Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 06/2013 zawartość

Polecane posty

Chciałem krótko skomentować wypowiedź Mac Abry dot. jego pracy nad Lwem Leonem.

Jeśli ty miałeś takie ciężkie życie przy Lwie Leonie, który ma mechanikę prostych flashówek i banalny scenariusz do streszczenia w jednym zdaniu, to chyba nie chcę wiedzieć co muszą przeżywać twórcy Skyrima, Dragon Age'a, GTA i innych dużych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo za artykul: "Szok nieskończony". Chyba po raz pierwszy w CDA sa poruszane tak istotne tematy jak: "skoro wszyscy pieja z zachwytu", "zmagac z przytlaczajaca liczba opinii", "nie mowia tego glosno bo się wstydzą". Licze na ciag dalszy tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem krótko skomentować wypowiedź Mac Abry dot. jego pracy nad Lwem Leonem.

Jeśli ty miałeś takie ciężkie życie przy Lwie Leonie, który ma mechanikę prostych flashówek i banalny scenariusz do streszczenia w jednym zdaniu, to chyba nie chcę wiedzieć co muszą przeżywać twórcy Skyrima, Dragon Age'a, GTA i innych dużych gier.

Widzisz, pilot pierwszych samolotow na pewno bardziej sie stresowal niz dzisiaj pilot F-16, gdzie ma komputery, gdzie wie, ze maszyna byla testowana, ma areodynamiczny ksztalt itd. itp. Pionierzy - i to tacy, ktorzy na wlasna reke musza tworzyc wszystko - maja duzo bardziej przerabane niz ci, ktorzy ida dawno wytycznonymi sladami. Oczywiscie nie neguje, ze dzisiaj tworcy tez maja nielekko, ale z nieco innych powodow, jak mniemam, niz kiedys. Teraz nad scenariuszem siedza cale zespoly, od np. dyplomacji jest zapewne osobny team, inny opracowuje ekonomie itd itp. A wtedy jedna osoba, ktora czesto nie miala wiekszego pojecia o rzeczach, na ktore sie porwala, rzezbila wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo solidny numer. Fajnie, że wiele piszecie o grach niezależnych. To się chwali, że obok wielkich tytułów, jest miejsce w piśmie na produkcje mniejsze, ale za to z dużą ambicją i klimatem. Ogólnie ten numer jest mega fajny :) Fajna publicystyka. Bardzo ciekawe tematy, oby więcej takich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę podziękować Berlinowi za to, że zrobił mi niesamowitego smaka na Remember Me. Co prawda w momencie, gdy gra została zapowiedziana, obejrzałem trailery i poczytałem co nie co, ale jakoś nie zrobiło to na mnie większego wrażenia - ot kolejna gra i to jeszcze od Capcomu (bleeech!). Z racji tego, że jak już kupuje pismo to czytam je od lewej deski do prawej deski, po przeczytaniu zapowiedzi Remember Me, zaświtało mi w głowie, że właśnie tego mi brakowało od ukończenia najnowszego Deus Eksa i podziękowaniu za marnego i efekciarskiego Syndicate'a - klimatycznej gry w cyberpunkowym sosie. Możliwość remiksowania myśli oponentów, kupiła mnie w całej okazałości - w sumie czegoś takiego dawno lub jeszcze w grach nie było. Obejrzałem gameplaye i postanowiłem złożyć zamówienie na ich najnowsze dzieło. No to tyle chciałem przekazać, idę spać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę podziękować Berlinowi za to, że zrobił mi niesamowitego smaka na Remember Me. Co prawda w momencie, gdy gra została zapowiedziana, obejrzałem trailery i poczytałem co nie co, ale jakoś nie zrobiło to na mnie większego wrażenia - ot kolejna gra i to jeszcze od Capcomu (bleeech!). Z racji tego, że jak już kupuje pismo to czytam je od lewej deski do prawej deski, po przeczytaniu zapowiedzi Remember Me, zaświtało mi w głowie, że właśnie tego mi brakowało od ukończenia najnowszego Deus Eksa i podziękowaniu za marnego i efekciarskiego Syndicate'a - klimatycznej gry w cyberpunkowym sosie. Możliwość remiksowania myśli oponentów, kupiła mnie w całej okazałości - w sumie czegoś takiego dawno lub jeszcze w grach nie było. Obejrzałem gameplaye i postanowiłem złożyć zamówienie na ich najnowsze dzieło. No to tyle chciałem przekazać, idę spać smile_prosty.gif

nieeeeeeee, tylko nie preorder! potem jak ci się nie spodoba, to będzie na mnie! :D

pamiętaj tylko, że to jest całkowicie zwyczajna gra, która zbierze w recenzjach na świecie pewnie oceny w granicach 7-8/10, bo nie ma w niej (przynajmniej w tym co widziałem) niczego, czego by nie było w innych. Ot totalny średniak, w który po prostu dobrze się gra -- ja się za takimi rzeczami stęskniłem, ale żeby miały sens, to by się przydało, żeby kosztowały dużo mniej pieniędzy - coś, jak Gunslinger za 15$ na premierze...

...no ale mam nadzieję, że się nie zawiedziesz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie, nie będzie! Jak wyjdzie kaszana to jak zwykle zwali się winę na twórców, no bo na kogóż innego :) Preordera jednak nie zamówię, bo to nie w moim stylu - nigdy tego nie robiłem (z wyjątkiem Wiedźmina 2 na Xboksa, ale to był pewniak do tytułu zacnej gry), więc nie widzę powodu, aby to zmieniać. Poczyta się recenzje, obejrzy więcej materiałów, może wyjdzie demo i wtedy się podejmie decyzje - czy kupujemy w premierę czy w momencie, gdy będzie dodana do płatków śniadaniowych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowo spóźniony, ale na szczęście w końcu kupiłem numer (zwiedzając pół swojego miasteczka w poszukiwaniu ocalałych egzemplarzy :P) i ogarnąłem jego większą część... chyba tą ważniejszą. Wielki plus za zapowiedź nowego Batmana, bardzo chętnie chłonę wszelkie nowe informacje o grze a zwłaszcza takie, które mogą uspokoić fanów serii co do jej poziomu. Felietony dotyczące developerów, zakończenia Inifinite - choć mogę się z nim nie zgadzać - także plusuje. Właśnie fajnie IMO będzie jak redaktorzy będą częściej dzielili się swoimi przemyśleniami poza recenzjami ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wiem, że premiera nr 6 była wieki temu, ale mam co do niego pytanie. Na ostatniej stronie był podany kod do serwisu rapideo, niestety po przeczytaniu numeru odłożyłem go na półeczkę z zamiarem wykorzystania kodu w wakacje. Niestety wakacje minęły stanowczo za szybko i dopiero dziś przypomniałem sobie o kodzie - 1 dzień za późno :( Czy istnieje jakaś szansa, żeby jeszcze z niego skorzystać? Bardzo proszę o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...