Skocz do zawartości

Propozycje zmian na Forum Actionum


wies.niak

Polecane posty

Najlepszym wyjsciem bedzie usuniecie spojlerow. Niektorzy nie wiedza do czego to wogole jest, i czasem jak sie wchodzi w jakis temat, to jest az czarno.. i nic poza tymi paskami nie widac. Czest tez zdaza sie tak, ze ten spojler nic waznego nie ukrywa.

Np. Wszedlem

do jaskini

.

Dozywotni BAN za taki spojler!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba o to chodzi, żeby nie zdradzać innym fabuły gry/książki/filmu. Right. Tak więc Twoją prośbę uznaję za niepoważną, nierealną i zupełnie na "nie".

A raportowanie wszystkich postów ze spoilerami uważam za grube przegięcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowy nie dam, ale moim zdaniem chodzi o tę frazę - "około regulaminowe". Ekspertem nie jestem, ale opierając się na wykładni słownika PWN (link), to powinno być to zapisane razem, czyli "okołoregulaminowe". O to chodzi, youser? Bo innych nie zauważyłem.

Poprawiłem.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zmienić dobór reklamodawców - do szału zaczęło mnie doprowadzać ciągle wyskakujące czerwone okienko z napisem "jeszcze czas do 28 lutego!".

Początkowo stwierdziłem ze nie zrobię kolesiowi przyjemności zapoznając się z jego ofertą, ale po pewnym czasie tak mnie te reklamy wkurzyly że spojrzalem o co chodzi - żeby PRZYPADKIEM nie skorzystac z usług takiej ekhm, gnidy.

I jak sądzę to ta reklama jakoś obchodzi zabezpieczenia mojego komputera, bo mam wyskakujące okienka zablokowane. Nie można czegoś z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Rozważ tylko, czy to jest aż tak potrzebne. Nie znam się na skrypcie forum, ale domyślam się że taka opcja jest albo niemożliwa do wprowadzenia, albo też wiąże się z bardzo długim grzebaniem w skrypcie. Czy nakład pracy będzie równoważony przez korzyści? Na to pewno wies.niak odpowie ;) Ja od siebie napiszę, że IMO taka możliwość nie jest potrzebna. Pomarańczowy kwadracik przy nazwie tematu przenosi Cię do ostatniego (EDIT: oczywiście pierwszego - myślę jedno, piszę drugie) nieczytanego postu, więc na pewno trafisz na odpowiedzi na swoją wiadomość. Poza tym każdy mniej więcej pamięta gdzie pisał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spontan -> Nie do końca Cię rozumiem. Czego brakuje w opcji subskrypcji, a co jest w Twoim pomyśle? Chodzi Ci o automatyczną subskrypcję, tak że nie będziesz musiał za każdym razem dodawać tematu, tylko po odpisaniu następuje automatyczne włączenie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spontan -> Nie do końca Cię rozumiem. Czego brakuje w opcji subskrypcji, a co jest w Twoim pomyśle? Chodzi Ci o automatyczną subskrypcję, tak że nie będziesz musiał za każdym razem dodawać tematu, tylko po odpisaniu następuje automatyczne włączenie?

mam teraz wiecej czasu więc wytłumaczę Ci o co dokładnie mi chodziło. Chodzilo mi o cos w stylu gram.pl, tam przy danym temacie jak ktos odpowie na twojego posta pojawia się ikonka, więc tu jak wchodzę w forum, wybieram (np O CD Action) i wyskakuje mi lista tematów, i fajnie by było wg mnie, sprawa gustu ;) jeśli obok tematu w którym znalazła się odpowiedź na mojego posta pojawiała sie ikonka, po prostu po wejściu na dane podforum wiedziałbym w jakim temacie kto odpowiedział na mojego posta. To moze trochę sciągane z gram.pl ale wg mnie to przydatna opcja. :biggrin:

Edytowano przez spontan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem teraz, o co Ci chodzi. Nic nie obiecuję, chwilowo ani ja, ani Ghost nie mamy zbytnio czasu. Natomiast jak się trochę luźniej zrobi, to poszukam, czy jest jakaś modyfikacja robiąca to, o czym piszesz.

wielkie dzięki za rozważenie mojej propozycji, sądzę że to by było dosć pomocne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie namawiamy. Jak sam zauważyłeś jest to reklama.

Reklama (z łac. reclamo, recla) to informacja połączona z komunikatem perswazyjnym. Zazwyczaj ma na celu skłonienie do nabycia lub korzystania z określonych towarów czy usług, popierania określonych spraw lub idei (np.promowanie marki).

Reklama jest z definicji namawianiem ;)

Spoko, domyślam się co chciałeś powiedzieć. Ale wyszło jak wyszło.

:lol2:

Macie wpływ na reklamy pokazywane (tematyka, wykluczenia - jesteście poważną firmą, macie umowę - to nie strona domowa Jasia Fasoli na którą reklamodawca wrzuca co chce, a Jasio ma sie cieszyć).

O ile pamiętam w piśmie reklamy alkoholi i piwa się nie ukazują? (w każdym razie nie nagminnie)

Forum ma mniej więcej ten sam profil wiekowy czytelników.

Może warto porozmawiać z "dostawcą reklam"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się pytam? Czy na reklamie wyświetlone jest "Redakcja CD-ACTION zachęca do kupowania xxx" ? Reklamy są, jakie są. Jeśli przeszkadzają Ci lub rażą w Twoją godność, skorzystaj z wtyczki adblock dla MF lub zablokuj w opcjach w Operze, a problem zniknie. Nie ma reklamy, nie ma problemu. Powinieneś się cieszyć z ich obecności, bo im więcej tym większe zasoby, a im większe zasoby tym lepsze pełniaki ;) .

Ps. Wchodzę na forum kilka razy dziennie i nie zauważyłem, by była jakaś reklama alkoholu. Kwestia losowości albo może po prostu nie obchodzi mnie co tam jest, dlatego nie zwracam uwagi na reklamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie widziałem tej reklamy, ale co do tego, że jest ich więcej, to wcale się nie cieszę. :down: Poza tym wydaje mi się, że mają one raczej na celu utrzymanie serwisu cdaction.pl a nie zbieranie ka$y na lepsze pełniaki... :huh:

No a każdy inteligentny człowiek wie, że za treść reklamy odpowiedzialny jest reklamodawca, a nie ten, u kogo się reklamuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...