Skocz do zawartości

Problemy z forum


wies.niak

Polecane posty

Witam , Chciałem załączyć plik do posta i nie mogę , z pewnością nie jest większy niż 4,41 MB pojawia się komunikat ''nie masz uprawnień do wgrania tego pliku" obojętnie czy format Docx czy jpg ...

Co czynić?

Prawdopodobnie już wcześniej w posty wrzucałeś jakieś pliki i masz za mało dostępnego miejsca.

Mam pytanie: dlaczego na forum Actionum muszę wbijać za drugim razem? Teraz się trochę zmieniło, że nie załadowuje mi żadnych działów, tylko: zaloguj się/zarejestruj się. Co się dzieje?

Też tak mam. Jak się nie mylę, to kolejny skryptowy babol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest powód zniknięcia odnośników do YT na moim profilu? Coś się w bbcode zmieniło czy jak? biggrin_prosty.gif A jak ze dwa tygodnie wcześniej patrzyłem, to jeszcze były... Użyłem tagów [.url=xxx][/url.] (bez kropek ofc).

Edytowano przez Lewis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pogratulować kolejnej, "świetnej" reklamy - w przypadku włączonego adblocka jest widoczne tylko szare tło. Z kolei bez adblocka za każdym razem muszę wyłączać reklamę Halo 4. Mam wrażenie, że to działanie celowe, żeby nie można było ominąć reklamy przy pomocy adblocka i trzeba było się męczyć z wyłączaniem Halo 4 cały czas. Trochę mnie dziwi, że najgorsze reklamy, pod względem sposobu prezentacji, widziałem właśnie na Forum Actionum. Już ekran z krzyżykiem w rogu byłby mniej irytujący.

Chyba będę omijał forum przez jakiś czas, dopóki ta reklama nie zniknie.

Edytowano przez Holy.Death
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, wyłączcie lub zmieńcie tę reklamę. Nie wiem, co weszło na forumowy afisz od północy, ale na litość, zabierzcie ją. Na wersji mobilnej całkowicie zasłania ona forum, tak samo pod Operą Mini/Mobile. Jedynym sposobem na przeglądanie FA jest formatowanie stron oferowane przez Google, ale to oznacza brak javascriptu i brak możliwości zalogowania się i odpisywania w tematach. Żeby napisać tego posta musiałem udać się do kumpla po prośbie, a to jest bardzo niewygodne.

Have mercy.

Please.

Edit: Ghostowi dzięki, wrócił Dawnguard.

Edytowano przez Sedinus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy w stylu tej ostatniej z Halo 4 bardzo przeszkadzają. Nie dość, że trzeba wyłączyć AdBlocka, to przy włączonych np. pięciu kartach musimy przeklikiwać każdą z osobna...

Tła reklamowe są o niebo lepsze - spełniają swój cel i jednocześnie nie przeszkadzają w normalnym użytkowaniu strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianach na forum, które zaszły ostatnio nie mogę edytować swojej sygnatury, a mianowicie pojawia się błąd:

"mySQL query error: SELECT pp_member_id FROM ibf_profile_portal WHERE pp_member_id=132759"

Czy ktoś wie może co da się w tym przypadku zrobić i czy w ogóle można coś zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze stroną "o mnie" o tuż drugi raz mi zniknęła jej zawartość.chytry.gif Za pierwszym razem myślałem, że to mój błąd, więc nie pisałem, dzisiaj znowu mi zniknęła. Ktoś mnie może oświecić co jest granę? Bo podobny błąd miało też parę innych osób, więc to nie moja winna.chytry.gif

A póki co biorę się za tworzenie strony po raz kolejny, od początku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się stało:

Chcę wejść na forum, a tu nagle wszystko jakoś zmniejszone. Używam Chroma- literki są bardzo małe i trudno przegląda się forum.

Jest jakiś sposób, aby forum było wyświetlane w normalnej formie

Tu jest zdjęcie:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8cd8c20cd38794f0.html

Dzięki za pomoc

Edytowano przez gr22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej nie wiem czy te pytanie padło bo nie mam czasu czytać wszystkiego ale mam problemy z sygnaturą... Nie mogę jej wstawić ktoś pomoże? Dodam że znam "sztuczki" typu img Link /img no i to nie działa...sad_prosty.gif

Edytowano przez HEKKATEN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zmianą sygnatury. Wyskakuje taki sam błąd jak użytkownikowi KewL, czyli "mySQL query error: SELECT pp_member_id FROM ibf_profile_portal WHERE pp_member_id=132759" gdy chce zmienić sygnature. Można to jakoś naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupi błąd, ale należy o nim wspomnieć. Wczoraj pisałem w Wordzie odpis do sesji, następnie wkleiłem tekst w pole pisania posta. Wykasowałem myślniki i napisałem je ponownie, aby nie ujrzeć znaku "?". Nie zauważyłem jednak, że skrypt sam zmienił mi słowo "ci" na "Ci". Sprawdziłem, w Wordzie - tam użyłem małej litery. Ten sam problem dotyczy słowa "Ciebie". Potem wychodzą głupie zdania typu: "Idąc drogą zobaczyłem jak Ci wandale niszczą znak." - wcześniej nie zauważyłem tego problemu.

EDIT: Na Chromie błąd występuje, na IE już nie.

Edytowano przez DoxtraduS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z forum i nowym IE 10. Problem występuje zarówno pod Windowsem 7 z IE 10, jak i w Windows 8 z IE 10 (obecnie na nim "siedzę"). Chodzi o to, że podczas pisania "post-a", lub nowego tematu nie działa klawisz "Enter" odpowiedzialny za "zjechanie" z pisaniem jedną linię w dół. Na innych przeglądarkach ten problem nie występuje (również na IE9 go nie ma). Proszę o zrobienie czegoś z tym "fantem" bo dla jednej strony nie mam zamiaru instalować innej przeglądarki (używam IE). Pozdrawiam.

Edytowano przez TitoBandito
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być nadgorliwy, ale przypominam o ciągle nierozwiązanym problemie zmiany sygnatury. Jako że jest w miarę poważny i powszechny po raz kolejny proszę, aby coś z tym zrobiono.

EDIT: Wuwu - próbuję wstawić sygnę ważącą 30 KB. To chyba nie jest dużo...

Edytowano przez PLDan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na to pewien sposób. Jeżeli teraz masz sygnaturę, która "trochę" waży, to spróbuj ją wykasować, zapisz zmiany i wstaw inną, lżejszą.

Zobaczysz, że się uda :trollface: .

[DOPISEK]

Opierając się na swoim przykładzie, to gdy "odchudziłem" sygnaturę, to dziwnym trafem dało radę ją zapisać. Serio.

Edytowano przez Wuwu1978
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...