Skocz do zawartości
Arnie

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Szukajka nie znalazła, a więc zaproponuję Undercover: operation Wintersun. Gra dodana trzy lata temu do CDA, więc pewnie wielu forumowiczów ją zna. Przeszedłem dosłownie parę godzin temu (chciałem zagrać dużo wcześniej, lecz coś się gryzło z systemem - co chwila wywalanie do pulpitu) i chciałbym o niej porozmawiać :happy: .

@up popieram temat o OP:RR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spriggs, akurat z Assassins Creedem jest tak, że każda część ma swój osobny temat i w sumie nie widzą powodu, dla którego tradycja miała być przerwana ;) Poza tym zobacz ile każdy z tych tematów wygenerował postów. Trzymanie ich w jednym byłoby nieekonomiczne... ode mnie drugi głos na Assassin's Creed: Revelations. IMO coś jest na rzeczy i niedługo dowiemy się więcej ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasin's Creed to niezwykłe płodny temat, zatem wątek o 'Revelations' uznaję jako konieczność. Mamy wątek o 1, 2 i Brotherhoodzie, zatem kontynuujmy tradycję i dajmy też miejsce nowej odsłonie. Teasery wywołują lawinę komentarzy pod newsem, a nie ukrywam, że wolałbym dyskusję na ten temat na forum, bo częściej tu zaglądam i mam wszystko ładnie zebrane :-)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jest zapotrzebowanie na dzielenie CoDa... Aż takie różnice niby?

Nie ma potrzeby - szczególnie BO udanie naśladuje przymioty CoD'ów od IW. Po drugie temat: CoD Seria istnieje od zawsze i tam pisane są posty. Z Assasinem niestety tak nie było i trzeba się rozmieniać teraz na drobne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspomniał o Section 8 Prejudice ? Popieram temat dla tej gry, zwłaszcza że ostatnio odblokowano tryb assault. Widać że ta gra ma potencjał, więc sam skuszę się na nią. :)

EDIT:

Popieram również temat dla Operation Flashpoint Red River.

Edytowano przez Spriggs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o temat o grze Terraria

Czy kiedyś było tak że można samemu napisać temat a potem moderator go mógł potwierdzić lub odrzucić? Myślałem że tak jest, ale teraz niemogę tego znaleść w regulaminie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...