Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

W moim przypadku zmiany zapisywały się ze 3 min. Ktoś wywnioskował jakiś czas temu, że im cięższa sygna (albo mająca więcej elementów), tym większe problemy z wprowadzeniem w niej zmian.

Najdłużej czekałem 10 minut, później wyskoczył błąd. A wnioskowanie błędne, bo próbuję zmienić na taką sygnę z trzema grafikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś zgłaszał, że PMki się walą i lubią się nie wysłać, zjadając całą treść (a jak nie, to uprzejmie donoszę), ale ja dodam, że 27-go dostałem PMkę i nie wyskoczył mi żaden komunikat (a oznaczenia przy ikonce na górze jakoś nie zauważyłem, ale to inna sprawa)...

[EDIT]

Chyba opcja pop-upu powiadomienia się sama z siebie odhaczyła, bo ja na pewno nic nie zmieniałem...

Edytowano przez Accoun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się podziała opcja zablokowania użykownika? Jeśli dobrze pamiętam, to na poprzedniej skórce mieliśmy taką możliwość - ukrywało to wtedy posty i uniemożliwiało danej osobie jakąkolwiek komunikację z nami. Pytam się, bo mam jednego takiego typa, którego inteligencja mnie po prostu poraża i chciałbym go już nie widzieć na oczy, a przynajmniej tego, co wypisuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, spasiba, tawariszcz Adminowicz. Już się odciąłem od denerwującego elementu.

Edit: o, to ludzi "na wyższym szczeblu" nie można nagradzać plusami? Szkoda trochę, ale wyobrażam sobie minusową krucjatę przeciwko niektórym modom, gdyby można było je wystawiać. Więc jest okej.

Wyobrażasz sobie ten hejt jakbym wszystkim zielonym poustawiał reputację na 10k i żadne minusowanie nie mogłoby tego zepsuć? :P

[wies.niak]

Edytowano przez wies.niak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, nowa reklama! A jaka radość z tego, że znów przesłania ona całą górną część strony. I blogi. I pewnie jeszcze coś więcej. Jakimś sposobem udało mi się wejść w ten temat bo widoczne były przyciski z numerami stron. Panowie modzi, czy nasze żale rzeczywiście docierają do ludzi z Interii, czy jednak jesteśmy zbyt mało dosadni mówiąc, że stoi za tym jakiś niekompetenty webmajster, który kleci te kody chyba dopiero po kilku głębszych żeby nabrać odpowiedniego natchnienia?

I nie mówcie mi proszę o adblokach. Ja na serio nie mogę na tym kompie nic instalować. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webmaster nic nie ma do reklam. Jest na stronie wstawiony blok kodu, który zaciąga reklamy z interii, a co interia wrzuci do wyświetlenia, to my widzimy.

Nasze możliwości kontaktu kończą się na Ghoscie, który przepycha informacje dalej. Jeśli jest jakaś złośliwa reklama, to my mu o tym wspominamy (choć sam zapewne też je zauważa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ktoś te reklamy robi! I albo to one są robione źle i rozwalają forum, albo to skrypt samego forum wymaga dopracowania bo przez niego reklamy się rozjeżdżają, zasłaniają wątki i przyciski. Ile razy już tak było? Jak na moje oko jest to problem, który powinno się rozwiązać w tempie priorytetowym bo w wielu przypadkach uniemożliwia korzystanie z forum. Ja na ten przykład chciałem dziś wrzucić wpis na blogu, nie wrzucę, bo nawet nie mogę się do nich dostać. Reklama nie ma nawet przycisku, który pozwoliłby ją zamknąć. Jak tak dalej pójdzie to forum zniknie całkowicie, bo zasłoni je kolorowa, migająca galeria reklam. Nie wiem tylko, czy ktoś będzie tu wtedy zaglądał.

Nie chciałbym oczywiście żeby to moje narzekanie zostało odebrane jako atak na tutejszą moderację i administrację, bo wiem, że sami macie bardzo ograniczony wpływ na to jak wygląda strona. Po prostu już mnie to wkurza i zwyczajnie nie mogę się nadziwić, że takie sytuacje wciąż jeszcze się zdarzają. Po tylu wpadkach!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie mówcie mi proszę o adblokach. Ja na serio nie mogę na tym kompie nic instalować. wink_prosty.gif

A przeglądać CDA to już możesz? ;)

Tylko, że ktoś te reklamy robi! I albo to one są robione źle i rozwalają forum, albo to skrypt samego forum wymaga dopracowania bo przez niego reklamy się rozjeżdżają, zasłaniają wątki i przyciski.

Podejrzewam że grafik, który robi reklamy, dostaje materiały i rozdziałkę, nie wie nic na temat tego, jak to będzie wyglądać.

Mnie nic nie zasłania niczego, na żadnym kompie, więc trudno mi się ustosunkować do sprawy. Wiem za to, w jakim trybie pracują graficy i webmasterzy, więc jestem pełen cierpliwości i zrozumienia dla problemów typu obrazek X rozjeżdża się z tabelką Y, choć w CSS stoi inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeglądać CDA to już możesz?

Między innymi po to z tego kompa korzystam. ;)

Podejrzewam że grafik, który robi reklamy, dostaje materiały i rozdziałkę, nie wie nic na temat tego, jak to będzie wyglądać.

Mnie nic nie zasłania niczego, na żadnym kompie, więc trudno mi się ustosunkować do sprawy. Wiem za to, w jakim trybie pracują graficy i webmasterzy, więc jestem pełen cierpliwości i zrozumienia dla problemów typu obrazek X rozjeżdża się z tabelką Y, choć w CSS stoi inaczej.

Zapewne jest to prawda, pamiętam jeszcze jak robiłem sobie nagłówek na bloga i musiałem go ręcznie dopasowywać do ramki, bo akurat to jedno jedyne pole nie uwzględniało automatycznego skalowania obrazków. Ciężko jest mi się jednak pogodzić z tym, że każda kolejna reklama jaka ląduje na CD-A jest kolejnym ciężkim failem, który tylko utrudnia człowiekowi życie. Można by pomyśleć, że trzeba uczyć się na błędach, ale coś tu wyraźnie w tej filozofii nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, a myślałem, że to tylko ja mam z tym problem. Forum co prawda nie jest rozciągnięte ani w trybie pionowym, ani w poziomym, jednak reklama przesłania wszystkie górne panale oraz połowę pierwszego posta na danej stronie w temacie. Na Operze Mini jest nieruchoma i nie idzie jej zamknąć. Myślałem, że to przez fakt napisania OM w Javie, ale okazało się, że Opera Mobile napisana w C++ wcale nie radzi sobie lepiej - ba, telefon koszmarnie tnie, kiedy reklama się załaduje. Jedynym sposobem jest czekać jak snajper aż forum się wczyta i w odpowiednim momencie wcisnąć stop, by uniemożliwić pojawienie się reklamy, co jest kapkę frustrujące, jak ma się otwarte kilka kart. Przeglądarka systemowa jakoś sobie z tym radzi, ale bądźmy szczerzy - kto używa domyślnej przeglądarki na Symbianie?

O, tak to wygląda:

zs2W3.jpg

LTU0o.jpg

Aleś rozciągnął posta tymi obrazkami... Miej litość następnym razem :] - Stillborn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien mały problem, dlaczego przestało mi działać na forum sprawdzanie pisowni? używam Firefoxa, a z innymi stronami nie mam tego problemu.

Dziękuje

EDYTUJE

Problem rozwiązany cofam posta wyżej, okazało się że była jedna rzecz odznaczona w opcjach Firefoxa :)

Edytowano przez GutekHolubek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po problemach z bazą forum, jakie to mi komunikaty wyskakiwały znikł mi pasek edycji tekstu. Czy jest to problem natury technicznej, czy mi się po prostu jakoś wyłączył i czy ktoś wie, jak go włączyć?

Przejściowy błąd, jak widać, bo już mi wszystko działa, jak należy.

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas nad podsumowanie.

Byłem bardzo sceptyczny wobec nowego forum. Lecz po początkowej głupawce, uznałem, że nie jest źle.

Jednak - choć obiecywano - że ma to poprawić skrypt, a przez to ogólne użytkowanie, nic takiego nie zauważyłem - forum jak muliło tak muli...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...