Skocz do zawartości

Propozycje zmian na Forum Actionum


wies.niak

Polecane posty

@ Reizen - czytałem twój post uważnie. Jednak musisz wziąć pod uwagę także to, że niektóre zmiany mogą nigdy nie zostać wprowadzone. Ja się na tym wszystkim nie znam, ale jeśli admin pisze, że coś jest "nierealizowalne" to należy to traktować dosłownie.

Pomysł jak pomysł, ale najważniejsze są techniczne możliwości jego wprowadzenia.

Tutaj masz słowniczek:

To ja przetłumaczę z admińskiego na nasze - jeśli coś jest:

- nie - pomysł się nie podoba, został omówiony i administracja (często plus moderatorzy) się nie zgadzają.

- raczej nie - pomysł wydaje się kiepski, ale czekamy na argumenty

- nie bo nie - decyzja Ghosta

- nierealizowalne - aktualny skrypt forum nie pozwala na zrealizowanie czegoś takiego bez gigantycznych nakładów pracy, na które nas nie stać, nawet jeśli sam pomysł jest dobry.

Raportowanie w komentarzach i na blogach należy właśnie do tej ostatniej kategorii i uwierz, że Ghost sporo nad tym siedział ;)

Oczywiście twoja propozycja została przyjęta do wiadomości i jeśli będą techniczne możliwości do tego - zostanie rozważona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reizen Więc powtórzę po raz kolejny. W najbliższej przyszłości nie przewidujemy robienia jakichś większych modyfikacji skryptu. Gdy takie zmiany będą możliwe, to wtedy możemy o tym porozmawiać, teraz to nie ma najmniejszego sensu. I tymi słowami kończymy ten wątek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zniknie ogłoszenie o nowym dziale "Porady Forumowe"? W końcu jest już b. długo i napewno wszyscy zauważyli juz pojawienie się tego działu. Nowi userzy myślą, że był tu od początku ;p, a starzy już go obczaili, więc ogłoszenie nie jest już potrzebne i w związku z tym można je usunąć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycję trochę z innej "kategorii". Zauważyłem to na pewnym forum i sądzę że tu też by się sprawdziło.

Może dodać by taki mechanizm, który przed wysłaniem posta, sprawdzałby czy się jakieś nie pojawiły podczas pisania? Takie coś się IMHo przydaję, podczas wielu dyskusji.

(oczywiście nie sądzę że mądrym pomysłem byłoby dołożenie tego do przecieków ;) )

EDIT:@DOWN - W sumie to nie pomyślałem ;) Dzięki :)

Edytowano przez JamesVoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kiedyś zastanawiałem się nad stworzeniem takiej bazy danych, ale brakło czasu i chęci. Jest temat na forum, w którym można znaleźć oceny interesujących nas gier-SPOILERY.

Spoilery, czyli zdradzenie tajemnicy. Jesli chcecie np. dowiedziec sie "a co dostala FIFA w najnowszym CDA" albo zdradzic "co dostala FIFA w najnowszym CDA" albo "jak sie konczy gra XXX" itd. to prosze takie informacje/pytania zamieszczac tutaj i TYLKO tutaj

Zanim zadasz pytanie użyj funkcji przeszukaj temat, która znajduje się pod ostatnim postem na stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Może komuś chciałoby się zrobić listę użytkowników w topicu Ankieta dla forumowiczów? Fajnie byłoby widzieć od razu, na kogo macie "teczkę" :) Przeszukiwanie tematu mozolna sprawa, wyszukiwanie nie zawsze się sprawdza (np. nie szukam nikogo konkretnego, a mając całą listę jest komfort i git fasola).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem, czy skorzystałoby z tego więcej niż 5 osób :P

-----------------

ale za to pomysł ze spisem ocen z magazynu CDA jest wg mnie bardzo dobry (koniec ze spamem w Spoilerach!) :). tyle, że do tego prawdopodobnie wymagana by była zgoda redakcji na takie coś. jeśli by się ją uzyskało, byłaby też dyskusja, czy ograniczyć się do samych ocen, czy wyszczególnić niektóre rzeczy (spis plusów i minusów, autor recenzji itd). i oczywiście byłoby przy tym mnóstwo roboty, najlepiej by było zaprząc do tego co najmniej kilka osób, przede wszystkim te, które mają najstarsze numery CDA. ale chętnie bym takie doś zobaczył, ewentualnie także pomógł w realizacji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To ja mam pewien pomysł. Jednego działu brakuje temu forum bardzo. Modyfikacje gier, można to nazwać jakoś ładniej ale naprawdę, ostatnio chciałem się coś zapytać odnośnie GTA: SA i gdzie takie pytanie zadać? Nie będę robił spamu przecierz w dziale Pomocna dłoń bo mi chodzi o pomoc kogoś kto już robił mody do tej gry. Powinno się szybko taki dział stworzyć, a jak nie dział to przynajmniej temat w jakimś miejscy, tylko że wtedy by znów był bałagan bo byśmy wszyscy pisali o innych grach w jednym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho za dużo z tym roboty. Poza tym, aż tak wiele ofert sprzedaży poza grami nie ma, by coś takiego w Targowisku tworzyć. Z resztą, możesz zawsze korzystać z forumowej wyszukiwarki.

No i najważniejsze - tematy znajdujące się na dalszych stronach są na ogół martwe. Myślę, że do góra trzeciej strony warto zaglądać, bo potem to różnie bywa, a nie ma co się w archeologa bawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie, czy istnieje możliwość wyświetlenia 50 tematów i postów na stronę. na razie limit to 40, z którego korzystam, bo dla mnie po prostu wygodniej jest, gdy widzę więcej na jednej stronie - nie trzeba co chwila przechodzić do poprzedniej / następnej strony :) jeśli jest to możliwe, to czy mógłbym prosić o zwiększenie tego limitu do 50? :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę to tutaj bo dotyczy to strony ogólnie.

Czy w newsach na stronie, obok nicku komentującego, nie mogła by się pojawić opcja. "Raportuj, usuń, edytuj" itp ? W sensie że raportuj innego, a edycje i usuń do dyspozycji użytkownika dla siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale to wszystko widać :)

Forum o porządnej tematyce, więc rangi tez chyba powinny jakoś lepiej wyglądać ? :)

Bez urazy, nie mówię, że są brzydkie, ale takie jakieś proste.

Zajmuję się grafiką w stopniu zaawansowanym, także mógłbym pomóc w razie czego, ale to i tak ode mnie nie zależy, to takie małe info tylko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum to przede wszystkim wymiana poglądów, myśli. Moim zdaniem nie ma sensu zbyt iść w kierunku jego "upiększania" tym bardziej jeśli chodzi o tak mały i w sumie nieistotny szczegół. Poza tym czy masz jakiś sensowny pomysł, czym to zastąpić? Ot, mamy coś w rodzaju "paska życia", który jest niewielki i nie rzuca się w oczy. Mamy tam wstawić wielkie obrazki, czy co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...