Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Mam takie pytanie: gdy jestem na swoim profilu i chcę kliknąć w buttony o mnie, posty itd. to one nie działają - w ogóle nie da się na nie kliknąć. Jedyne co mogę zrobić na profilu to zmienić sygnaturkę - nic innego nie działa. To samo mam gdy piszę posta to nie działają opcje pisania postów: pogrubienie, kursywa, podkreślenie, emotki itd. Znaczniki muszę sam wpisywać. Czy jest to problem z całym forum czy może moja Mozilla nawaliła ?

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ratujcie - dzisiaj rano włączam operkę, przeglądam tematy, posty wyświetlają się normalnie (tzn. wszystkie posty są "normalnie", widać wszystkie na danej stronie), przed chwilą uruchamiam ponownie, i co? I posty są na liście (KLIK). Uruchomiłem Chrome'a i tam posty są wyświetlane "normalnie". Czy jest jakiś sposób, żeby naprawić to w Operze i móc ponownie komfortowo przeglądać forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei już drugi dzień z rzędu nie mogę szukać nowych postów - zazwyczaj gdy otwierałem nowe odpowiedzi z maila to po przejrzeniu mogłem od razu zajrzeć w nowe posty i się wyświetlało. Teraz z bliżej nieokreślonego powodu wygląda to tak, jakby każde otwarcie nowej karty liczył chyba jako osobną wizytę, przez co lista nowych postów jest pusta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazali mi przyjść tu, więc...

Przeglądając w dyskusjach o historii starsze posty, przy próbie wejścia na 12/13 stronę, otrzymałem komunikat:

"Witryna{forum} zawiera treści z witryny www.ju-jitsu.cad.pl, która znana jest jako źródło złośliwego oprogramowania. Jeśli jej ufasz/niedawno odwiedzałeś, mogło dojść do włamania"

Używam Chrome'a.

EDIT: Mój błąd, sorry. Tu link do "kłopotliwego" tematu.

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...7012&st=200

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest ten post. Po prostu strona, której nazwę wymieniłeś jest w bazie Google, zawierającej szkodliwe strony, a w podlinkowanym poście jest obrazek z tej strony i stąd problem. To nie jest problem z forum, ale z ustawieniami przeglądarki lub filtrem szkodliwych stron dostarczanym przez Google.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzając ten temat natknąłem się na taki napis u góry strony:

Warning: reset() [function.reset]: Passed variable is not an array or object in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/sources/action_public/topics.php on line 1441

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/sources/action_public/topics.php on line 1443

Sprawdzałem w innych tematach archiwalnych - nie widać tam takiego czegoś :rolleyes: Jakby co to mogę wrzucić screena..

Czy coś jest nie tak z moim kompem/przeglądarką czy taki błąd (?) jest normalny i nie ma się czym przejmować? :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...