Skocz do zawartości

Propozycje zmian na Forum Actionum


wies.niak

Polecane posty

Może rzucicie jakimś działem o imprezach okołogrowych? =] Miłoby było pogadać o tym co tam się zobaczyło(lub mogło się zobaczyć)

EDIT@DOWN - Bardziej nie dało się tego schować? :P Około 20 minut szukałem tego tematu :P

Edytowano przez James
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracujemy nad tym :wink:. Rozważamy różne zmiany względem newsów, ale i tak naszym priorytetem jest zniesienie limitu znaków oraz wprowadzenie systemu raportowania i edycji postów. Czekajcie cierpliwie :wink:

Super.. cieszy mnie, że ktoś się tym zajął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam taką propozycję odnośnie blogów. Nie chodzi mi tu o jakieś ulepszenia tylko czy dałoby radę zrobić jakiś plebiscyt na najlepszy wpis/blog tygodnia/miesiąca? Może by to ruszyło niektórych pisarzy do zaprzestanie dodawania wpisów typu: Hej, jestem Zenek. Na blogu będę pisał o tym i o tym. Nara".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem nowe tematy w "O nas" - mianowicie: "Pomoc Szkolna".

Pomysł godny pochwały, jednak oprócz części humanistycznej i ścisłej, przydałaby się osobno (jeśli została zawarta w przedmiotach humanistycznych) część językowa (języki obce).

Angielski, niemiecki, francuski, inny język obcy mogą również sprawić problem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wielu forach prowadzona jest tak zwana Zbiórka Dobrej Woli. Na czym to polega?

Otóż w pierwszym poście tematu autor umieszcza linki do akcji charytatywnych, takich jak Pajacyk. Każda osoba, która je otworzyła i kliknęła gdzie należy, zapisuje w poście poniżej łączną uzbieraną kwotę.

Przykładowo autor zakłada temat. Ma trzy linki, każdy po 5 gr. Kliknął, więc pod linkami zapisuje kwotę 15gr. Osoba kolejna klika, zamieszcza drugi post i w treści wpisuje 30gr. Osoba kolejna odpowiada, w treści posta wpisuje 45gr i tak dalej i dalej.

Chciałem zaproponować wprowadzenie takiej akcji i na tym forum. Jest ono duże, ma wielką liczbę stałych użytkowników, więc i szansa na zebranie większej sumy jest znaczna.

Od razu mówię, że zrobienie tego samego na blogu bądź w sygnaturce jest dobre, ale to nie to samo. Nie jest to skala, którą można osiągnąć na głównym forum, które odwiedza więcej osób od blogów. Dodatkowo wiedząc, że zebrana suma rośnie i rośnie kolejne osoby mogłyby chętniej się do akcji przyłączać, co by tych kilka groszy więcej od siebie dodać.

Kliknąć można raz na dzień, całość trwa mniej niż minutę a korzyść z tego jest. Może nie widać jej od razu, ale jest.

Problem polega na tym, że nie ma za bardzo gdzie taki temat założyć... Niemniej na razie przedstawiam taką a nie inną propozycję. Sprawdziła się na wielu innych forach, mogłaby sprawdzić się i tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ze sprawą bardziej przyziemną. Otóż czy nie lepiej byłoby przenieść temat o nauce do działu Poglądy? IMHO średnio on pasuje tam gdzie jest czyli w dziale "O nas". Wiem, że poglądy nie do końca do nauk pasują jednak lepszy rydz niż nic w tym momencie. Można również zmienić nazwę działu Poglądy na jakąś bardziej adekwatną również do nauk, może "Poważne tematy"? Albo "Świat wokół nas"?

Edytowano przez Belutek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłoby bardzo miło, gdyby powiadomienia o nowym postach w subskrybowanych tematach nie szły maila tylko asystenta (tzn żeby była możliwość wybrania między wysłaniem powiadomienia na maila lub "do asystenta"). osobiście na pocztę zaglądam rzadko i szybciej znajdę ten nowy post na forum niż dowiem się tego z maila :)

PS a najgorzej, jeśli taka opcja istnieje, a ja się jej nie mogę doszukać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownikiem forum jestem od niedawna, więc z góry przepraszam jeśli już kiedyś pojawiła się taka propozycja (lub nie zauważyłem, że takie coś już istnieje). Brakuje mi działu, jakby to ująć, o wszystkim i o niczym tj. takiego, w którym można by zamieścić temat, który nie pasuje do żadnej innej części forum. Czy nie rozważaliście już takiej możliwości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...