Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Nie masz się co martwić :)

Jak ja często próbuje wbić na forum to te komunikaty często się pojawiają. Jeszcze może to być spowodowane zbyt dużą ilością użytkowników na forum. Np. gdy są przecieki to na forum praktycznie nie można wejść, tyle osób jest zalogowanych *_____*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrypt IPB w trakcie przecieków zawsze się tak sypał. Na PHPBB forum supało się znacznie częściej (czasem była naprawdę masakra), więc teraz mnie to denerwuje, ale zaciskam zęby i tyle. Wyobraź sobie, że na poprzednim skrypcie przy ok 150 przeglądających forum osobach wywalało w kosmos. Teraz ta tolerancja jest o wiele większa, ale to i tak za dużo, żeby działało płynnie. Na szczęście Przecieki są raz w miesiącu :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost pisał, że przejdziemy na nowszą wersję skryptu, gdy będą pod nią dostępne wszystkie modyfikacje jakie są na aktualnym skrypcie. A kiedy? To już pytanie do Ghosta.

EDIT: Nie mogę znaleźć linka, ale jestem pewien, że Ghost o tym pisał gdzieś tutaj w "O forum".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, zapewne wyjdę na totalnego idiotę, który nie może sobie poradzić z tak banalnym problemem, ale trudno. Otóż do tej pory zawsze, gdy otwierałem własny profil ramkę z listą gości widziałem "normalnie". A od jakiś 2 tygodni pojawia mi się ona za ekranem, tj. muszę przewijać stronę w bok, co jest wybitnie irytujące. Oto screen ukazujący w czym rzecz:

http://img268.imageshack.us/img268/6375/61876328.jpg

Co ciekawe, gdy przeglądam cudze profile ramka gości spokojnie mieści się na ekranie. Znowu screen (mam nadzieję, że sUk sie nie pogniewa ;])

http://img180.imageshack.us/img180/306/oo2.jpg

Co mam zrobić, żeby ramka gości nie wyłaziła mi za ekran? Bo przewijanie w bok to katorga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...