Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Często zdarza mi się, że gdy wbijam na waszą stronę, to ten mały fragmencik strony, poświęcony loginowi i haśle się nie wczytuje. A gdy" kiedyś tam " się wczyta i staram się tak zalogować to wyskakuje mi " Logowanie się nie powiodło " . Klikam na zakładkę FORUM ( często zdarza mi się wyświetlić archiwum newsów ) i tam się dopiero loguję . Co mam nie tak ? :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać o tym dawno temu, ale nie napisałem, więc napiszę to teraz :tongue:

Czasami mam problem z funkcją "idź do pierwszego nieprzeczytanego posta (postu?)".

Właściwie problemy:

1. W topicu "Szkoła" - przeczytałem wszystkie posty ze stron od ("parę" wcześniejszych również) 174 do 182.

Dzisiaj chciałem przeczytać posty od ostatniego nieprzeczytanego i przekierowało mnie na stronę 174 :wacko:

Mimo że po wcześniejszym przeczytaniu wszystkich postów poinformowano mnie, iż "Brak nowych (postów)".

Nie da się ukryć, że nie jest to pierwszy raz - wcześniej też ta funkcja szwankowała mimo zapewnień, że wszystko przeczytałem...

2. Rzecz dzieje się w "O CD-Action"...

Mam otwartą stronę działu, gdzie tylko w paru wątkach mam nieprzeczytane posty...

Odświeżam stronę i nagle znajdują się kolejne topici z "nieprzeczytanymi" postami, które de facto przeczytałem przed chwilą...

Sytuacja powtarza się wielokrotnie (na przykład parę dni później), a ja osiągam apogeum wnerwienia :wacko:

Niby nieistotne szczegóły, ale denerwują strasznie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kiedy chcę dodać postać w "dziale w którym pytamy o tytuł/nazwę gry" wyskakuje komunikat,że nie mam wystarczających uprawnień

@wies.niak

faktycznie,sorka

Edytowano przez rip1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak (color=red)(/color)*

Normalny biały mam... Braknie mi go gdy sam używam, lub np. tam gdzie wpisujecie użytkowników łamiących regulamin, a przeca robicie to właśnie tym kolorem (używam stylu ghoztcraft) :smile:

Inne działają. Np. tam gdzie dopisałeś uwagę do mojego postu (Pytania do Marka Lenca) zielony jest normalnie.

* Wiadomo, że zamiast () jest []

PS O, dobry przykład mam... Tekst w mojej sygnaturce (ten o grafice) wyświetla mi się na biało (choć ustawiony jest na czerwono), a ten w twojej już normalnie, na zielono.

Wczoraj wszystko jeszcze było normalnie.

Edytowano przez Dogmeat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Opery... Sprawdziłem właśnie MF'a i tam jest wszystko normalnie.

Na innych stronach wszystko działa, logo CDA jest normalnie czerwone.

Tekst, który napisałeś nie jest czerwony w ogóle. Nie grzebałem nic, ani nic nie doinstalowywałem do Opery.

Poza tym tam gdzie na głównej stronie forum są wymienieni aktywni użytkownicy nie wyświetla się żaden kolor (tzn Smuggler winien być na czerwono, ty na niebiesko, a Kagex na zielono), a jedynie użytkownicy z rangą są pogrubieni.

Wina przeglądarki...?

Edytowano przez Dogmeat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam wspomniałeś, na MF (Mozilla Firefox?) wszystko śmiga, więc tak, to pewnie wina przeglądarki lub któregoś pluginu. Ew. Coś zepsułeś ;] Spróbuj reinstalacji i restartu komputera, to dwie podstawowe rzeczy które powinieneś wykonać po awarii :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawisz się grafiką. Dostarcz odpowiednich obrazków. Albo same symbolizujące pełne i puste forum z podkategoriami albo dodatkowo drugi zestaw dla forów, które nie mają podforów.

Wymaganie: mają pasować do stylu. Jak obrazki dostarczysz i będą fajne, to rozwiążemy problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...