Skocz do zawartości

Problemy z forum


wies.niak

Polecane posty

Dlaczego u mnie forum nie wygląda jak zawsze, tylko wypowiedzi są wyświetlane pojedynczo,w takiej dziwnej formie jak na niektórych portalach typu Onet? Raczej w ustawieniach nic nie namieszałem, bo dawno już do nich nie zaglądałem. Mam nadzieję, że to nie jest jakaś zmiana, bo bardzo ciężko korzysta się w ten sposób z forum.

http://i51.tinypic.com/11hqrrn.png

Zapoznaj się z zasadami umieszczania obrazków na forum.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Na jaką strefę czasową mam nastawić by godzina była kompatybilna z tym, co mam u siebie? Na przykład prze chwilą mam w Windowsie godzinę 16:04 a widzę napisany przez kogoś post o 16:42... Jestem z Polski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam ostatnio pewien dziwny problem. Otóż nie działają mi filmiki z youtube'a, które umieszczam na blogu. Nie mogę też oglądać filmików umieszczanych przez innych. Pytałem kilka osób i nikt nie miał podobnego problemu. Jeszcze rano pisałem notkę na blogu i wszystko było OK. Dopiero po południu przestało działać. Dziwnym zbiegiem okoliczności Holy w trakcie dnia aktualizował flasha, tylko nie wiem czy to jest prawdziwa przyczyna. W końcu nowy flash w teorii powinien działać lepiej niż starsza wersja. Filmiki na stronach youtube działają, nie funkcjonują jedynie odnośniki na forum. Co robić?

EDIT: Problem nieaktualny. Właśnie miało miejsce youtube miracle. Teraz wszystkie filmiki wyświetlają się na forum. Jakby ktoś za czarodziejską różdżką, zaraz po napisaniu posta w temacie o problemach, zdjął klątwę. Nic w tym czasie nie robiłem, więc być może aktualizacja nowego flasha trochę trwała.

Edytowano przez FaceDancer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Otóż nie mogę wrzucać linków z allegro na forum (wiem, że w dziale Targowisko jest to zakazane, ale problem dotyczy działu Sprzęt). Podczas próby wrzucenia linków na stronę wyświetla się taki komunikat.

http://imageshack.us/f/843/beztytuugfc.jpg/

Czym może to być spowodowane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może któryś z administratorów ostatnio wprowadził blokadę. W sumie, to dla mnie to nic dziwnego, bo te linki w Sprzęcie mi często ciśnienie podnosiły. Tyle razy, co pisaliśmy, żeby uważać na gotowce z Allegro, a ludzi nadal pytają się, czy taki a taki zestaw (tu link z Allegro) jest dobry, lub polecają zestawy, które więcej czasu spędzą w serwisie niż u nabywcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, zaszły jakieś zmiany na forum, czy to mam jakiś problem z przeglądarką? Otóż kiedy wchodzę w dowolny temat wyświetla mi się tylko pierwszy post, reszta jest w formie swoistych linków pod nagłówkiem "posty w tym temacie". Strasznie przeszkadza to w przeglądaniu forum. Wie ktoś o co chodzi?

@down - wielkie dzięki, znowu mogę bez przeszkód trollować :)

Edytowano przez Dives
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, ja od pewnego czasu (ok. miesiąca) mam problem z dodawaniem plików, cały czas max. wielkość pliku jaki mogę dodać wynosi 298 bajtów. Nie jest to tragedia, jednak że dla kogoś kto często zadaje zagadki w dziale Hardcore&Classic, to jednak troszkę upierdliwy problem. Czy można coś na to zaradzić ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Mam taki nietypowy problem, w sumie dwa problemy. Pewnie niektórzy uznają to za trochę idiotyczne, no ale trudno :tongue:.

A więc:

1.Dlaczego jak odwiedzę czyjś profil lub blog to się nie pojawia, że byłem tam "w tym i tym" dniu o "tej i o tej godzinie"? Albo jak przeglądam forum to prawie na samym dole każdej strony zawsze jest coś takiego, np.teraz:

1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (0 gości i 1 anonimowych użytkowników)

0 Użytkownicy:

Czyli mnie tak jakby nie ma teraz na tym forum, albo raczej jestem tylko jako anonimowy użytkownik. Ale czemu tak się dzieje? Jeszcze niedawno wszystko było ok i byłem widoczny, a teraz tak jakby nie istnieję.

2.Co tak właściwie oznacza ta ikonka obok nicka? Np, mamy tu zaraz nade mną pana o nicku tauri i zaraz obok jego nicka jest taka ikonka jakby gościa, ta ikonka jest szara. A zaraz nad panem tauri jest pan Stillborn i przy nim ta ikonka jest pomarańczowa. Co to oznacza? Ja dobrze pamiętam, że jeszcze nie dawno też miałem tą ikonkę pomarańczową a teraz jest szara.

No wiem, że to idiotyczne problemy, ale naprawdę chciałbym się dowiedzieć o co chodzi :wink:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyt 2.: W zależności od koloru: kolor szary obok nicku użytkownika oznacza, iż jest on niedostępny na forum. Pomarańczowy zaś kolor oznacza jego obecność online.

A więc dobrze myślałem co to oznacza, ale w taki razie czemu jestem niedostępny na forum skoro właśnie tu jestem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...