Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 06/2013 zawartość

Polecane posty

BAZYLI -

No i znowu wychodzi na jaw brak Gamewalkera. Widać, że naprawdę go brakuje. Kiedyś jak wyszedł Doom 3 to dało się odczytać, wśród wypowiedzi całej redakcji, że jednak nie spełnił oczekiwań.

GW by i tak nic nie dalo, bo po prostu nie dalibysmy rady w to pograc wszyscy. Gdyby bylo wiecej czasu toby w recenzji byl GW.

Chętnie bym taki felieton przeczytał, więc proszę o jego publikację. To że będzie budził emocje będzie wielką zaletą.biggrin_prosty.gif

Niewykluczone, ze pojdzie na strone WWW.

@Smuggler

I co takiego było w tym rozszerzonym zakończeniu ME3?? W żadną część nie grałem, w internecie nie szukałem bo czekałem, aż wy coś o tym napiszecie. I się nie doczekałem (Why??)... To może jednak daj ten felieton? Teraz idą wakacje, to i tak jest mało premier gier (poza nowym Total War).

1. W nowej wersji przezywaja ci, ktorych wybrales do ostatniej misji. Wokol wszystko plonie, Reaper grzmoci promieniem, kasujac pojazd za pojazdem, a tu laduje Normandia, ewakuujac rannych kompanow, a starcza nawet czasu na lzawy dialog pozegnalny. 2. Za drugim razem wybralem zakonczenie "synteza" i gdy zobaczylem jak Zniwiarze ODBUDOWUJA LONDYN (!!!), to naprawde raczki mi opadly. Zaprawde, to juz pierwotne zakonczenie z niedpowiedzeniami, totalna rozpierducha (z lekka nutka nadziei) i smiercia moich ulubionych kumpli podobalo mi sie znacznie bardziej, bo pasowalo do reszty gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer fajny i już prawie przeczytany.

Jak zwykle świetne felietony i fajnie że jest kilka kaszanek (2 wybitnie słabe i parę lepszych). Szkoda tylko, że wszystkie pełne wersję już mam, ale i tak w to nie gram, bo przechodzę znowu świetnego Mass Effect i starego Bioshocka, które są o wiele lepsze od tego nowego przekombinowanego Bioshocka smile_prosty.gif . Z Felietonem o Bio zgadzam się w większości, choć trochę moim zdaniem za bardzo dostało się fabule, która pomimo wszystko zawiera jakieś emocjonalne dno, a nie jak w 9/10 FPS-sach zero emocji. Pomimo tego to Bioshock jest jak choinka świąteczna. Ładnie udekorowana i z prezentami, ale to wciąż to samo iglaste drzewko, które traci igły i po którym trzeba później posprzątać smile_prosty.gif .

Swoją drogą. Wiecie, że opinia o Bioshock: Infinite CDA jest na głównej stronie gry Metacritic http://www.metacriti...oshock-infinite smile_prosty.gif

Co do ocen CDA to macie tu jego profil na Metacritic smile_prosty.gif

http://www.metacriti...on?filter=games

Swoją drogą, jak ja lubię gdy ludzie obgadują moją ulubioną grę RPG smile_prosty.gif

@Smuggler

Wybierz to czerwone zakończenie, jest o niebo lepsze i się tobie spodoba lub ewentualnie poleć na ostatnią misję z niską gotowością galaktyczną smile_prosty.gif

No jasne, ze wybralem, bylem tak tamtym zniesmaczony ze wgralem save'a i tym razem zrobilem tak, jak powinno byc (ale niestety inne rzeczy z nowego zakonczenia nadal zostaly) [smg]

Bardzo mnie interesowała recenzja DLC Cytadeli, ale tylko ocena jest OK. Daliście dużżżżżego spoilera na screenie i w tekście, a sam Allor chyba słabo dbał o załogę, bo na zdjęciu trochę ich mało (nie mówiąc już o braku Love Interest) smile_prosty.gif . Po za tym tekst jest zbyt moim zdaniem ogólny, choć rozumiem że było mało miejsca.

Jak bylby ZA konkretny, to by bylo "spoilerujecie fabule..."

PS: Co do DLC. Allor z kim się twoja panna Shepard obudziła po imprezie? smile_prosty.gif

Po za tym dużo zapowiedzi w tym kilku ważnych gier oraz kilka recenzji interesujących gier.

PS: Czy planujecie zrobić testy kilku zestawów komputerów dla graczy? W końcu trzeba się przygotować na nową generację smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer oględnie przeczytany- Ciężkie życie twórców gier nie było w jakimś innym felietonie? Czytając ten tytuł, mam deja vu. :/

Zapowiedź Batmana spoko, recki też, ale 3 strony (5 z otwieraczem) to chyba za mało na grę numeru.

Publicystyka jest spoko. Aha- Qn'ik (sorry, MQc)-czemu ZMIENIŁEŚ NICKA!?!?! Tamten był EPICKI! :D

A ten Krigore to nowy redaktor czy inny alias Grega? Bo chyba Gregu ma jakiś artykuł w numerze.

I Szpile. To chyba najlepszy pomysł na nowy "artykuł" od dawna. :D

Aha- w zawartości płyt, w opisie King's Bounty, nie dało się walnąć "grzeczniejszego" obrazka dziewoi, c'nie? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytul moze gdzie sie powtorzyl, kto wie. Ale tylko tytul.

O Batmanie tyle piszemy, ile wiemy, a Batman nie jest "gra numeru".

Obrazek w KB sie dalo wrzucic inny, ale czy ten ci przeszkadza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem recenzje telefonów. Patrze na tabelki z zestawieniem i ... co ja pacze ?

Mam Lgika L9 i głowy nie dam ale gdzieś od miesiąca (jak nie więcej) jak mam pełną aktualkę do JB( i to nie kwestia sieci bo każda już wypuściła aktualizację)... więc dlaczego wprowadzać w błąd, że możliwy upgrade ? Słowo możliwy często jest odbierane negatywnie - może będzie a może nie... Nie dam 100% ale to samo chyba tyczy się się Lg-ka 4X-HD.

Niby szczegół ale jak ładnie jest napisane "największym problemem aparatów jest zainstalowany android 4.0" Więc niektórzy taki model jednak mogą przez to uznać za gorszy wink_prosty.gif

Warto by sprawdzić info zanim się puści do druku smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Batmanie tyle piszemy, ile wiemy, a Batman nie jest "gra numeru".

Mój błąd. Chodziło mi o Dead Island Riptide. :D

Zaś jeśli chodzi o obrazek w KB... tak, trochę mi przeszkadza, bo wolę, jak w grach kobiety mają to i owo zakryte. :zly:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Riptide tez tyle jest, ile bylo warto napisac, nie bylo sensu ciagnac dluzej :bo to gra numeru". Czasem sa numery z takimi grami numeru i juz. Nie poradzimy.

A panne zawsze mozesz sobie markerem pozaslaniac.

PS. Bez urazy ale "oglednie przeczytany" to chyba nie do konca znaczy to, co chciales wyrazic. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jak zwykle udany. Zwłaszcza publicystyka, która ostatnio jest najchętniej przeze mnie czytanym działem w CDA. Pełniaki też w porządku - za Amnesię wezmę się, jak będę miał chwilę wolnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcjo Cd-Action bardzo dziekuje za dodanie do pisma programu ArcaVir :)

Dzieki niemu usuneły mi sie wszystkie gry (łacznie z FIFĄ 12 ,13 I Wiedźminem 2 Edycja Rozszeerzoną).

Nigdy ale to nigdy na was sie tak nie zawiodlem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kiedys wbijesz sobie noz w mozg, bo dlubales nim w nosie, to tez bedzie wina producenta noza, czy tez moze sklepu, gdzie kupiles sztucce?

Jakos nikt inny nie zglasza obiekcji "antywirus kasuje mi gry" wiec mozna zalozyc, ze ZAPEWNE zrobiles cos nie tak. Nie wiem co, nie wiem jak, ale...

Albo moze byly to wersje gier... zawirusowane (co czasem sie zdarza gdy sie je "kupuje" w alternatywnych zrodlach dystrybucji?).

Nie wiem, ale wiem, ze ogolnie rzecz biorac antywirusy nawet jak trafia na jakis felerny plik to zwykle pytaja co z nim zrobic itd.

Wiec ciezko mi uwierzyc, ze tak nagle sam z siebie skasowal ci akurat gry.

PS. Sprawdz w kwarantannie - zwykle podejrzane pliki tam laduja przed skasowaniem.

A jesli faktycznie miales kupe wirusow w kompie, to tylko sie ciesz, ze na czas zainstalowes antywirusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem , zeskanowałem kompa , okazalo sie ze tam jeden chyba byl czy dwa wirusy i wziolem wylecz plik i wyleczyło .

Po zeskanowaniu usunołem od razu antywirusa i poprosil mnie system oto zebym go zrestartował :)

Zrestartował właczyłem i ..... wtedy pociagneło z axa . Wszystkie gry usuniete no dobra prawie wszystkie ( Gothic III został )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem , zeskanowałem kompa , okazalo sie ze tam jeden chyba byl czy dwa wirusy i wziolem wylecz plik i wyleczyło .

Po zeskanowaniu usunołem od razu antywirusa i poprosil mnie system oto zebym go zrestartował smile_prosty.gif

Zrestartował właczyłem i ..... wtedy pociagneło z axa . Wszystkie gry usuniete no dobra prawie wszystkie ( Gothic III został )

Zatem nie wykluczam, ze po prostu te pliki zostaly zainfekowane przez owe wirusy. Ale zostaly wszystkie sejwy itd. wiec mozesz je sobie zgrac, reinstalowac gry i wrzucic sejwy do odpowiednich katalogow i po problemie. A lepiej chyba stracic pliki exe, niz musiec od poczatku stawiac system i stracic WSZYSTKO, gdyby wirus zaczal w koncu mieszac ci w kompie, czyz nie?

Czy orc must die ma blokadę regionalną?

z góry dzięki za odpowiedź.

Zapewne tak, choc nie mam 100% pewnosci. W razie czego kontaktuj sie z Ghostem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony teraz tylko gram w FIFE 13 (którą juz zainstalowałem) gdzie sejwy zapisują sie w chmurze dzieki czemu nawet jakby w

mój dom walneła bomba atomowa to i tak sejwy by zostaly :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, a ja już liczyłam na to, że Krigore to jakiś świeżak... w ogóle to pierwszy numer CDA przy którym mam ochotę się czepiać.

Przede wszystkim byłam w lekkim szoku po zobaczeniu recki Cytadeli. Mam tego farta, że mam dodatek za sobą, ale tym, którzy jeszcze nie grali zafundowaliście ogromny spoiler i w zasadzie zepsuliście całą zabawę. Nadal nie ogarniam, jak można popełnić takie głupstwo mając tyle lat doświadczenia.

Przecież pół głównej fabuły kręci się wokół tajemniczego skurczybyka, który chce nas zabić. To jakby od razu komuś opowiedzieć zakończenie podstawki, bo przecież fakt, że Shep pokona klona jest więcej niż oczywisty...

i niestety, ale recenzje Grega aka Krigore odstają od reszty, i to negatywnie. Może gorszy miesiąc czy coś, ale miałam wrażenie, że pisał to ktoś kompletnie niedoświadczony. Wiele zdań kuleje, czasami urywają się bez sensu, no i moim zdaniem recenzent nie powinien używać słowa "fajny" (recka Injustice). Fajny może być kotek z youtube i fajny może być tryb wirtualnej rozwałki piłą mechaniczną w najnowszej sieciowej siekance - to słowo jest moim zdaniem trochę zbyt 'nieokreślone' jak na użycie w recenzji. i dalej czepiając się recenzji Injustice - ja rozumiem, że gra może być podobna do Mortal Kombat. Rozumiem, że może być szaleńczo podobna. Nie trzeba jednak tego podkreślać na każdym kroku i oceniać jej względem MK, a jako samodzielną produkcję.

Żeby nie było, że tylko marudzę - uwielbiam pierwszy akapit do Trials Evolution, jest cudowny biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie czytałaś jego recenzji DLC Battlefielda? Przecież w zakończeniu zawsze ogłaszał konkurs by zadźgać go nożem w grze i mówił, że jego nick to Krigore. Tak już wsiąłkł w tą grę, że zastępuje Action Magowego Gregoriusa Krigorem smile_prosty.gif. AM już nie czytam, w Battlefielda nie gram tym bardziej, więc mi to obojętne. Byle tylko teksty recenzji były dobre. A na razie mogą być, nie są super fajne, ale też nie przesadzają z fanatyzmem (poza B3).

@DOWN

Albo powodem tych "zmian" jet to, że większość redaktorów jest coraz dalej od trzydziestki i w ten sposób chcą zamaskować, że już same "dziadki" w CDA zostały :P:D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wszystkim ale slowo "fajne" jest... fajne. Nie mam jakos oporow by je uzywac (mnie np. wkurza "frajda", ktora zdaje mi sie mocno zajezdzac juz naftalina i gimnazjalistami... z II RP).

Oj, a ja już liczyłam na to, że Krigore to jakiś świeżak...

Tez tak mialem ale z innym tekstem, patrze na autora - jakis Moc cz Meoc, nie znam, wiec jakis swiezak. Czytam - ooo, widac ze umie pisac, wiec sie ucieszylem, ze jakis nieszlifowany diamencik sie nam trafil i beda z niego ludzie. No to wracam do poczatku, zeby sprawdzic jak mu dokladnie na "imie". No i widze MQc, czyli Qn'ik. Tja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie czytałaś jego recenzji DLC Battlefielda? Przecież w zakończeniu zawsze ogłaszał konkurs by zadźgać go nożem w grze i mówił, że jego nick to Krigore.

Jak się już dowiedziałam, że on to on, to mi się przypomniało. I do tamtej recenzji nie mam zastrzeżeń, chyba wiosna zawróciła redakcji w głowach i tyle. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...