Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

A po co ktoś miałby włamywać się na Twoje forumowe konto

Na moje może i nie, ale np. konta administratorów czy adminów ? Opti póblicznie przyznał, że ma 6 znaków. Przypuśćmy, że są to małe i duże litery + cyfry. Liczba kombinacji wynosi 57 * 10^10. Na forum z tego co zauważyłem nie ma zabezpieczenia przed atakami typu brute-force (chyba, że po jakiejś dużej liczbie prób), więc złamanie takiego hasła zajęłoby mojemu komputerowi od 1.5h do kilkunastu minut. A mając dostęp do konta moderatora można już trochę namieszać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnaturki nie masz ustawionej, natomiast jeśli chodzi o awatar, to podejrzewam, że pomyliłeś opcję ustawiania ze zdjęciem osobistym - to nie jest to samo. Albo próbowałeś załadować obrazek w niedopuszczalnym rozmiarze / złym formacie lub zbyt ciężki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy w dobrym dziale, myslalem nad nieprawidlowosciami na blogach, ale to chyba bylby jeszcze gorszy temat.

Ile wynosi limit obrazow otagowanych %7Boption%7D i czy daloby rade go zwiekszyc? Tak sie sklada ze mam wpis do opublikowania i raczej kazdy z obrazow sklada sie na calosc wpisu. Zawiera on 31 obrazow, jest to tutorial, wiec raczej nie daloby sie czesci wywalic, a formy z suchymi linkami url wolalbym uniknac.

Pozdrawiam.

chyba ze polaczylbym obrazy w jeden, mimo to prosze o odpowiedz.

Edytowano przez etotoja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@etotoja

Na forum jest limit, jeśli chodzi o wagę wrzucanych obrazków i nie ma możliwości jego zwiększenia. Lepiej jest skorzystać z ofert mnogiej liczby stron hostingowych i wlepić odpowiednie linki na swojego bloga (te z tagiem ). Ja od lat korzystam z ImageShack.us. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest limit, jeśli chodzi o wagę wrzucanych obrazków i nie ma możliwości jego zwiększenia. Lepiej jest skorzystać z ofert mnogiej liczby stron hostingowych i wlepić odpowiednie linki na swojego bloga (te z tagiem %7Boption%7D). Ja od lat korzystam z ImageShack.us. Polecam.

i o to wlasnie chodzi, wrzucam na hosting, po czym wklejam link miedzy tagi img. robie tak od lat, nie boj sie :D jednak chodzi mi o ilosc tagów img. gdyz problemy z tym przekazuje nast. komunikat:

Przepraszamy, ale umieściłeś większą niż można ilość grafik

dlatego pytam sie jaki jest limit ilosci grafik i czy ewentualnie moznaby go zwiekszyc.

tobie raczej chodzilo o zalaczniki, albo mnie nie zrozumiales :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do bloga.

Gdy pisze post na skórce infusion, to przy użyciu obrazków, lub zaawansowanych tagów np.

  • , "psuje" mi się widok posta. Standardowa czcionka zostaje zamieniona, nie ma przyjemnego niebieskiego tła. Pojawia się to zaraz po użyciu tych bbcodów. Jest na to jakieś rozwiązanie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy zmieniono design forum? Z jednej strony nieźle to wygląda z drugiej zauważyłem, że zostało ono lekko ściśnięte. Tak, jak przedtem zajmowało mi większość ekranu przy 100%(roździelczość 1680x1050) tak teraz jest troszeczkę na siłę ściśnięte. Nie wiem czy jeszcze są nad tym prowadzone prace, jednakże możnaby spokojnie rozszerzyć panel po lewej stronie(przynajmniej by ten prawy nie odstawał zbytnio, bo ten z lewej strony jest równiutko z tym u góry. To tylko taka moja mała sugestia(bo pojawiła mi się po lewej stronie znaczna ilość pustego miejsca).

Zauważyłem też, że edycja nie działa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj.

Zniknął jeden z motywów forum (ja siedziałem na Ghoztcraft2, a teraz nie mam takiej opcji), a reklama Samsunga i Euro RTV AGD wymusza zmniejszoną szerokość forum. Rozumiem, że FA potrzebuje reklam, bo z nimi w parze idą pieniążki, ale to nie jest fajne, kiedy ma to aż tak duży wpływ na wygląd/funkcjonalność forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z forum - skórka mi się z Ghoztcraft2 przestawiła na Ghoztcraft i wygląda na to, że nie da się tego "odkręcić" ;). A poważnie - wróci Ghoztcraft2? U mnie nie dość, że przy obecnym układzie marnuje się gdzieś 30% szerokości ekranu (po lewej pusta "kolumna", po prawej panel, który jest dla mnie przydatny, jak dla łysego grzebień), to wszystko jest jakoś tak nieestetycznie ściśnięte, najgorzej wygląda, jak wejdę w Opcje, w kolumnie po lewej ("Menu") wszystko się porozjeżdżało (nie każdy ma w laptopie Full HD :D), po środku zresztą też, jedynie ten panel po prawej z okładką aktualnego CDA wygląda prawidłowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...