Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kapcio14

Assassin creed

Polecane posty

Mam problem z grą Assassins Creed. W momencie, w którym gra powinna mi się uruchomić (po reklamie dystrybutora) nic się nie dzieje.

Mój pecet to:

AMD Athlon 2500+ 1,83 Ghz

2 GB RAM

karta GeForce 7600 GT z 256MB vRAM

System Windows XP z dodatkiem Service pack 2.

Reinstall sterowników nie pomógł.

@down

Dokładnie nic, zupełnie jakbym gry w ogóle nie uruchamiał. Po włączeniu ładuje się jakiś pasek i logo gry. Po zniknięciu owego logo DVD-Rom zaczyna pracować, ale reakcji nie ma żadnej, zupełnie jakbym gry wcale nie uruchamiał. Podobny problem mam z Quake IV, obie legalne.

Ja mam identyczny problem-najpierw pjawia się logo a potem znika i koniec

Nie mam pojęcia co robić. Na jednej stronce wyczytałem że trzeba zrobić formata

a w sklepie w którym kupiłem grę facet powiedział że trzeba załatwić sterowniki do karty

(ale ja już mam )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś następujący problem:

Gra chodzi płynnie bez problemów ale gdy grę minimalizuje po podnieśieniu z paska gra otwiera się w oknie :/ jest to strasznie irytujące. Gre odpalam na Windows Vista Home Premium 64bit z zainstalowanymi wszystkimi poprawkami łącznie z SP1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą Assassins Creed. W momencie, w którym gra powinna mi się uruchomić (po reklamie dystrybutora) nic się nie dzieje.

Mój pecet to:

AMD Athlon 2500+ 1,83 Ghz

2 GB RAM

karta GeForce 7600 GT z 256MB vRAM

System Windows XP z dodatkiem Service pack 2.

Reinstall sterowników nie pomógł.

@down

Dokładnie nic, zupełnie jakbym gry w ogóle nie uruchamiał. Po włączeniu ładuje się jakiś pasek i logo gry. Po zniknięciu owego logo DVD-Rom zaczyna pracować, ale reakcji nie ma żadnej, zupełnie jakbym gry wcale nie uruchamiał. Podobny problem mam z Quake IV, obie legalne.

Mam to samo ale mi się to zdarza pierwszy raz. Pisałem nawet do Cenegi lecz oni olali problem. Może jest tu ktoś mądrzejszy od pomocy technicznej Cenegi i znajdzie rozwiązanie? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz coś z DVD-romem źle?

Czy 20 punktów synchronizacji to max? Bo właśnie tyle mam (końcówka gry) i kilka razy ten pasek gdzie trzeba 15 punktów zebrać żeby zdobyć kolejny pkt. synch. zdobyć przeleciał i nic się dzieje. Jaki dla was jest najlepszy sposób na szukanie flag ew. templariuszy? Bo dla mnie ucieczka przed strażą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z grą AC mianowicie podczas gry przy trzecim zabójstwie w mieście Akka (czy jakos tak) robiac misje z zabijaniem łuczników w grze wyskoczyly mi pasy u góry i na dole ekxanu (panoramiczny obraz mi sie zrobil) wcześniej w Damaszku i Jeruzale a także w krolestwie mialem pelny ekran 4:3 (a gram w rozdzielczości 1280x1024) a teraz mam 16:9 wszędzie w menu i przy wyświetlaniu logosow na starcie mój monitor to leciwy LG Flatron L1919S.

Konfig

Athlon 64 3500+

2Gb RAM

GF 9600 GT

Proszę o pomoc!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś następujący problem:

Gra chodzi płynnie bez problemów ale gdy grę minimalizuje po podnieśieniu z paska gra otwiera się w oknie :/ jest to strasznie irytujące. Gre odpalam na Windows Vista Home Premium 64bit z zainstalowanymi wszystkimi poprawkami łącznie z SP1.

wybierz grę aby była programem działającym na wierzchu a potem wciśnij kombinację alt+enter (jak do wybierania pełnoekranowego przy odtwarzaniu filmów) i ma działać... (u mnie to się sprawdza ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych grubych po prostu morduje piesciami xD.

Raczej zbieranie ich jest kwestia komfortu psychicznego-sam fakt, ze mam komplet, bo te nozyki sa jakies niedopracowane-nie mozna nimi precyzyjnie rzucic na odleglosc, wiec i tak uzywajac swietnego miecza krotkiego wyrzucam te 5 "pociskow" mimochodem i bez zadnego widocznego efektu.

Poki co wykonuje wszystkie misje dodatkowe w kazdym miescie, zeby przedluzyc sobie rozgrywke...

No, moze do zbierania flag i maniakalnego szukania templariuszy nie przywiazuje takiej wagi, bo to bylaby juz spora przesada.

Tych grubych po prostu morduje piesciami xD.

Raczej zbieranie ich jest kwestia komfortu psychicznego-sam fakt, ze mam komplet, bo te nozyki sa jakies niedopracowane-nie mozna nimi precyzyjnie rzucic na odleglosc, wiec i tak uzywajac swietnego miecza krotkiego wyrzucam te 5 "pociskow" mimochodem i bez zadnego widocznego efektu.

Poki co wykonuje wszystkie misje dodatkowe w kazdym miescie, zeby przedluzyc sobie rozgrywke...

No, moze do zbierania flag i maniakalnego szukania templariuszy nie przywiazuje takiej wagi, bo to bylaby juz spora przesada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak na początku wydawało. Ale jak wyjdziesz na dach a na sąsiednim stoi angol i się pluje, naciskasz F, 2, LMB i po kłopocie. Jeżeli nie jest przygotowany na atak zginie po pierwszym nożu. Jeżeli jest - odbije mieczem i 15. Co do kradnięcia - strasznie mi się spodobało okradanie grubasów, sam nie wiem czemu. To na pewno jakieś rozbudowanie mechaniki gry, wzbogaca ją.

A co do kradzieży - zaraz po ruszeniu ofiara lubi się oglądać. Odczekaj w blend'zie, potem rusz za nią normalnym tempem i wystaw rękę. Jeżeli po dogonieniu go Altair nie weźmie przedmiotu od razu zrób delikatne obroty w lewo i prawo, aż 'zaskoczy' ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za porade.

Znow wszystko idzie gladko jak po masle.

W sumie ta gra ma troche niewykorzystany potencjal: spodziewalem sie skrytobojczego mordowania po jednym, max 2 zolniezy, do krycia sie w cieniach jak w Thief'ie i finezji zabojstw jak w Hitmanie.

Fakt, ze tlumy reaguja zdziwieniem na Altaira lazacego po scianach nijak nie wplywa na rozgrywke.

Tzn. nie ma sensu kryc sie przed tlumami z wchodzeniem gdziekolwiek bo i tak bohater nie odczuwa konsekwencji tego "aspolecznego" zachowania.

Od momentu otrzymania kontrataku mozna zabic na raz w zasadzie niezliczona liczbe zolniezy, wiec zamiast grac cierpliwie, rozwaznie i rachowac kazdy ruch, szukac kazdego cienia i ukrycia mozna bez problemu otwarcie mordowac cele, bo i tak nikt nic nam nie moze w zasadzie zrobic.

I w ten oto sposob z gry o skrytobojcy robi sie opowiesc o bardzo zwinnym Hulku, ktory tyle moze, ze nie musi sie kryc ze swoimi dzialaniami.

Szkoda....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem. podczas gry wywala mnie do pulpitu w róznych momentach gry niezależnie od tego gdzie jestem.Gra śmiga mi na prawie full detal.

moja konfiguracja

AMD Athlon 64 X2 dual core Processor 3800+

1024 ram

GeForce 7300 GT

Prosze o pomoc!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zbieranie flag i zaliczanie punktów obserwacyjnych daje jakieś korzyści (poza satysfakcją ukończenia gry w 100%)? ;)

Oczywiście;> zaowocuje to odblokowaniem dodatkowego wspomnienia. Ja zamierzam zacząć je odblokowywać w poniedziałek gdy wydrukuje sobie mapki z dokładnym położeniem flag i krzyżowców(ich też trzeba zabić).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki przycisk trzeba nacisnąć, żeby złapać się czegoś podczas spadania?

Zależy jak masz w ustawieniach... jest to "pusta ręka". Nie zapomnij, że zostałeś zdegradowany i straciłeś sporo umiejętności ;) więc taki trik będzie dostępny dopiero później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy uaktywnionym ukrytym ostrzu (2) wciskasz Shift+PPM (U mnie ppm to uzbrojona ręka).

Pamietaj, zeby nie robic tego pol metra od straznika, bo od razu uruchomi alarm i od razu oddal sie od miejsca zbrodni.

BTW: Lektorzy w angielskiej wersji jezykowej to w porownaniu z polska wersja kompletni amatorzy.

Glosy zupelnie nie pasuja do postaci, a Altair brzmi jak nadety paker.

Swoja droga lektor podkladajacy glos pod Altaira bedzie chyba mial zawsze jakas robote w dubbingach do gier.

W Warcrafcie III "udawal" Arthasa, w Wiedzminie tez gdzies go slyszalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy da się w jakikolwiek sposób zlikwidować cele po cichu, bez wszczynania alarmu w całym mieście (a'la Hitman)?

Wiesz, największą atrakcją poza samym zlikwidowaniem celu jest spektakularna ucieczka ;) Sam Altair w jednej rozmów wspominał, że "jego czyny muszą zostać zauważone"(coś w tym stylu) dodatkowo całe te przygotowanie i ratowanie mieszczan jest ściśle związane właśnie z pościgiem.

Zamierzeniem twórców nie było stworzeniem gry ala hitma... ale chyba da się wykonać egzekucje bez zamieszania. Ja nie próbowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spektakularna ucieczka ma dotyczyc mordowania bossow, a nie kazdego napotkanego zolnieza.

Po zamordowaniu bossow owszem-uciekasz i kryjesz sie.

Raz dla proby wymordowalem wszystkich zaalarmowanych straznikow i Maelik (quest giver z Jerozolimy) byl cholernie zly, ze cale miasto wie juz o zabojstwie.

Nie wydaje mi sie, zebym uslyszal ten komunikat gdybym po zabiciu bossa elegancko uciekl przed reszta zolniezy, aby sie ukryc.

Znajdziesz nawet misje, ktore beda wymagaly od Ciebie dyskretnego mordowania.

W koncu Altair to asasyn, a nie Hulk na wybiegu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie, zebym uslyszal ten komunikat gdybym po zabiciu bossa elegancko uciekl przed reszta zolniezy, aby sie ukryc.

Malik niezależnie co byś zrobił powiedziałby to samo(możesz sprawdzić). Stracił z twojej winy brata i lewą rękę wiec nie licz, że będzie wychwalał twoje poczynania... przynajmniej na początku.

Znajdziesz nawet misje, ktore beda wymagaly od Ciebie dyskretnego mordowania.

Żadna tego nie wymaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...