Jump to content

ToxicNomad

Forumowicze
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About ToxicNomad

 • Rank
  Krasnolud
 • Birthday 03/14/1990

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array
 1. Wszystkiego najlepszego!

 2. Witam po dłuższej przerwie. Kajam się, gdyż nie odpisywałem na pw, a kartę miałem poprawić i wysłać już dawno, ale miałem naprawdę nieprawdopodobny ciąg wydarzeń, przeważnie dość niekorzystnych dla mnie. Teraz już mam trochę wolnego czasu i uwagi, więc zabiorę się za kartę niezwłocznie
 3. Chodzi Ci o prędkość internetu? To zapraszamy do akademików i na kampus PWR :P

 4. Właśnie twoja sygnaturka mnie zdemotywowała :]

 5. Dlatego mam Eddiego w avku^^

 6. Co do Avatara - Iron Maiden rządzi :) !

 7. Taaaaak, a ostatnio w rankingu ilości napraw gwarancyjnych drugie było HP(zaraz po Acerze), z wynikiem ponad 20% zwrotów. A lenovo było bodajże czwarte, o ile pamiętam, więc coś kolego kręcisz
 8. Też nie odwidziała mi się rozgrywka. Czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie. Kartę też sam sprawdzę w najbliższym czasie.
 9. ToxicNomad

  Szkoła III

  Patrz, a mój starszy brat, student matematyki i informatyki, co jakiś czas dla przyjemności sięga po "Trylogię" Sienkiewicza i "Quo Vadis" właśnie. I tak jest zajęty czytaniem, że dopiero mocne szarpnięcie za ramię lub krzyknięcie odrywa go do książki A przeczytanie tych wszystkich książek zajmuje mu średnio 3 dni. I nie jest on jakimś niespełnionym humanistą(chodzi o to "nowe" znaczenie tego pojęcia, nie to renesansowe), ale człowiekiem ze ścisłym umysłem.
 10. ToxicNomad

  Szkoła III

  Dlatego, że w gimnazjum była za prosta, to jest dla ciebie teraz trudna. Ja miałem wymagającą nauczycielkę fizyki w gimnazjum i na tej wiedzy zdawałem maturę, bo w liceum niczego się praktycznie nie nauczyłem. Dla mnie to żadna nauczycielka, skoro stawia oceny za nic. Jak pójdziesz na studia zmądrzejesz i zobaczysz, że takie olewanie przedmiotów się mści. Bardzo brutalnie się mści. Na podstawach elektrotechniki mam mieć kolokwium, z czterema zadaniami punktowanymi albo jeden albo zero, i na tróję(czyli żeby zdać) trzeba mieć 50%. A te zadania to wcale nie test wyboru. W poprzednim roku u mojego ćwiczeniowca z dwóch grup(bite 70 osóB) tylko 6 zdało w pierwszym terminie. To coś co masz w liceum, można nazwać podstawami matematyki. To są bardzo proste rzeczy. Zajrzyj do zadań akademickich to zobaczysz, że masz lajcik z matmą. A nie wyobrażam sobie, jak mając gotowe wzory z objaśnieniami nie napisać matury z matematyki na 30%. Po prostu dla mnie to jest nie do pojęcia. A co do lektur, to poczytaj parę postów wyżej, jak mają koledzy na kierunkach humanistycznych. Przy tonie książek akademickich dojdziesz do wniosku, że "Quo Vadis" to całkiem przyjemna lektura.
 11. ToxicNomad

  Szkoła III

  @Ezio To powiedz rodzicom, a oni niech pójdą do wychowawcy, a jak nie poskutkuje to do dyrekcji. Swoją drogą, moja wychowawczyni w liceum była gorsza... Nawet dyrekcja miała dość jej paranoi, ale jest jakiś przepis chroniący osoby w wieku przedemerytalnym i nie mogli jej nic zrobić. Nie dość, że na fizyce w liceum nie nauczyłem się praktycznie niczego, to jeszcze moja klasa miała najgorszą średnią z zachowania w szkole pomimo tego, że w innych ludzie pojawiali się na jednej lekcji w tygodniu, a u nas zawsze było ponad 70% frekwencji EDIT: A tak w ogóle, to dlaczego chce wam wystawiać oceny na początku listopada? Coś mi tu nie gra... Jak to pierwsze półrocze, to nie tracisz szans na pasek, bo tekst, że ocenę z zachowania można podnieść tylko o 1 w stosunku do tej z półrocza, jest czystą fikcją mającą na celu straszenie uczniów. A oceny z zachowania są ustalane na radzie pedagogicznej o ile mi wiadomo, więc jeśli jesteś dobrym uczniem, to ktoś z nauczycieli bądź dyrekcji może się nie zgodzić z twoim wychowawcą i pytać o powód takiej a nie innej oceny.
 12. ToxicNomad

  Szkoła III

  @UP: Dlaczego nie będziesz miał szans? Na kierunki inżynierskie idą ludzie bez matury z matematyki! i jakoś sobie radzą... A obliczenia z fizyki na studiach inżynierskich to głównie czyste szaleństwa matematyczne ;P Tylko tak jak napisał Qbuś, z podjęciem decyzji wstrzmaj się do wgryzienia się w "ciekawsze"(czyli bardziej skomplikowane wg definicji mojego nauczyciela z liceum) działy, na przykład wielomiany.
 13. ToxicNomad

  Szkoła III

  @UP: Niech mnie, to jeszcze można znaleźć ludzi, którzy lubią matematykę A może warto pomyśleć nad jakimś kierunkiem inżynierskim, który nie jest czystą matematyką, ale zawiera jej naprawdę dużo? Jeśli w miarę dobrze się rozumiesz z fizyką, to takie kierunki jak automatyka i robotyka, i informatyka stosowana zawierają naprawdę dużo matematyki.
 14. Witam. Dzisiaj wchodzę sobie na pocztę a tam mail z adresu robot@cdaction.pl z serialem do gry Champions Online. Jako, że tejże nie posiadam, ani nie zwracałem się do nikogo z prośbą o takowy, chciałbym zapytać o co chodzi, czy to jakiś błąd skryptu forum? I ten serial to mam gdzieś odesłać? @down: dzięki za wyjaśnienie...
 15. ToxicNomad

  Szkoła III

  @UP: Jakie wkuwanie wzorów?? Wszystkie jak byk w tablicach spisane, czasami nawet z pełnymi opisami definicji i rysunkami. No nie wiem, mając gotowe wzory pod nosem, to niezdanie matury chyba jest moim zdaniem niemożliwe. Podstawić dane i wybrać wzór to nie taka sztuka jak się wydaje.
×
×
 • Create New...