno temu i jakos nie pamietam specjalnego entuzzjamu.

Co Byś zrobił gdyby w Polsce wybuchła bomba atomowa, a potem jakiś kraj by nas najechał?

Pewnie by się zmył, ja bym tak zrobił. A kontynuując wątek histerii, myślisz, że CD-Action przetrwa ostatnie wydarzenia: wybuch wulkanu, pandemię nowej grypy, drożejące

p(al)iwo, atak kosmitów i upadek elit . Czy dotrwamy do 2012? Jak się z tym czujesz, radzisz sobie?

Nooo, upadku elit (jakich elit?!) to juz na pewno nie przetrwamy, bo jeszcze wybuch wulkanu (jak wiadomo CDA jest po Polsce rozsylane samolotami), no i pandemia grypy, cala redakcja na nia umarla...

Przyszlosc rysuje sie bardzo czarno... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz czasami w totka albo obstawiasz zakłady sportowe ?

Podatek od marzen? Z rzadka, jak jest jakas wielka kumulacja, dla marnych 1-2 milionow mi sie nie chce.

Jeśli tak to czy masz jakiś specjalny system ?

Tak, nazywa sie Chybil-trafil.

Czytałeś może Metro 2033 Glukhovskyiego Dmitryia ?

1. Dymitra Głuchowskiego. Nie uwazasz, ze w tej formie to nazwisko brzmi lepiej? Tak samo jak wodka a nie vodka i kałasznikow, a nie "kalashnikov".

2. Jak zobaczylem objetosc to jeknalem "to nie metro, a kolej transsyberyjska..." i na razie odpuscilem, gdyz na poleczce lezy kupiona a jezcze nieruszona nawet ksiazka Kinga - marne 800 stron z hakiem.

Jak ja zaliczne, to pomysle co dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała redakcja ?! Jeżeli cała... to... to... by znaczyło że "gadam" z duchem. No kurcze, jestem medium. Ty, masz jakieś życzenia ? Wiesz jakbyś zostawił jakieś sieroty płci żeńskiej, mogę się zaopiekować. No i z pogrzebem coś wykombinować mogę (ostatnio Powązki są niemodne, ale mam znajomego na Wawelu). Z żałobą narodową może być problem...

Edytowano przez bylebyniebyleco
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podzieliłbyś się na stałe, odpowiadaniem na listy w AR z którymś z redaktorów ? Zakładając, że dana osoba chciałaby i czas miała. A jeśli tak, to z którym ? Wiem, że takiego skrzącego się humoru jak z Mr Jedim skopiować się nie da, ale na pewno byłoby to inne doświadczenie niż okazjonalne dopisywanie się do AR, Ghosta lub innego redaktora

I drugie pytanie, jaką widzisz przyszłość AR (prócz tego, że świetlaną) - masz jakieś "typy" tematów jakie fajnie by pojawiały się w AR ? - to a propos apeli do piszących

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...