Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Ciemne forum - zmień sobie skórkę na Ip Board Pro. Będziesz miał biało jak na ślubie :]

A z tym bajzlem to igrasz z ogniem... my tu się dwoimy i troimy żeby był porządek, a tu taka niewdzięczność! /me płacze! :P

// /slap Nargh. Nie podkradaj mi /me! x] - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie napisać- mam problem bo jako zdjęcie (w profilu) mam animowany obrazek ale jak chce go ustawic jak avatar to wchodzi bez animacji. Oczywiście jest w formacie .gif, pewnie jakiś problem z forum albo coś robie źle, z góry dzięki za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Lordzie, przepraszam, jeśli uraziłem. Ale zdania nie zmienię. Ja po prostu po tych wszystkich zmianach na stronie nie mogę się w niczym połapać. Strasznie dużo tego wszystkiego! Co za dużo, to niezdrowo. :wink:

Ostatnio pisałem coś w temacie Bloodrayne 2. A teraz nie moge go znależć. :blink:

Zmiana skórki na inną? Jak, gdzie? Ja awatara swojego nie widzę nawet, a co dopiero zmieniac skórki. :sick:

Ale z tym bajzlem faktycznie przegiąłem. Ostatnio zmieniono wszystko na stronie Totalwar. Oczywiście na grobowo. Tam to jest dopiero b... hm, no takie coś na B. Oni nawet zrobili sondaż na temat zmian na stronie. Wypadł tragicznie. Na niekorzyść nowej szaty graficznej. Ciekawe, jaki tu by był wynik. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj, faktycznie - stała się jasność. Dzięki Ci Lordzie. :brawa: Nawet awatara udało mi się zmienić. Poprzedni chyba był za duży.

Swoje posty też znalazłem. Choć tematów i tak cosik nie znajduję. Wszystkie wątki sprzed kilku miesięcy są na stronie, czy zostały usunięte w trakcie remontu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie napisać- mam problem bo jako zdjęcie (w profilu) mam animowany obrazek ale jak chce go ustawic jak avatar to wchodzi bez animacji. Oczywiście jest w formacie .gif, pewnie jakiś problem z forum albo coś robie źle, z góry dzięki za odpowiedź

potrafi mi ktoś pomoc ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś wszedłem na forum i co widzę?

IPS Driver Error

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here

Od czego takie coś może być ?

I to tylko dziś się zrobiło. Wczoraj wieczorkiem normalnie działało ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPS czasem się przydarza. Nie wiem, od czego to zależy, ale jest na tyle mało uciążliwe, że trzeba się chyba po prostu przyzwyczaić. Uwierz, kiedyś forum wyczyniało takie hocki klocki, że ten IPS to przy nich pryszcz. Najczęściej pojawia się przy przeciekach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyłam wiadomość do użytkownika speedball2 z prośbą o cd key nie mogę jej wysłać ponieważ

Wystąpiły następujące błędy

Nie ma takiego użytkownika - proszę sprawdzić nazwę i spróbować ponownie.

Prywatna wiadomość NIE została wysłana

Użyj linka - Ghost

http://forum.cdaction.pl/index.php?act=Msg...4&MID=66001

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny miesiac i kolejny newsletter. Czy nie da sie zrobic niczego, zeby go jednak nie otrzymywac? Nie zrozumcie mnie zle. To bardzo milo, ze spambot o mnie pamieta, ale jednak majac mozliwosc wyboru, wole go nie dostawac.

A nikt inny nie zglaszal takiego samego problemu? Odhaczanie tej opcji nie pomaga, wiec moze jest jakas inna droga... Moze "ficzynie" da rade usunac moj adres z listy czy cos?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam opcję odhaczoną (albo zaznaczoną nie pamiętam jak to tam było), żeby mi ten spam nie przychodził i wszystko działa jak należy. Sprobuj pokombinować. Pozaznaczać, poodznaczać, wylogować, zalogować i znowu odznaczyć. Wyczyścić cache przeglądarki. Może to coś pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny miesiac i kolejny newsletter. Czy nie da sie zrobic niczego, zeby go jednak nie otrzymywac? Nie zrozumcie mnie zle. To bardzo milo, ze spambot o mnie pamieta, ale jednak majac mozliwosc wyboru, wole go nie dostawac.

A nikt inny nie zglaszal takiego samego problemu? Odhaczanie tej opcji nie pomaga, wiec moze jest jakas inna droga... Moze "ficzynie" da rade usunac moj adres z listy czy cos?

Z tego co widzę masz wyłączone wysyłanie newslettera. Nie zakładałeś może na forum konta na innego maila? Nie masz może jakiegoś konta mailowego z forwardowaniem postów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pragnę zgłosić mały problem z forum:

Gdy z głównej strony CDA (www.cdaction.pl) po przez kliknięcie przycisku FORUM próbuję się dostać na forum zaczyna ładować się strona: http://forum.cdaction.pl i po chwili przestaje z komunikatem: "Precatching is unavailable" . Na forum mogłem się tylko dostać dzięki temu że na końcu adresu, jaki pozostaje w pasku przeglądarki, dopisałem: "/index.php". Ostatni raz bez problemu na forum (w zwykły sposób ze strony www) dostałem się na forum wczoraj. Wygląda to na problem z cache-owaniem strony i odświeżaniem cache przy ponownym połączeniu lub jakimiś ciasteczkami (lecz ręki sobie uciąć nie dam - nie sprawdzałem dokładnie). Jeśli macie tam kogoś od sprawdzania takich problemów - to przyjrzyjcie się temu problemowi.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...