Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Scumgrief

Forza Motorsport (seria)

Polecane posty

Ja nie mogę zrozumieć tego jak mogli w CDA uznać Shifta za lepszą grę od forzy, toż to głupota kompletna. Produkcja od T10 miażdży nowego NFSa po każdym względem, no może tylko nie pod względem dostępności (i chyba niewydanie tej gry na PC jest wynikiem takiego werdykty, żeby PC'towych fanboyów nie rozdrażnić).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od trzech dni mam Xboxa właśnie z Forzą 3 ją kupiłem i w 100% zgadzam się z wami że gra jest powalająca!

I mam do was pytanie...

Zainstalowałem Forze na dysku no i dziś jak gram to mi się menu tnie.... no napisy się późno pojawiają itp... jakoś tak dziwnie...

Czego to może być wina?

P.S. W czasie wyścigów wszystko jest ok, tylko menu przed wyścigiem szwankuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krychu miałem to samo na początku, ale później to ustąpiło. Nie mam pojęcia czego to może być wina... . Co do Forzy najlepsza gra wyścigowa na świecie :wink: . Wydaje mi się (to tylko moja opinia), że redakcja chyba sercem bliżej jest PS3, ale to może złe odczucie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forza 2/3 jest cudowna! Świetny system jazdy i doskonała grafika. Jedyne co jest na minus to kokpity samochodów. Nie powiedział bym że są 100% poprawnie odwzorowane... Shift ma lepsze kokpity niestety.

Zapraszam znawców Forzy 3 do mojego tematu w tym samym dziale. Mam problem i liczę na pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Kruszon odpowiadał na moje pytanie ale jeśli tak to ja nie wiem o co kaman...

Jeśli nie to powtarzam pytanie:

Jak ukończyć osiągnięcie "UKOŃCZ PRÓBĘ CZASOWĄ"?

P.S. Skończyłem 3 rok kariery no i mam niecałe 14% ukończenia gry... O co chodzi skoro największe osiągniecie to 6 sezon?

Czy są jakieś inne wyścigi od "Cicurt"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forza Motorsport 3 to gra niesamowita, ustanawiająca nową jakość sim-gamingu i będąca wielką konkurencją dla serii Gran Turismo. Dla trzeciej Forzy w czasie jej premiery specjalnie kupiłem X360 - to daje do myślenia.

W moim odczuciu absolutna gra roku 2009. W kategorii samochodówek ubiegły rok był baaardzo obfity: Forza 3, Shift, DiRT 2 - produkcja Turn 10 wygrywa tutaj w cuglach.

Dziesiątki godzin wymagających wyścigów, masa samochodów, wiele ciekawych tras, bogate opcje zmiany ustawień jazdy - same pozytywy! Gram w nią ciągle od jesieni i pozostało mi jeszcze wiele do odkrycia. Prawdziwi fani samochodówek nie znajdą obecnie lepszej gry na rynku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecziwment który mnie interesuje jest widoczny dla zarejestrowanych a moderator od 2 miesięcy nie "sprawdził" mojego zgłoszenia i wciąż nie mam dostępu do tego forum. Gdyby ktoś był tak łaskawy i powiedział mi o co chodzi w "Ecziwmencie" UKOŃCZ PRÓBĘ CZASOWĄ to będę bardzo wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się :P

Chodzi Ci o to:

Lapper (10 GS)

Complete a time trial.

Przejedź okrążenie jazdy na czas. Z menu głównego wejdź w opcję Rankingi > Próba czasowa. Wybierz trasę i klasę pojazdów, dowolną trasę i ją przejedź. ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli kończę Forzę 2 i muszę powiedzieć że to kapitalna seria. Później w kolejce oczywiście Forza 3. Jednak do Gran Turismo bym jej do końca nie porównał. Prze cały czas gry w dwójeczkę nie opuszcza mnie uczucie jakbym grał w Toce RD 3 z dodatkeim wartwy ekonomicznej. A godzinne wyścigi są nawet fajne, choć 'kurami' czasem się rzuci, nie raz nie dwa zdarzało mi się że na ostatnim zakręcie ostatniego okrążenia zjazd na pobocze i trzeba zaczynać od początku ale za tą grę lubię. W multi do acziva jechałam już 3 godzinnego unduranca za 25 okrążeniach Nordshleife i planuję jeszcze taki jeden, na 50 okrążeniach :-).

Model jazdy świetny, po zastosowaniu uniwersalnego poranika ustawien zawieszenia z forum Forzy w końcu nie mam z tym problemów w sumie jedyne co mi przeszkadza to że mogłyby być większe bonusy za jazdę z wyłączonymi wspomagaczami i (zwłaszcza) z wyższym poziomem AI przeciwników, między poszczególnymi poziomami AI jest też imo za duża różnica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że jak wyjdzie GT5 to pozamiata, a Forza 3 jest dobra, fajny model jazdy, dużo samochodów no i graficznie ok aczkolwiek widziałem na

x-pudle lepszą grafikę. Na razie jedyna konkurencja dla Forzy to GT4 :P A jest dość wiekowe także o czym my mówimy. Ale pożyjemy zobaczymy

...od początku ale za tą grę lubię...

Sorry, igor8742 ale muszę to zrobić. Pisze się tĘ grĘ a nie tą :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie porównuj Forzy 3 do GT4... Już Forza 2 biła GT4 na głowę modelem jazdy i grafiką.

Jeśli chodzi o sam wątek. Grałem najpierw w Forza Motorsport 3, w którą to grało mi się bardzo przyjemnie. Jednak po osiągnięciu 50 poziomu kierowcy nie miałem dalszej weny do wygrywania kolejnych mistrzostw. Teraz, po paru miesiącach przerwy dorwałem się z ciekawości do Forza 2. Przegrane mam już ok. 20 godzin. Moje odczucia? Ta gra jest lepsza od jej sequela. Ma 2 rzeczy, które przyciągają mnie do niej bardziej, niż do FM3 - lepszy tryb kariery i trudniejszy, bardziej realistyczny model jazdy. FM3 wybija się jedynie, jeśli chodzi o lokacje, grafikę (ale jest w sumie niewiele lepsza, samochody wyglądają niewiele lepiej) no i... chyba to wszystko. Jeździ się w niej znacznie łatwiej, mimo wyłączonych wspomagaczy ciężko o uślizg tylnej osi, nie mówiąc o poślizgu kontrolowanym, który w FM2 jest jak najbardziej możliwy.

Wydaje mi się po prostu, że FM3 jest bardziej "casualowa", co mi akurat nie przypadło do gustu.

I dlatego coś czuję, że posiedzę nad FM2 dłużej, niż przy jej nowszym i teoretycznie lepszym sequelu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj Forzy 3 do GT4... Już Forza 2 biła GT4 na głowę modelem jazdy i grafiką.

Forza Motorsport 2 - 29.05.2007 - Xbox 360 - Siódma generacja

Forza Motorsport (1) - 03.05.2005 - Xbox - Szósta generacja

Gran Turismo 4 - 22.02.2005 - Playstation 2 - Szósta generacja

Nie ma to jak porównywanie gry z inną która jest 2 lata starsza, do tego z poprzedniej generacji konsol :).

Tak bardzo checie porównywać to róbcie to w ten sposób :

Forza(1) vs. GT4 ( 2 miesiące różnicy ).

Froza 2 vs. GT5 Prologue ( 7 miesięcy różnicy ).

Natomiast prologa z F3 nie ma co porównywać, podobna sytuacja będzie z F3 vs GT5 gdzie różnica w pierwszym przypadku będzie wynosiła ponad półtora roku, a w drugim trochę ponad rok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...