Skocz do zawartości

Propozycje zmian na Forum Actionum


wies.niak

Polecane posty

@Murezor - Trochę się wtrącę do dyskusji. Tu nie można dostać osta jako prezent na święta, lub bonus za brzydki avek(chyba że sprzeczny z regulaminem). A jeśli dostałeś za nic, lub niesłusznie? Napisz to w Uwagach do modków, lub do Ghosta/wies.niaka, jeśli masz rację to ost zostanie zdjęty i problemu nie ma, tylko wpis w logach że dostałeś niesłusznie osta i informacja że masz go zdjętego, bo został dany niesłusznie. Wiem co mówię, sam tak "wywalczyłem" cofnięcie osta, ponieważ był on niesłusznie postawiony, więc tu jest to możliwe, tylko trzeba mieć rację ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cóż, wśród kadry zawsze trafią się buce...

Mógłbyś łaskawie nie przesadzać?

Jak już pisałem - to tylko moja prywatna opinia. Rzuciłem nickiem? Nie? Więc w czym problem?

Nie ciągnę już tej dyskusji bo to naprawdę nie ma sensu (nie chcę robić sobie tutaj opinii jakiegoś wywrotowca). W końcu i tak się dostosuje ;)

W zasadzie w niczym. Ale rzuciłeś oskarżenie, nie poparłeś go żadnymi konkretami, a wręcz bronisz się od tego.

I po takim zachowaniu zyskałeś u mnie etykietkę mąciciela i człowieka, który tylko krytykować potrafi. I teraz cokolwiek napiszesz na rzecz zmian forum, będę to postrzegał jako:

"A to ten co tu przyszedł na forum powylewać żółć na moderatorów."

I w ten sposób nawet jeśli zaproponujesz coś fajnego, to będę podchodził do tego z baaaardzo dużą rezerwą.

Krótko mówiąc, tego typu tekstami tylko sam sobie szkodzisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była awaria jednego z serwerów i chwilę trwało zanim zapasowy przejął wszystkie działania na siebie, dlatego ten błąd przez pewien czas był widoczny. Generalnie po zmianie jaką dokonaliśmy kilka miesięcy temu forum chodzi dobrze i nawet przecieki bez większego kłopotu wytrzymuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał jeszcze jakąś gwiazdkę, trójkącik, kotka czy cokolwiek przy nazwach tematów w których braliśmy udział (napisaliśmy posta). Na wielu forach takie cuś jest i myślę, że to całkiem niezła sprawa. Łatwiej się odnaleźć na tak dużym forum jeżeli szukamy jakiegoś tematu co pisaliśmy w nim ale nie pamiętamy nazwy. Można oczywiście poszukać ostatniego posta z profilu ale nie każdy jest tak inteligenty (np: ja ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie w niczym. Ale rzuciłeś oskarżenie, nie poparłeś go żadnymi konkretami, a wręcz bronisz się od tego.

I po takim zachowaniu zyskałeś u mnie etykietkę mąciciela i człowieka, który tylko krytykować potrafi. I teraz cokolwiek napiszesz na rzecz zmian forum, będę to postrzegał jako:

"A to ten co tu przyszedł na forum powylewać żółć na moderatorów."

I w ten sposób nawet jeśli zaproponujesz coś fajnego, to będę podchodził do tego z baaaardzo dużą rezerwą.

Krótko mówiąc, tego typu tekstami tylko sam sobie szkodzisz.

Wysłałem już PW z wyjaśnieniem w tej sprawie. Rzeczywiście trochę przesadziłem, dlatego też przepraszam i liczę, że będzie mi to wybaczone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega dostał warna za napisanie d*** i niepochlebną opinię o Falloucie 3. Paguł podobnie. Nie chcę mi się robić tu inter dramy bo to i tak nic nie da, a z modami chcę żyć w zgodzie, ale jeden ma u mnie wątpliwą opinię i nikt mi nie zabroni jej mieć.

Za samą "pupę" warna by nie dostał. Tutaj na forum lubimy kulturalne wyrażanie opinii, więc nie dziw się, że tępimy wszelkie przejawy chamstwa czy wulgarności. Jeśli warn był za wulgaryzmy to musiały się one przynajmniej raz powtórzyć.

Opinie możesz sobie mieć jaką tylko chcesz, ale jeśli zamierzasz się z nią publicznie podzielić, to wypadałoby ja poprzeć konstruktywnymi argumentami. Jeśli chcesz to zrobić to zapraszam do tematu Uwagi i pytania do moderatorów III .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale rozumiem, że forum musi też w jakiś sposób na siebie zarabiać, do tej pory robiło to jednak w sposób bezkonfliktowy i niezauważalny.

Ale wstawienie w nagłówku strony pionowej reklamy zajmującej cały ekran tak, że aby cokolwiek przeczytać, trzeba zrobić pełny pejczdałn to już kompletna przesada. Chyba nie muszę tłumaczyć jak bardzo to uciążliwe. Zwłaszcza, że dotyczy to wszystkich stron za wyjątkiem głównej. Nie wiem, kto za to odpowiada, ale tak czy inaczej chyba pora, żebyście to usunęli?

EDYT - zwracam honor, na głównej też się to badziewie pojawiło.

Edytowano przez Smoku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak bardzo ci przeszkadzają to użyj Adblocka i po krzyku.

Wiesz, istnieje coś takiego jak wolność wyboru przeglądarki. To znaczy, że mam prawo używać przeglądarki bez adblocka i nie odczuwać z tego tytułu nadmiernych uciążliwości.

A co do reklam, to jesteście pierwszym forum i w ogóle pierwszą stroną, na której widzę coś takiego. I nie wydaje mi się, że nie da rady tego odkręcić, w końcu skądś te reklamy przychodzą, ktoś je u Was zamieszcza i też mu nie zależy na strzelaniu sobie w stopę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, istnieje coś takiego jak wolność wyboru przeglądarki. To znaczy, że mam prawo używać przeglądarki bez adblocka i nie odczuwać z tego tytułu nadmiernych uciążliwości.

Nie chciałem cie urazić :smile: A co reklam to nie będzie ona tu wiecznie po jakimś czasie powinna zniknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Dało by rade zrobić dział w którym użytkownicy mogli by pisać recenzje gier, poradniki które mogły by zostać "jakoś zauważone " i docenione, potem może jakieś konkursy :P

Można by je oceniać a artykuł najlepszy wygrywałby nagrode(wiem wiem szczytem marzeń było by zamieszczenie w cda ale to raczej nie możliwe) więc może jakaś ranga czy coś takiego.

Co o tym myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...